lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 lut 2008, 11:09

ja tez chcialam bez znieczulenia,no i praktycznie mi sie udalo ,bo epidural nie zadziala :ico_haha_01: l,ale prosilam o niego

[ Dodano: 2008-02-12, 10:20 ]
dziewczyny jak chce wyrobic paszport 5-letni to pesel Oliego wystarczy? oczywiscie rodzice z dokumentami ....bo w koncu mam pesel :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 lut 2008, 11:40

hej dziewczyny !!!!
Monika ja tez chciałam bez znieczulenia rodzic ale nie dało rady bo miałam bóle krzyżowe i mimo znieczulenia skurczy nie czułam ale krzyze nadal bolały, ale gdybym rodziła jeszcze raz to nie boje sie juz epiduralu :ico_oczko: co do szkoły rodzenia to ja chodziłam, ale oddechów nie uczyli bo gadałysmy o seksie i sie śmiałyśmy non stop :ico_puknij: a oddechy sama sobie "uregulowałam" i Ty tez tak bdziesz miała, jak bedziesz z mężem to niech on z Tobą oddycha, to pomaga i mimo ze to śmiesznie teraz brzmi, ale jak bedziesz rodzić to bedziesz miała wszystko w d.... za przeproszeniem :ico_sorki:
własnie dziewczyny ja chciałam Was zapytac co z paszportem tym 5- letnim bo my jestesmy wymeldowani z polski i na razie nie bedziemy sie tam meldować no i co za tym idzie misiek nie ma peselku, czy w takim razie dostane paszport tutaj dla malucha na 5 lat?????????????????

a mój misiek dostał szaleju wczoraj, normalnie chodzi spac koło 21 ale wczoraj go przedłużyłąm i nie poszedł na drzemke, za to poszedło 19 spać, ja cała happy, a On mi sie obudził o 22 i jest imprezka :ico_olaboga: do godz 2 w nocy szaleństwa i krzyki, chichy śmichy, jak zasnął w końcu to o 5 rano sie obudził, nie na mleko :ico_szoking: tak sobie poszaleć znowu :ico_puknij: ja mam dzis zwłoki :ico_olaboga: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 lut 2008, 12:16

a dla mnie najlepszym znieczleniem byla polozna, ktora dokladnie mi wszystko mowila jaka mam pozycje przyjac i jak oddychac.
I teraz juz ekspert jestem, to nastepne tez rodze bez znieczulenia :-D :-D chocby i 100 godzin :-D :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 lut 2008, 12:32

Jasnie Ty to wariatka jestes :ico_oczko:
Marta nie wiem jak bez peselu? pewnie jakos przez konsulat Ci pesel zalatwia ....w ogole to jest bez sensu,ze trzeba meldowac,bo ja malego na sile meldowalam u taty,a w sumie po co nam to? no ,ale niech im bedzie :ico_oczko: ale jak dziadek chcial ,to niech ma wnuka pod dachem :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-02-12, 11:33 ]
ja wlasnie zupke gotuje,ide sprzatac ,bo na 14 ide do kolezanki na lunch mnie zaprosila,a Oli zobaczy swojego kolega Ethanka....musze aparat naladowac ,bo pewnie wydoroslam ,ze ho ho

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 lut 2008, 13:07

Lucy no ale jak ja tu chce powiedzmy zostac na stałe????? to po co mam meldowac małego w Polsce????? i po drugie mozna dziecko zameldowac u dziadków, a ja nie musze sie tam meldować???? bo chodzi o to ze ja na razie nie moge sie zameldowac w Polsce ze względów osobistych

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

12 lut 2008, 13:26

Hej dziewczyny
martuchafrost pisze:i po drugie mozna dziecko zameldowac u dziadków, a ja nie musze sie tam meldować????

można, ja będę meldowała Tomka u teściowej by go do przedszkola przyjeli.
Ale rzeczywiście bez sensu że musicie meldowac go by wyrobic pesel. A gdybyscie nie mieli gdzie zameldować dziecka to co wtedy? Głupota.

Monika zobaczysz jak szybko i sprawnie pójdzie. A jeśli masz możliwość znieczulenia to bierz od razu. Ja nie miałam możliwości bo w Polsce rodziłam i jakoś przeżyłam ale jednak lepiej ze znieczuleniem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 lut 2008, 17:01

martuchafrost, Luska jest zameldowana u mojej mamy, a ja nie mam wogole zameldowania w PL.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 lut 2008, 18:33

no tak ale po co mam małego meldować w Polsce, a moze chce tu do końca zycia zostać i zeby mały miał paszport irolski???? no cholera ja specjalnie do Polski nie pojade meldować małego bez sensu :ico_olaboga: na razie nie planuje leciec do Polski a paszport mam wazny do października :ico_olaboga:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

12 lut 2008, 19:48

jasnie to ty bezdomna :ico_oczko: jak nigdzie nie jestes zameldowana :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 lut 2008, 20:57

Marta ten sam problem mialam i mowie im,ze nie mam gdzie go zameldowac,a oni to mieli w nonono ....a ze nie bylo problemu,to dla swietego spokoju go zameldowalam,ale dla mnie to totalny bezsens i tyle

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość