Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

29 lis 2008, 13:48

Dzien dobry ;-)
Wczoraj nie mialam jak zajrzec,bo to zakupy i tak jakos nie mialam kiedy :-) A teaz Nicolka sobie maluje a Marcusek spi wiec ja szybko korzystam z okazjii,a po polodniu idziemy do tesciow bo sa Andrzejki dzisiaj i tak sobie posiedzimy i pogadamy razem,a jutro wychodzimy sobie z mezem gdzies sami :-) A tesciowa przyjdzie na skarbki pouwazac :ico_oczko: A i ja zaraz musze wzisc prysznic..
Pozatym to jesli chodzi o zabezpieczenie.... ja tableek brac niemoge bo mnie rozpychaja.. a spiralka tutaj kosztuje 50 € wiec nie tak duzo ale mimo wszystko to cialo obce i sie bym troche bala.. a ja mam jakis wrazliwy organizm wiec sama niewiem.musze ale nad tym tez pomyslec bo tez nie planujemy juz wiecej dzieci??
A i mamy juz prezencik dla Marcuska na Mikolaja.. kupilismy mu taki fajny telefon ze jak nacisniej to mowi rozne rzeczy albo sie wita albo mowi cyferki fajna zabawka i Marcuskowi sie bedzie podobac a do tego jeszcze taka kamerke i jak sie nacisnie to perelki sie tak kreca wokol obiektywu .. zadowolona jestem z zakupow..
Ok napisze wiecej jak Nicolka usnie.Milego dnia paa

[ Dodano: 2008-11-29, 14:13 ]
I juz Nicolka sobie spi,a Marcusek sie obudzil i teraz tak ladnie sobie opowiada w swoim lozeczku :-)
I maly lobuz sie podnosi.. trzyma sie teej poreczy swojego lozeczkla i chce wstawac.. a tak madry jest przy tym :-)

Magda super foteczki bomba :ico_brawa_01: widac ze sie Antosiowi podobaly te trampolinki i inne rzeczy i mial ubaw i zabawe po pachy :ico_brawa_01: :-D
A to fakt macie troche roboty ale dacie rade.. :ico_oczko:
No i juz za niedlugo Mikolaj bedzie :-) I twoja babcia :-)

Aginka fajny bedziesz miala domek :ico_brawa_01: ale ile przy tym roboty..ale pewnie sie oplaca... Powodzenia :ico_oczko:

Mama_Ania pisze:Klusek wczoraj wieczorem tak się "rozgadał", że mieliśmy ubaw po pachy


Wielkie :ico_brawa_01: dla Patryczka :-) Madry chlopczyk :ico_haha_02:


Jak kogos przegapilam to wybaczcie :-)
Zaraz Marcusek dostanie mleczko juz mu sie chlodzi a teraz sie wlasnie kula i przewraca w swoim lozeczku i ma zabawe ze hej :-)
A ja dzisiaj wykapalam znowu razem moje dzieci i jaka mialy radosc.. i wiecie co??
Aparat ten nasz cyfrowy dziala tak czesciowo.. ale tyle dobrze ze moge zdjecia pstrykac.. pozatym i tak i tak musze kupic nowy aparat.. ale to poszukam na ebayu :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 lis 2008, 02:39

Mama_Ania pisze:Magdalena_82, czemu?

niewiem....ale jakoś sobie tego nie wyobrażam..wiem że każde inne zabezpieczenie n ie jest takie w stu % ... :ico_noniewiem:
Kristi pisze:ale mimo wszystko to cialo obce i sie bym troche bala.

no własnie... :ico_noniewiem:

Kristi fajne prezenciki :ico_brawa_01:

No a u nas jutro wieleki malowanie :ico_chory:
aż się boje , my idziemy do mojej koleżanki a B będzie malował, mam nadzieje że wszystko dobrze sprawnie pójdzie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-11-30, 01:49 ]
A dziewczynki i wejdzcie sobie na moja galerię w garnku, jesli macie ochotę tam sa nowe zdjęcia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

30 lis 2008, 08:53

Dzien dobry :-)
Moje dzieci jeszcze spia,to znaczy Marcusek juz sie obudzil,wypil mleczko i znowu sobie zasnal.. A ja powoli bede przygotowywac sniadanko,pozatym to wszystko Ok.Wczoraj bylismy u tesciow i bylo Milo.. A dzisiaj po polodniu idziemy sobie gdzies z mezulkiem sami.. I ciesze sie na to wyjscie :-)
Pozatym to ja dzieci wstana i zjedza to idziemy sobie na taki Swiateczny Markt i tam beda ciasteczka juz na swieta,i duzo takich swiatecznych fajnych rzeczy,mozna sie tez tam napic Guhlwein to takie wino ktore sie pije na cieplo i ono tak pieknie rozgrzewa jak jest pogoa minusowa :ico_oczko: i idziemy sobie cala rodzinka spacerkiem :ico_brawa_01: :ico_oczko:
Pozatym to Ok.

Magda masz piekna galerie zdjec,a Antos jaki super chlopczyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Fajnie sie patrzy na was takich szczesliwych :ico_haha_02: :ico_brawa_01:
A prezenciki mysle ze dzieciom sie beda podobac :-)

Gabi super pomysl z ta lalka :-) I odkurzaczem.. ja niewiem jeszcze co kupie moim pociechom na Gwiazdke.. jeszcze jest ale troszke czasu :ico_oczko:

Milego dnia wam zycze ide sniadanko robic paaa

[ Dodano: 2008-11-30, 14:12 ]
A tutaj pustki?? Ale to tak jest jak jest weekend!!!!!!!!!!!
U nas super,dzieci wlasnie sobie spia,a my z mezulkiem juz po obiadku i odpoczywamy :ico_oczko:
Szkoda ze niema was..

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

01 gru 2008, 15:01

Dzien dobry :-)
A my juz mamy poniedzialek i to poczatek miesiaca a tutaj pustki!!
No ale troche wam napisze :-)
Moje dzieci wlasnie spia,a u nas pogoda zimnaaa,znowu pada snieg i jest zimnoo :-)
Pozatym to nic nowego.
A wczoraj bylam sobie z mezem na "randce" i bylo super.Najpierw bylismy na kawce(Late Macchiatoo :ico_oczko: pycha ) a pozniej pojechalismy do chinskiej azjatyckiej retauracjii i tam akurat mieli bufet czyli taki szwedzki stol i samoobsluga i najedlismy sie do syta ze juz wiecej nie zmiescilo by sie :-D :ico_haha_02: :ico_oczko: Ogulnie bylo bardzo milusio i pogadalismy tez i Super wieczor,super randka :-)
Jak przyszlismy to Marcusek spal,sama niewiem czemu go tesciowa uspala.. przeciez Marcusek zawsze pije mleczko przed spaniem.. no ale jakby go Nicolka nie obudzila to Marcusek by sam sie nie obudzil.. a Nicole go niechcacy obudzila bo byla glosniej niz zwykle.. :ico_wstydzioch: :ico_oczko: Ale bylo Ok,Marcus zjadl i poszedl pozniej spac.. Ogulnie wszystko Ok.
Milego dnia wam zycze :-) I pojawcie sie ...

Gabi dziekuje za mily komplemencik :ico_oczko: :ico_haha_02: To prawda Nicolka jest bardzo opiekuncza i troskliwa.. i kocha swojego braciszka :ico_oczko: i ze wzajemnoscia Marcusek tez kocha swoja siostre oni tak oboje super na siebie reaguja.. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

01 gru 2008, 16:23

Witajcie
Kristi :ico_brawa_01: za ślicznie spędzony czas. Ja już nie pamiętam, kiedy byliśmy gdzieś tylko we dwoje.
U nas też pięknie dzisiaj. Wyszliśmy na spacerek. Oczywiście Kinga karmiła "kaćoly" :ico_haha_01: .
Wiecie, a u mnie jakiś kryzys w małżeństwie. Czasem mam chęć spakować G. i wystawić mu torby za drzwi. Wiem, to przejściowe. Wczoraj niby było fajnie- pojechaliśmy do restauracji na obiadek, byliśmy na długim spacerku, a wieczorem... eeeeeeeee, szkoda gadać. Wiecie, on zaczyna pić. Ok, rozumiem, piwko wieczorem- niech mu będzie, ale zaczyna mi "wyparowywać" alkohol z barku. I to jest chyba ten powód moich nerwów. Muszę z nim porozmawiać bardzo poważnie na ten temat...

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

01 gru 2008, 16:47

Gabi, też mam taką nadzieję, że zrozumie... Nie wiem, czy on ucieka od jakichś kłopotów, czy co, ale ja boję się takich sytuacji. :ico_placzek:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 gru 2008, 20:02

Cześc dziewczynki.
u nas remont nad remontami, malowanie, przemeblowanie
...ale już na szczescie jesteśmy PO!

Aniu może to nic powaznego..mam nadzieje że rozmowa pomoze..w końcu przecież ma cudowną żonkę i dwojkę wspaniałych dzieci...nie ma co TEGO ryzykować.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 gru 2008, 21:44

halo :)
my dalej chorzy,z Gabi byliśmy na pogotowiu w sobote okazało się ,że mamy powikłania po grypie,zuza miała zapalenie ucha,ja zatoki ale to Gabi ma najgorze,zapalenie ucha,krtani i zatok.ma antybiotyk.mam nadzieje ze do świąt się wykurujemy już na całego.
poza tym nuda,siedzimy w domu.
Magdalena_82, dzięki.co do polonii,to chyba nie dla mnie,ja za leniwa jestem :ico_haha_01: a małżowi mam nadzieję,że przejdzie bo zwariuję.chociaż od 2 dni nie marudzi,ma takie okresy,szkoda tylko,że częściej te złe niż te dobre.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

01 gru 2008, 22:00

zubelek pisze:od 2 dni nie marudzi,ma takie okresy


no właśnie - może tookres albo jajeczkownie :ico_haha_01:


a co do spraw związanych z alkoholem to się nie wypowiem ... bo same wiecie jaką mam sytuację w domu :ico_wstydzioch:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 gru 2008, 23:27

Gabi pisze:Będą jakieś foteczki? :ico_oczko: :ico_sorki:

a może będą :ico_oczko:
zubelek pisze:Magdalena_82, dzięki.co do polonii,to chyba nie dla mnie,ja za leniwa jestem

no widzisz to ja chyba tez trafiam na takich ludzi jak WY bo nikt nie chcę sie do nas pryzyłączyć....a mnie to denerwuje....szkoda bo to fajna sprawa :ico_oczko:
Chyba bardziej zakoleguje się z Anglikami.

zubelek, kurujcie się, ja tez ostatnio miałam zapallenie zatok, ale juz się wykurowałam....ufff. No i w czapkach chodzcie dziewczyny :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość