donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

05 lip 2009, 20:15

synek śpi, miał 15 min czkawkę :ico_olaboga: , herbatkę dwa razy dawałam troszkę, żeby przeszło i nic, w końcu się skończyła i usnął
a u nas pada i pada
ja w sumie po weselu spałam 4 godz i o dziwo w dzień normalnie funkcjonowałam i nie byłam senna :ico_szoking: :-)
ananke, super filmiki :ico_brawa_01: , ach te nasze szkrabki chciały by już już raczkować :-)

[ Dodano: 2009-07-05, 20:30 ]
ananke, fajne te fotki z walki na miecze :ico_brawa_01:
gaga super fotki :ico_brawa_01: , fajne te puzzle , już od dawna zamierzam je kupić, ale jakoś dojść nie mogę, zamawiałaś z allegro? ile jest w komplecie?

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

05 lip 2009, 20:37

ja mam takie puzzle ale nie jestem z nich zadowolona smierdza steropianem... no i odpadaja te srodki bo mam zwierzatka

no i ja ide juz spac papa:))

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

05 lip 2009, 20:39

ja scielam robowi wlosy, wykapalam malego, zjadl i zasypia powoli...

mi tez sie oczy kleja ale pewnie zaraz mi przejdzie

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

05 lip 2009, 21:17

hej melduje ze wróciłysmy :-D
Moze uda mi sie doczytac spokojnie te 50 stron :ico_olaboga: ale narazie musze ogarnac jakos ten cały bajzel po powrocie

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

05 lip 2009, 21:40

My po drodze od mamy kupiliśmy pampki w Carrefour 132 szt za 79 zł. Przed kąpielą młody sobie fikał z gołym tyłkiem, potem kąpiel, jedzonko, znowu fikał i nareszcie 20 minut temu zasnął :ico_sorki:
fajne te puzzle , już od dawna zamierzam je kupić, ale jakoś dojść nie mogę, zamawiałaś z allegro? ile jest w komplecie?
tak kupowałam na Allegro, w komplecie jest 10 szt puzzli 30x30, kupiłam 3 komplety.
ja mam takie puzzle ale nie jestem z nich zadowolona smierdza steropianem... no i odpadaja te srodki bo mam zwierzatka
moje po jednym dniu wywietrzały. Ja specjalnie kupiłam litery i cyfry żeby były duże elementy, co by Bartek ich nie zjadł :-D

[ Dodano: 2009-07-05, 21:42 ]
Ragazza fajnie, że już jesteś z powrotem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

05 lip 2009, 21:49

hej hej
my dzis znowu wypelniony dzien po brzegi... bylismy na wsi w gosciach a potem na grilu z okazji 50 rocznicy slubu moich dziadkow, dopiero co malego wykapalismy i po butli wlasnie zasnal.
mowie wam ze jak sie go lekko oprze nozkami o podloze to stawia kroki :ico_szoking: :ico_brawa_01:

spadam juz bo mam dzis niesamowitego dola...moj Łukasz jedzie dzis w nocy na drugi koniec Polski :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

uciekam jutro z samego rana do mamy z dzieckiem bo nie wyrobie chyba sama z malym :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_olaboga:

papa :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

05 lip 2009, 21:59

Ragazza555, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: suprr, że jesteście :-D czekamy na relacje i fotki Twojej Gwiazdeczki :-D
mowie wam ze jak sie go lekko oprze nozkami o podloze to stawia kroki :ico_szoking: :ico_brawa_01:
jedwabna, niestety Cię zasmucę - to normalny odruch... Odruch stąpania inaczej zwany odruchem chodu automatycznego. Jeśli chwycimy dziecko pod pachy, tak, aby jego stópki dotykały podłoża zacznie on przebierać nóżkami tak, jakby chciał iść do przodu. :ico_sorki: mój Alek też tak "chodzi" :-D
spadam juz bo mam dzis niesamowitego dola...moj Łukasz jedzie dzis w nocy na drugi koniec Polski :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Ty cos ciocia za mocno przeżywasz ten charakter pracy męża... on dopiero niedawno zaczął jeździć czy po prostu tak Ci źle samej? :ico_sorki:

ja właśnie zajadam ogóreczka zielonego na kolacyjkę :-D zacieszam, bo ustaliłam opiekę dla naszego psa, na nasz wyjazd oczywiście :ico_sorki: i odetchnęłam z ulgą :-)
poza tym zabookowaliśmy dziś bilety na prom :-D :ico_sorki: i chłop prawie pożyczył kasę od kolegi, bo niestety jeszcze nam duzio brakuje... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

05 lip 2009, 22:26

oj chyba was nie doczytam :ico_sorki: bo nie znajde narazie tyle wolnego czasu
Działo sie cos waznego?
czekamy na relacje i fotki Twojej Gwiazdeczki
foteczek niestety jest tylko pare przyznaje sie bez bicia ze tak mi jakos cały czas sie zapominało

Oczywiscie po powrocie czekała na mnie niemiła niespodzianka w postaci pisma z ZUS-u wysłanego do mnie do pracy a ja dostałam kopie a/a w którym pisza ze dostali zle wypełnione dokumenty i wzywaja do ich uzupełnienia :ico_zly: a do tego czasu wstrzymuja wypłate mi macierzynskiego :ico_zly: :ico_zly: A zeby było smieszniej to właśnie dzisiaj mi sie on konczy :-D :ico_zly: Jutro chyba napisze pismo do mojej pracy z zadaniem odszkodowania za brak środków do życia

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

05 lip 2009, 22:34

Ragazza555, super ze wrocilas :ico_brawa_01:
czlowiek po pare razy wypelnia dokumenty a oni zawsze cos znajda nie tak :ico_puknij:

ja ide sie polozyc za h sex w wielkim miescie :-D , pozatym chlop ma ranki teraz wiec wczesniej chodzimy spac...

do jutra :-)

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

06 lip 2009, 07:13

hej
witam z rana.

maly przespal ladnie cala noc, obudzil sie o 6.30 i nakarmiony i przewiniety spi dalej w lozeczku :ico_sorki:
to normalny odruch... Odruch stąpania inaczej zwany odruchem chodu automatycznego.
slyszalam o tym odruchu, ale dziwi mnie to ze nie wszystkie dzieci maja ten odruch. na 3 moje znajome z malymi dzieciaczkami tylko moj ma :-)
Ty cos ciocia za mocno przeżywasz ten charakter pracy męża... on dopiero niedawno zaczął jeździć czy po prostu tak Ci źle samej?
nie nie, moj maz jezdzi odkad pamietam, to jego zreszta pierwsza i ostatnia jak na razie praca, a ja mam po prostu taki charakter :ico_puknij: nienawidze jak mnie zostawia, chcialabym zeby mial normalna prace jak wiekszosc i wracal na noc do domku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ragazza fajnie ze juz wrocilas...mam nadzieje ze wyjazd sie wam udal :-)
Jutro chyba napisze pismo do mojej pracy z zadaniem odszkodowania za brak środków do życia
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a a dzisiaj spadam do mamy, jak tylkoo teraz sie maly obudzi :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość