Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

11 lut 2008, 23:01

madziorka hihi pisze:a dla marty i dominiki dolewka bo takim malym drinkiem gotowe mnie za podraznienie zoladka hehe

oj, Madzia teraz mnie dopiero podraznilas, bo ja tu o suchym pysku od tamtej soboty dyndam, a najblizsza dolewka to mi sie dopiero kroi w Belfascie (jak mi Marta doleje :-D )

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

11 lut 2008, 23:01

ja tylko spiesze złozyć Leonkowi najlepsze życzonka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: i szybko uciekam bo dzisiaj mialam taki zalatany dzien ze juz głowa kipi od nadmiaru wszystkiego i do tego jeszcze czekaja mnie nocne pobudki :ico_olaboga:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

11 lut 2008, 23:39

czesc kobietki
u mnie juz sie 9 miesiac zaczal i powoli sie stresuje i porodem i tym jak ja sobie dam rade pozniej,ciekawe czy tez mam w sobie ten instynkt :ico_oczko:
pawel wezmie tydzien wolnego,ale pozniej w ciagu dnia bede musiala sobie sama dawac rade :ico_placzek:
i jeszcze teraz nie moge nad cukrem zapanowac,dobrze ze w srode mam wizyte u diabetologa to moze cos zaradzi
STO LAT DLA LEONKA :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 lut 2008, 23:54

dziewczyny dziekuje w imieniu leosia :ico_brawa_01:

martuchafrost pisze:Jasnie widzisz jakie my tu pijaczki jesteśmy ?????????????

i ja dolaczam do klubu zwolenniczek % :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

monika spokojna glowa , zobaczysz ze w mig poczujesz instynkt i dasz sobie rade
zycze ci aby twoj maluszek byl tak spokojny jak leos za tamtych czasow
hehe w ogole nie czulam ze mam dziecko hihi

eve jak najmniej nocnych pobudek zycze :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 lut 2008, 23:55

Monia ja sie tak bałam porodu ze budziłam sie w nocy i ryczałam Jackowi ze nie dam rady i sie boję bólu, a jak pojechałam na porodówkę, to nie wiem dlaczego ale byłam taka usmiechnięta i odstresowana ze mój jacol sie dziwił co mi jest skoro tak sie bałam, nie bałam sie niczego, a wiesz co mi siły dodawało???? ze zaraz utulę mojego skarbka i zobacze jak on wygląda :ico_brawa_01: to było cudowne a kij z tymi bólami, boli oczywiście, ale jak myślisz ze zaraz zobaczysz dziecko to od razu Ci przechodzi :ico_brawa_01: tylko pamietaj o oddechach w czasie porodu to pomaga, ja nie umialam oddychac ale sama sobie dopasowałam jak mi lżej , a co do zostania samemu z maluszkiem to tez sie bałam, i miałam nerwa, ale sobie poradziłam, było ciężko ale bedzie dobrze zobaczysz zreszta masz nas jakby co :ico_oczko:
my Ci pomozemy przynajmniej jak bedziesz miala jakis problem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 lut 2008, 00:04

madziorka hihi pisze:i ja dolaczam do klubu zwolenniczek %

pijaczka :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 lut 2008, 00:15

Jasnie Pani :) pisze:madziorka hihi napisał/a:
i ja dolaczam do klubu zwolenniczek %

pijaczka :-D :-D


:516:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

12 lut 2008, 00:24

marta i madzia wielkie dzieki :ico_sorki: .ja tez mowie sobie ze wszystko zniose zeby tylko z malutka bylo wszystko dobrze i chcialabym urodzic bez znieczulenia,ale to to sie okaze na miejscu :ico_oczko:
i oddychac tez nie umiem bo nie chodzilam na zadna szkole rodzenia,mieli mi przyslac list ze szpitala po 34 tygodniu zeby przyjsc obejrzec porodowke i takie tam,ale nic nie dostalam :ico_nienie:
martuchafrost pisze:ze zaraz utulę mojego skarbka i zobacze jak on wygląda

dla mnie to tez najwazniejsze

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 lut 2008, 01:20

Monika bedzie dobrze :-D trzymamy kciuki,mnie jak najbardziej bolalo to sobie myslalam ,,jutro o tej samej porze,bedzie juz po wszystkim ,, :ico_haha_01: serio,to mi sil dodawalo :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-12, 00:40 ]
madziorka
pokuty nie widzialam ,wlasnie mi sie przypomnialo :ico_wstydzioch:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

12 lut 2008, 10:54

monika tak jak dziewczyny pisza bedzie ok.wiesz jak zauwazysz ze bole przerastaja cie to nie masz co sie meczyc i trzymac planu ze bez znieczulenia dasz rade,pros o znieczulenie bo nie ma sensu sie meczyc jak mozna przezyc to bez bolu.ja jakbym teraz znowu rodzila to odrazu prosilabym znieczulenie.moj porod to 26 godz wiec bez epiduralu bym sie wykonczyla.
trzymaj sie kochana,wszystkie tu bedziemy z toba.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość