fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

13 sty 2008, 23:44

no no ale tu wieje pustkami,straszne co sie porobilo....czemu nic nie piszecie kochane...bark czasu????czy moze towarzystwo sie nie dobralo na tym watku????czy moze juz naprawde nie potrafimy o niczym innym rozmawiac jak tylko o dzieciach? :ico_olaboga:
robicie moze sobie paznokcie akrylowe lub zelowe?ktore sa lepsze i dlaczego???

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

14 sty 2008, 18:47

HEJ DZIEWCZYNY Ja też całe wieki do was nie zaglądałam :ico_sorki: , bo niestety nie mam w pracy za bardzo czasu ostatnio :-D wpadam tylko na lutowe dzidzi i na inne wątki już nie zdążę - mam nadzieję ze teraz w styczniu będę miała więcej luzu...
Teraz mam wyprawianie roczka na głowie - postanowiłam SAMA upiec /zrobić Joasi tort urodzinowy :ico_szoking: nie wiem jeszcze co zrobić na obiad dla 9 osób. Większość przyjeżdża do nas z Poznania na cały weekend więc chyba muszę zrobić 2 obiady... i najgorsze jak ich rozlokować do spania w naszym 1-pokojowym mieszkaniu :ico_olaboga: , na święta też mieliśmy najazd rodziny i za miesiąc na moją trzydziestkę też się szykują :-D :ico_olaboga: :-D

Awatar użytkownika
beata
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 338
Rejestracja: 14 lis 2007, 13:57

15 sty 2008, 11:06

no właśnie pustki tu takie a co do paznokci ja akurat nie robiłam nigdy ani żelowych ani akrylowych, po prostu mi się nie podobają żadne moim zdaniem wyglądają sztunie a żeczywiście chyba o dzieciach potrafimy mówić i pisać najwięcej

[ Dodano: 2008-01-22, 12:15 ]
halo jest tu ktos jeszcze? :059:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 sty 2008, 18:48

beata pisze:halo jest tu ktos jeszcze?

Powiadomienia mi na maila nie przychodzily :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

fela, ja robilam zeliwe. W Londynie mieszkalismy z kosmetyczka i ona mi robila za darmoche :-D i mowila, ze zelowe troche zdrowsze od akrylowych.

Magdzinka, to juz niedlugo godzina zero :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zdjatka prosimy

Awatar użytkownika
beata
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 338
Rejestracja: 14 lis 2007, 13:57

31 sty 2008, 12:07

wiam drogie Panie dziś tłusty czwartek więc :ico_kawa: i pączuś jak najbardziej na miejscu, a poza tym byłam na usg i pan doktor mi powiedział że będzie drugi synuś moje dziecko się ucieszyło że będzie brat, a ja się ciesze że on się cieszy :ico_brawa_01:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

31 sty 2008, 15:27

beata pisze:a poza tym byłam na usg i pan doktor mi powiedział że będzie drugi synuś moje dziecko się ucieszyło że będzie brat, a ja się ciesze że on się cieszy

Super,gratuluję :ico_brawa_01: Ja mam USG 18 lutego,za niecałe 3 tyg,może też dzidzi się ujawni :-)

Dla wszystkich:
Obrazek

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

31 sty 2008, 18:59

Beatki gratuluiję wam dzieciątek w brzusiach :ico_brawa_01: beata synusia :ico_brawa_01:
ja tak patrzę na suwaczek Joasi i nie mogę uwierzyć, że teraz odliczmy już dni do 2 urodzin :ico_szoking:

Roczek imprezka się udała ufff. Na szczęście nie musiałam obiadu robić, bo w 1 dzień poszliśmy do restauracji, a na drugi goście zwinęli się ok 13. Joasia była tak zmęczona, że po wszystkim zasnęła na 4 godziny!!! Tort mojej roboty "rafaello" wszystkim smakował, a najbardziej chyba mi hihi :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-01-31, 18:02 ]
Jasnie Pani :), już wklejam foteczki :ico_haha_01:

oto Joasia zaraz po wyjściu z brzuszka :-)
Obrazek

1 dzień
Obrazek

1 miesiąc
Obrazek

1 roczek
Obrazek
Obrazek

i fotki z imprezki:
tu z moimi rodzicami
Obrazek

je obiad
Obrazek

z tatusiem
Obrazek

z mamusią
Obrazek

z tortem
Obrazek

prezenty
Obrazek

tak ostatnio lubi się do mnie przytulać. I tylko do mnie się przytula i do nikogo innego JUPI :ico_brawa_01:
Obrazek

a tutaj stoi oczywiście z pilotem i zmienia programy w TV
Obrazek

Awatar użytkownika
beata
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 338
Rejestracja: 14 lis 2007, 13:57

31 sty 2008, 20:05

śliczna twoja córeczka a właśnie tak szybko te dzieci rosną mój Szymek też był malutki a jutro już kończy pięć lat :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-01-31, 19:08 ]
ja na usg byłam troche rozczarowana bo nie było mojego gina a ten co mi robił to mi nawet dzidziusia nie pokazał nic sam nie powiedział tylko go dosłwnie musiałam wyputywać czy wszystko dobrze a jek zapytałam o płeć to tak z łaska powiedział chłopak tak mnie wnerwił :ico_zly: że miałam mu ochtę nawrzucać

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

31 sty 2008, 21:40

Magdzinka pisze:Tort mojej roboty "rafaello" wszystkim smakował, a najbardziej chyba mi

Możesz tu wrzucic przepis? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Foteczki piękne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
beata pisze:ja na usg byłam troche rozczarowana bo nie było mojego gina a ten co mi robił to mi nawet dzidziusia nie pokazał nic sam nie powiedział tylko go dosłwnie musiałam wyputywać czy wszystko dobrze a jek zapytałam o płeć to tak z łaska powiedział chłopak tak mnie wnerwił że miałam mu ochtę nawrzucać

Chamski,ja ostatnio robiłam USG 4D,ale lekarz był przesympatyczny,trwało to z godzinę,a tyle mi tłumaczył,że aż mialam mętlik :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

01 lut 2008, 16:42

BeataW,
BeataW pisze:Możesz tu wrzucic przepis?


masa: 2 tabliczki białej czekolady, 1/2 litra śmietany kremówki, 2 opakowania śmietany "śnieżki", ok.20 dag wiórków kokosowych i 15 dag płatków migdałowych.

czekoladę połamać na kawałki dodać pół szklanki kremówki, rozpuścić na parze lub w kąpieli wodnej i wymieszać i wystudzić
Resztę kremówki ubić ze śnieżkami ( z samym proszkiem), dodać rozpuszczoną czekoladę, wiórki i trochę płatków migdałowych i gotowe. Ja daję mniej niż 20 dag tych wiórków.
Potem biszkopt przeciąć na pół lub na 3 części , nasączyć np. kawą rozpuszczalną i przełożyć kremem. Na bokach tortu też rozsmarować masę i oblepić płatkami migdałowymi, no a wierzch udekorować jakoś :ico_haha_01:

Obrazek

beata, BeataW, ale ja wam zazdroszczę dzieciątek w brzuchach :ico_brawa_01: tak fajnie czuś ruchy dzidzi ach, mam nadzieję , że jeszcze kiedyś będę mieć 2 dzieciątko :ico_wstydzioch:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość