Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

11 sie 2009, 20:09

błenas lasencje, I'm back :-D :-D :-D :-D

teraz nie moge na dluzej zajrzec, bo Su jeszcze nie spi i na mnie wisi, ale postaram sie jeszcze dzisiaj zdac relacje z wyjazdu i wkleic fotki, bo 746 sie uratowalo
(wszystkie), w tym... kilkanascie mamy "uszkodzonych", ale trudno... tak sie ciesze, ze je odzyskalismy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

jeszcze raz sto lat dla Paulinki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

dzieki Margarita, ze przekazalas...

i dziekuje wszystkim za zyczenia dla SUbaru :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

11 sie 2009, 20:14

Gie, już jesteś - a właśnie miałam zdać kolejną relację z naszych sms-ów ;-)
Bardzo się cieszę że foty uratowane i czekam z niecierpliwością na nie :DD :DD :DD

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

11 sie 2009, 20:48

Weszłam złożyć życzenia dla ZUZI sto latek słoneczko i z tego co wiem to Paulinka równieżdzisiaj świętuje tobie słoneczko tez wszystkiego najleprzego!!!!

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

11 sie 2009, 21:23

W imieniu Paulinki jeszcze raz dziękuję za życzenia.

A tu Paulinka (z cyklu przeżyjmy to jeszcze raz :ico_oczko: )
zaraz po urodzeniu
Obrazek

pierwsza godzinka już w domku
Obrazek

i dziś
Obrazek
Obrazek

tu dmucha świeczkę na mini torciku, prawdziwy będzie w sobotę
Obrazek

A..... i jeszcze chciałam się pochwalić - Paulinka dziś zrobiła nam (albo sobie) prezent - zaczęła chodzić :ico_brawa_01: Może jutro wkleję filmik, dziś nagraliśmy ją ale brzydki obraz, ciemny wyszedł.

Witaj Gie, dopiero teraz zobaczyłam,że już wróciliście. Fajnie,że uratowaliście fotki, będzie co oglądać :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-08-11, 21:26 ]
postaram sie jeszcze dzisiaj zdac relacje z wyjazdu i wkleic fotki
czekam z niecierpliwością :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

11 sie 2009, 22:23

Iwona H, az mi ciarki przeszły jak zobaczyłam fotki malusiej Paulinki...przypomniałam sobie wszystko co działo sie 12 miesiecy temu...

rok minął nawet nie wiadomo kiedy :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-08-11, 22:24 ]
a w tej sukienusi wygląda bosko!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-08-11, 22:32 ]
aha ...miałam zapytac ...jest taki zwyczaj,że dziecko wybiera coś na roczek(kieliszek,pieniążki...etc,)co konkretnie będziecie kładły...?

[ Dodano: 2009-08-11, 22:37 ]
noc z 11/12 sierpnia..była dla mnie koszmarna....leżałam na patologii ciąży...wiedziałam ,że za kilka godzin będa wywoływać u mnie poród... :ico_olaboga: nie mogłam spać...kilka godzin wczesniej GIE napisała mi sms-a że urodziła...jak ja jej wtedy zazdrościłam!

ale mnie naszło....

[ Dodano: 2009-08-11, 22:37 ]
A..... i jeszcze chciałam się pochwalić - Paulinka dziś zrobiła nam (albo sobie) prezent - zaczęła chodzić
brawoooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

11 sie 2009, 22:42

Iwona H, az mi ciarki przeszły jak zobaczyłam fotki malusiej Paulinki...
ja też uwielbiam oglądac takie fotki, wszystko się wtedy przypomina
a w tej sukienusi wygląda bosko!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:
dzięki
aha ...miałam zapytac ...jest taki zwyczaj,że dziecko wybiera coś na roczek(kieliszek,pieniążki...etc,)co konkretnie będziecie kładły...?
chyba kieliszek, różaniec, książeczkę, długopis i nie wiem co jeszcze

[ Dodano: 2009-08-11, 22:49 ]
a... i chyba jeszcze pieniądze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

11 sie 2009, 22:52

oto obiecany filmik...

http://tinypic.com/player.php?v=2v2weue&s=3

[ Dodano: 2009-08-11, 22:55 ]
nie wiem dlaczego,ale film jest spowolniony:-/

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

12 sie 2009, 00:15

IWONKA - swietne foty Paulinki - baaardzo się zmieniła :ico_brawa_01: I gratuluje pierwszych samodzielnych kroczkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jeszcze raz :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

IZUNIU - baaardzo dziekuje za zyczenia i pamiec :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

jeslichodzi o samodzielne kroczki, to nie wiem czy to sie liczy, ale na wyjezdzie Zuzia tez robila smodzielnie kilka (ok. 3-4), a potem wpadala w ramiona Taty, albo moje... Sama z siebie jeszcze nie chodzi swobodnie...

Teraz foto-relacja:

ZUZ w nowym foteliku w drodze:

Obrazek

nasz domek (zajmowalismy polowe tego domku, a tak naprawde 1/4, bo to blizniak - mielismy salon z kuchnia, lazienke, sypialnie, wielki taras i garaz)

Obrazek

wszystko strzezone i monitorowane

Obrazek

kuchnia

Obrazek

salon

Obrazek

przedpokoj ze schodkami, na ktore Zuz nauczyla sie wchodzic na czworakach (no i na stojaco za raczki)

Obrazek

zmodyfikowana sypialnia (byly dwa oddzielne lozka, a my zlaczylismy)

Obrazek

widok z tarasu

Obrazek


mieszkalismy w miejscowowsci Kałków, nad zbiornikiem wodnym Wióry, tu piekna zapora:

Obrazek

w Kalkowie znajduje sie Sanktuarium Maryjne, jest tam kosciol, taki niby-zameczek, oraz mini ZOO:

Obrazek

wdrapalam sie tam z Zundkiem na gore... nie wiem ile pokonalam schodow...

Obrazek

tu wlazlam na jakis oltarz, pewnie pojde za to do piekla...

Obrazek

lamy, ktore pluly na nas nosem i wydawalu odglosy jak skrzypiace drzwi

Obrazek

osiołek, prawie jak ze Shreka :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

tu nam troche strus wszedl w kadr :ico_oczko:
Obrazek

Zuzia pieknie chodzi za jedna raczke

Obrazek
Obrazek

nauczyla sie wachac kwiatki (i rozne inne rzeczy tez)

Obrazek
Obrazek


jak juz wiecie, dzieki Margaricie (jeszcze raz dziekuje za przekazywanie wiesci :ico_sorki: ) wyjazd nie zaczal sie fajnie, bo Zuz sie rozchorowala, dostala wysokiej temperatury (ok. 39 st.), biegunki, kilka razy wymiotowala, przestala praktycznie jesc... :ico_placzek: Na szczescie sporo pila... :ico_sorki: :ico_sorki: Przez 1-sze dwa dni myslalam, ze to moze kolejny ząbek, bo przeciez przy poprzednim byly podobne objawy, ale 3-ciego dnia juz sie wystraszylam, wiec pojechalismy do Starachowic do lekarza. Tam pani dr powiedziala, ze mozemy sie polozyc na 3 dni do szpitala, porobia Zuzi badania krwi, moczu, usg brzuszka etc. Albo mozemy sprobowac ja leczyc sami i za 2 dni pojechac gdzies na kontrole. Zdecydowalismy sie wrocic z Su do domu, mala dostala antybiotyk i jakies inne leki... Temperatura spadla, ale za to mala dostala potwornej wysypki i wygladala wlasnie tak:

Obrazek

to zdjecie akurat sie uszkodzilo przy odzyskiwaniu, ale troche widac

Obrazek

serce sie krajalo patrzac na tego naszego szkraba calego w krostkach, a potem czerwonych plamach... byla taka smutna, zmeczona, spiaca... :ico_placzek:

przestalismy podawac antybiotyk i inne leki i pojechalismy do innego pediatry - pani dr stwierdzila, ze to jednak ta 3-dniowka. Powiedziala, ze oczywiscie mozna jej zrobic badania moczy krwi itd., ale nie rozumie po co mielibysmy sie klasc z dzieckiem na 3 dni do szpitala... Ze przeciez mozemy zrobic te badania jak worcimy z urlopu i nie ma co narazac dziecka na taki stres. Dala Zuzi cos na gardziolko (bo mala miala podraznione - nie wiem od czego) i cos na wysypke i po dwoch dniach wszystko minelo, jak reka odjal... Zuzia zaczela normalnie jesc i wrocila calkowicie do zdrowia :ico_sorki: moglismy zaczac prawdziwe wakacje, bo prawie przez tydzien nie robilismy nic...

w czwartek zwiedzilismy okolice, poszlismy na zapore i pobliskie "skalki"

Obrazek



w piatek pojechalismy do Ostrowca Sw. , polazilismy po sklepach, kupilam Zuzi 2 pary krotkich spodenek, czadowe buty :-D, sliczna opaske na glowe, etc. Ostrowiec jest bardzo przyjemnym miastem...

wachania kwiatkow ciag dalszy, tym razem na ryneczku w ostrowcu Sw.

Obrazek

fontanny

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

zejscie do wody mielismy spory kawalek od domku, szlo sie po wzgorzu w dol (gorzej bylo z weksciem), tutaj kilka fotek z drogi i z plazy

m.in. opaska Zuzi

Obrazek

kostium kapielowy sie przydal

Obrazek

piasek nie byl brany do buzi, ale kamyczki owszem... :ico_zly:

Obrazek

tutaj Zuzia brodzi w wodzie z Tata

Obrazek

tutaj ze mna w wodzie

Obrazek

popoludniami bawilismy sie na tarasie, kamyczki z plazy musialy zostac zabrane do domu, bo okazaly sie najlepsza zabawka pod sloncem

Obrazek

nowe butki (choooolernie mi sie podobaja)

Obrazek

w piatek wieczorem przyjechali do nas znajomi, wieczorem grillowalismy do pozna na tarasie, chlopali popili wodeczki, najedlismy sie kielbasek i szaszlykow... w sobote rano znowu bylismy nad woda

Obrazek
Obrazek

Zuzia oczywiscie zachwycona jeziorkiem i towarzystwem

Obrazek

(PS. to ci znajomi byli w Chorwacji, wiec dlatego tacy opaleni)

a po poludniu pojechalismy do Bałtowa, gdzie jest wielki park jurajski

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

park naprawde imponujacy (szkoda, ze obok byl miedzynarodowy zlot motocyklistow i przez to byl tam niezly halas :ico_olaboga: )

na terenie parku byl ogromny plac zabaw dla dzieci (niestety glownie dla straszych dzieci), jakies muzea, bary, etc.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

zjezdzalnia bardzo sie podobala Zuzi

Obrazek

chociaz najbardziej chlopiec, ktory byl obok i generalnie wszystkie dzieci...

pani JOJO :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

w niedziele znajomi pojechali, a my nic szczegolnego nie robilismy, chodzilismy po okolicy, bylismy znowu nad zbiornikiem wodnym

Obrazek

a w poniedzialek pojechalismy do Kielc, znalezlismy malutki basen w takim centrum fitness, malutki, ale woda byla ciepla, miala 31 stopni, bylismy tam sami, bylo jaccuzi, wiec pomyslelismy, ze warto zbrac tam Su. Na poczatku wygladala na przerazona, ale potem jak dalismy Jej dwie pileczki do zabawy, to sie rozkrecila, rozluznila i chyba swietnie sie bawila:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

hhehhee, co Zuzia szla do mnie na raczki w wodzie, to kladla sie na mnie tak, jak do spania, przytulala sie i cos sobie nucila pod noskiem... chyba jej sie nudzilo :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

uff, ale sie nawklejalam, chyba ze 2 godziny mi to zajelo... :ico_olaboga: :ico_olaboga:

generalnie wyjazd udany, pogode mielismy super, nieraz nawet za goraco...
dzisiaj tylko pogoda sie zepsula i widzialam w tv, ze tak ma byc do piatku, wiec stwierdzilismy, ze wrocimy do domku...

no i tyle... kurna, jest juz po 24:00, musze sie polozyc spac...

buziaczki i zajrze jutro, pappappaaaaa...

PS. SUPER, ze jestesmy juz na roczniakach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


aaaa.... kupilismy Zuzi okulary, zeby nie zdejmowala nam naszych z nosow, ale oczywiscie bawila sie swoimi 5 minut...


Obrazek

i tu jeszcze jedna fotka jak robilam glupie miny na tarasie... tych bardziej hardcore'owych nie wstawiam, bo byscie sie wystraszyly..., hehhee... ale jestem w tym naprawde dobra :-D

Obrazek



dobranoc, mam nadzieje, ze Wam sie dzisiaj nie przysnie w powyzszej postaci... :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-08-12, 00:51 ]
PS. tam wyzej mam czekoladowe chrupki na zębach... - zeby nie bylo... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

12 sie 2009, 08:51

Gie, czesc! wrocilas! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zdjecia przecudne! Zuzia wyglada na nich tak elegancko i widac, ze swietnie spedzila wakacje :-)

co do Twojej miny na ostatnim zdjeciu, to przez dobre 5 min nie moglam przestac sie smiac, hehehe, rozwalilas mnie!!

domek - super, a widok z balkonu mieliscie bardzo przyjemny...

dobrze, ze Zuzi przeszly te dolegliwosci.. biedna, musiala sie nacierpiec :/

Iwona H, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Paulinka wygladala jak mala krolewna, sliczna sukieneczka! a co do swieczek, to ona potrafi je sama zdmuchnac?? moj, to pewnie by chcial zlapac za swieczke :ico_olaboga:

Jagna30, rzeczywiscie filmik troche spowolniony, ale widac, ze Emi juz potrafi chodzic, brawoooo!!! :ico_brawa_01:
aha ...miałam zapytac ...jest taki zwyczaj,że dziecko wybiera coś na roczek(kieliszek,pieniążki...etc,)co konkretnie będziecie kładły...?
o co w tym chodzi?? pierwsze slysze... moze mi ktos wyjasnic? :ico_noniewiem:

u nas nocka super, bez pobudki.. za chwile ide na poczte, bo zabawki Jasperka (te urodzinowe) zaczynaja przychodzic... w sumie jest ich 5 lub 6, nie pamietam.. bede miala kilka wycieczek na poczte :/

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

12 sie 2009, 09:05

witam wpadłam tylko złożyć Emi życzonka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: z okazji roczku

zajrzę po pracy i coś skrobnę

P.S. Gie foty rewelacja, minka nieziemska :ico_szoking: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość