Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

26 lis 2008, 13:22

kawke to i ja poprosze :-D
musze zaraz na poczte lecieć ale mi się nie chce :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

26 lis 2008, 14:26

I ja juz jestem ;-)
Moje dzieci sobie spia,a u nas taka ladna pogoda,jest slonecznie ale tak okropnie zimno i mroz niemozliwy.. niewiem co bedzie ze spacerkiem?? Pomysle ..
Troche sniegu juz sie stopilo.. ale jeszcze jest sniegu duzo..
Pozatym to Nicolka odkryla nowe zamilowanie.. Dzisiaj przyklejalam nalepki na kartki swiateczne bo powoli sie znowu zacznie wypisywanie kartek swiatecznych itd.. No i dawalam Nicolce te mniejsze nalepki a ona je naklejala na kartke i tak jej sie to podobalo zajecie i taka byla szczesliwa.. I chyba jej kupie jeszcze pare nalepek i bedzie sobie nalepiala na kartke bo jest tak fajnie wtedy zajeta.. i jaka ma radosc przy tym :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Ja to mysle ze kazde dziecko jest inne,i jak sobie tak porownuje moja Nicolka i wasze dzieci to dochodze do wniosku ze wasze dzieci sa jakby tak bardziej ze wszystkim do przodu.. kupujecie zabawki dla dzieci co pisza ze to od 3 lat sa.. niektore zabawki jeszcze Nicolki nie interesuja a wasze dzieci juz tak..
Tak samo jest z mowa.. moja Nicolka dopiero zaczyna cos mowic wiecej dopiero sie rozkreca a wasze dzieci juz super mowia.. No ale tak to jest :-)
Niewiedzialam tylko ze te 2 latki to juz takie madre sa..
Jak cos Nicokolce za duzo zabronie to pozniej sie tak jakby na mnie obraza i wogule niechce mi dac buziaka.. mala madralinka..
Ale tak ogulnie Nicolka to lobuz i zawsze musi cos robic..
A za to Marcusek jest narazie grzeczniutki.. bawi sie ladnie sam zabawkami i tez sie pobawie z nim czasami ..A z tymi zabkami to ja malemu smaruje tym specjalnym zelem ale to jakos malo pomaga.. zobaczymy..

Magda dzisiaj Nicolka i Marcusek pierwszy raz ogladali Traktora Toma i super to jest bajka.. podobala sie im :-) Ale Nicolki faworyt to Micky Maus i nic tego nie zmieni.,. najbardziej go lubi ogladac.. Fajnie ze macie takie tanie zabawki..
Ja tez sie przywiazuje do zabawek dzieci i nic nie sprzedaje ..
A ten tatus to normalnie brak mi slow..

Mama_Ania wielkie :ico_brawa_01: dla Kingi super ci powiedziala ;-) Mala madralinka :ico_oczko:

A ja teraz musze sie wziasc w koncu za to drukowanie.. bo mam troche zaleglosci .. mowie ze wydrukuje a jeszcze sie nie wzielam za to.. :ico_olaboga: No wiec juz sobie program wgralam do drukowania i zaczynam drukowac.. Paaa

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

26 lis 2008, 15:20

justyna25, Gabi, prosze kawusia :ico_kawa:
moja Nicolka dopiero zaczyna cos mowic
Mój Kacper też ma" ciężką" mowę , umie kilka pojedynczych wyrazów, niekiedy uda mu się złączyc dwa wyrazy i ot wszystko , ale na wszystko przyjdzie czas :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

26 lis 2008, 15:56

witajcie
oj czasu nie mam zeby do was zagladac..szkoda......Julcia ma okropne kolki i z siebie juz wychodzę...płacze i mało spi.....a Mati malęki nocne..budzi sie czesto i placze....w dzien tez jest taki niespokojny.....zalamac ręce....oczywiscie sytuacja z mężem nie za wesola...no wic jest super..mam ochote uciec czasem

dzis mój synek zrobił poerwszy raz w zyciu siiu na ubikacje...juz 2 razy dzis....jeju..nie wierze...i sam poszedl sobie i zrobil..... :ico_szoking:
Kristi, zobaczysz...niedugo Nicolka tak zacznie nawijac ze bedziesz miala dosc....kazde dziecko inaczej sie rozwija...Mati tez pozno zaczął mówic.....teraz gada i gada...tylko niewyraznie.....
najwazniejsze ze udalo sie z tym siusianiem......i sam zdecydowal ze to teraz nadszedl ten czas

[ Dodano: 2008-11-26, 14:57 ]
sliczne fotki waszych dzieciaczkow w podpisach

[ Dodano: 2008-11-26, 15:05 ]
mati na sniegu
Obrazek
i julcia
Obrazek

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

26 lis 2008, 16:55

Ada mówi bardzo duzo ,praktycznie już wszystko ,są wyrazenia które mówi jeszcze po swojemu ale idzie ją zrozumnieć no i już mówi zdaniami :-D

Ostatnio mnie rozbawiła.Wstała rano w ten dzień jak spadło tak dużo śniegu ,patrzy przez okno i mówi:Mamo piana ale duzio ,ide kąpać :ico_haha_01: :-D :-)


A na grzebień Ada mówi czesak :ico_smiechbig:

iza, trzymaj się kochana :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: bo rzeczywiście masz niewesoło z kolkami u Julki i jeszcze Mati też nie przesypia nocek :ico_olaboga: .Oby jak najszybciej się to uspokoiło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
A foteczki rewelacyjne ,Juleczka jest słodka a Mati rewelacyjnie wygląda na sankach

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

26 lis 2008, 18:30

Cześć kobietki moje kochane. Czytam czytam WAS i zaraz odpiszę.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

26 lis 2008, 18:35

Witajcie dziewczynki, mam nadzieje ze jeszcze o mnie nie zapomnialyscie? :ico_wstydzioch: . Cos ostatnio nie mam wogule na nic czasu, albo jestem tak padnieta ze nie mam sily na komputek :ico_noniewiem:

Witam nasza 'nowa' mamusie Paulina446 i jej syneczka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

26 lis 2008, 18:42

Barbara, witaj, własnie sie zastanawiałysmy ostatnio gdzie sie podziewacie.
Co u Ciebie i Asi?
milo to slychac Gabi :-) . A jakos jakos. Pozbylysmy sie wlasnie wysypki, okazalo sie ze Asia jest uczulona na.... poduszke antyalergiczna ! :ico_puknij: :ico_szoking:
Ale juz jest ok :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-11-26, 17:42 ]
Gabi, cudne zdjecie Emi w podpisie :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

26 lis 2008, 18:43

Ja dzisiaj sobie wyszłam z Antolkiem z domciu i nie było nas pół dzionka , i to lubię....wtedy się lepiej czuję, a nie tak jak wczoraj cały dzień w domciu.

Kristi no i co fajowy Tractor Tom....my mamy już na dvd ze 25 bajek...i antoś sobie ogląda, jest zakochany :ico_haha_01:

Iza fajnie że zajrzałaś, trzymaj się z dzieciaczkami, napewno juz niedł;ugo miną malutkiej te kolki, i Mati zacznie spać lepiej. A jak z mężem?
dzis mój synek zrobił poerwszy raz w zyciu siiu na ubikacje...juz 2 razy dzis....jeju..nie wierze...i sam poszedl sobie i zrobil..... :ico_szoking:
brawa dla Matusia, kochanego. :ico_brawa_01:
Niewiedzialam tylko ze te 2 latki to juz takie madre sa.
oj czasem aż zqa mądre. Antek to jest takie gumowe ucho że normalnie wszystko powtarza, trzeba uwazać co się gada :ico_sorki: :ico_haha_01:

dziewczynki, dzisiaj mam jakieś trzęsiawki, niewiem od czego i co mi jest...no nic, w sumie niczym się nie denerwuje. Kochane pozniej jeszcze napiszę. Przepraszam jeśli kogos pominęłam.

Buziaczki.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

26 lis 2008, 20:19

Pozbylysmy sie wlasnie wysypki, okazalo sie ze Asia jest uczulona na.... poduszke antyalergiczna ! :ico_puknij: :ico_szoking:
o rety no patrz jaka ciekawostki, ale dobrze że znacie przyczynę...
Trzymaj się Madziu :ico_sorki:
Dzięki gabi.

Basiu no slicznego masz spioszka :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość