Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

15 wrz 2010, 14:01

Ja ważyłam 53 kg, ale przy tej wadze to już czasami rozmiar 34 był na mnie za duży :ico_olaboga: ciężkie kości mam i też nie chcę wracać do takiej wagi. W tamtym tygodniu miałam 59 kg na liczniku i mogłoby mi tak zostać po porodzie. No ale zobaczymy, ja strasznie szybko chudnę jak karmię. Poprzednio przytyłam 17 kg, a dwa miesiące po porodzie ważyłam mniej niż przed ciążą. No ale miałam spory stres, bo mały miał zapalenie płuc i ponad dwa tygodnie z nim w szpitalu leżałam. Może teraz tak szybko nie schudnę.

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

15 wrz 2010, 14:15

gaga22, Ojej to faktycznie stresiol mega :ico_szoking:
Ja też tak bym chciała zostac i wogóle karmic piersią strasznie bym chciała, ale ostatnio gin mi powiedział , że powinnam się zapisac do poradni laktacyjnej( chyba tak to się pisze) bo on nie jest pewien czy ja po tych chemiach będę mogła karmic a zpiersi też miałam guzki wycinane. Pewnie mogę a On dramatyzuje, Jak rodzic mogę to dlaczego nie karmic....

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

15 wrz 2010, 14:25

Ja też tak bym chciała zostac i wogóle karmic piersią strasznie bym chciała, ale ostatnio gin mi powiedział , że powinnam się zapisac do poradni laktacyjnej( chyba tak to się pisze) bo on nie jest pewien czy ja po tych chemiach będę mogła karmic a zpiersi też miałam guzki wycinane. Pewnie mogę a On dramatyzuje, Jak rodzic mogę to dlaczego nie karmic....
przesadza, do poradni zgłoś po porodzie jakbyś miała jakieś problemy z karmieniem. A na razie myśl pozytywnie i nie daj się wkręcić. Jeżeli chodzi o karmienie to ono jest w głowie, najważniejsze jest chcieć i nie poddawać się.

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

15 wrz 2010, 14:45

Jeżeli chodzi o karmienie to ono jest w głowie, najważniejsze jest chcieć i nie poddawać się.
_________________
Dokładnie a ja chcę bardzo wiec moja dzidzia będzie cisnąc cycocha aż mu się uszy będą trzęsły... :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-09-15, 16:11 ]
:ico_szoking: Co tutaj tak pusto?

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

15 wrz 2010, 17:55

A to ja jakaś zacofana lekko jestem nie wiedziałam, że mamy nową mamusię Paulinkę - witam :-D , co do wagi to ja też się cieszę że w końcu trochę przytyłam bo przed ciążą to 44 czasem 45 kg ważyłam teraz co prawda dopiero do 50 doszłam, ale podobno w ostatnich miesiącach się najwięcej tyje, a ja ostatnio mam taki apetyt że szok :ico_brawa_01: ale jakoś w ogóle nie mogę patrzeć na marchewki, gdzieś czytałam że marchewka w ciąży jest potrzebna a mi się wymiotować chce jak widzę nawet sok marchewkowy, wychodzę z założenia że nie można się zmuszać więc nie jem najwyraźniej nie potrzebuje jej.

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

15 wrz 2010, 19:03

Dokładnie a ja chcę bardzo wiec moja dzidzia będzie cisnąc cycocha aż mu się uszy będą trzęsły... :ico_oczko:
i tak trzymaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_szoking: Co tutaj tak pusto?
no ja jak wracam z pracy, to kilka godzin Młody mnie nie odstępuje i nie ma mowy o siedzeniu przy kompie. Teraz bawi się samochodzikami, to mam chwilę.
a ja ostatnio mam taki apetyt że szok :ico_brawa_01: ale jakoś w ogóle nie mogę patrzeć na marchewki, gdzieś czytałam że marchewka w ciąży jest potrzebna a mi się wymiotować chce jak widzę nawet sok marchewkowy, wychodzę z założenia że nie można się zmuszać więc nie jem najwyraźniej nie potrzebuje jej.
ja też ostatnio więcej jem. i nie ma co się zmuszać, gdy się czegoś nie lubi, to bez sensu.

Co do tycia, to podobno najwięcej od 5 do 7 miesiąca, a w 8 i 9 to już mniej. Ale to i tak u każdego indywidualnie

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

15 wrz 2010, 19:29

Witajcie. Ja również witam Paulinkę :-) .
Dziewczyny jestem przeszczęśliwa, bo moje i przede wszystkim męża marzenia się spelniają. Będzie synek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . O ile nie ma ty jakiejś pomyłki :ico_haha_01: . Jakiś praktykant był przy moim badaniu i to on pierwszy zuważył, a doktor potwierdził, że wygląda na to, że rozwija się we mnie zdrowy chłopiec :ico_haha_01: . Mówię do męża: "Kochanie to już teraz wiemy w jakim kolorze kupić wózek i inne rzeczy", a on: "Niem nie kotku mój syn nie będzie w wózku jeżdził, tylko od razu na motorze" :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: . Jesteśmy w siódmym niebie, a córcia jak się cieszy, bo w końcu w domu oprócz lalek będą samochody.
Zdjęcia mam ale postaram się jak będę miała chwilkę wrzucić, bo dziś bardzo dużo we mnie emocji i jestem padnięta.

A co do mucoplazmy to pokazałam wynik mojemu ginowi i powiedział, że mu to groźnie nie wygląda. Niestety nie wyrobiłam się na wizytę u rodzinnego, ale jutro się z rana wybieram to będę już wiedzieś co i jak.

Agnieszka brzunio śliczny i zgrabniusi, jak na ten okres ciąży jest idealny, a mój wygląda na to że jest za duży :ico_olaboga:
Co do tycia, to podobno najwięcej od 5 do 7 miesiąca, a w 8 i 9 to już mniej. Ale to i tak u każdego indywidualnie
Ja do tej pory praktycznie nic nie przybyłam, bo tylko 2 kg, a teraz miałam przerwe tylko 2 tyg od ostatniej wizyty, a tu 1kg przez 2 tyg do przeodu :ico_szoking: .
Ale dziewczyny damy rade. Pokarmimy do 4 roku życia dziecka to schudniemy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

15 wrz 2010, 20:06

buzok14 super, że będziecie mieli synka. Moja dzidzia też nadal wygląda na synka :ico_brawa_01: ja jak zwykle zapomniałam o zdjęciu z usg, jakoś nie przywiązuję do tego wagi :ico_noniewiem:
Pokarmimy do 4 roku życia dziecka to schudniemy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
:ico_smiechbig:
oj kochana, ja to po roku wyglądałam jak cień :ico_olaboga: i teraz też tyle gdzieś planuję karmić

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

15 wrz 2010, 21:12

gaga a macie już imie? Mojemu P podoba się Adrian, dla mnie jest troszkę ciężkie to imię, ale w sumie dla Oliwii ja wymyśliłam, więc chyba dam mu teraz wolną rękę.

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

15 wrz 2010, 21:14

buzok14 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za syneczka :-)
My z mezem bylismy w poniedzialek na usg 3d widzielismy piekna buziulke naszej coreczki jest oprostu przesliczna :ico_haha_02: Mam zdjecie jakos na czasie postaram sie wstawic!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość