fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

15 lut 2008, 15:01

madzia super hihoty leosia,i zdjecia tez super.
u nas walentynki tez wypadly slodko po klotni za fryzjera :ico_oczko: i pawel powiedzial jakby wiedzial ze to dla mnie taka tragedia to by nie poszedl i ze juz wiecej sie nie odwazy :ico_oczko: :ico_haha_01:

konrad walentynke dla taty osikal niechcaco :ico_haha_01: na play group robilismy serduszka na tasiemce ,kolorowane przez dzieci i jak wracalismy do domu to konrad chcial siku,wysadzilam go pod drzewkiem a te serca trzymalam w buzi za tasiemke i jak wiatr zawiewal to akurat pod strumyk konrada siczkow :ico_oczko: :ico_haha_01: ale wyschlo :ico_haha_01: :ico_haha_01:

delfina no witaj kochana,wkoncu wrociliscie, wszystkie czekamy tu na fotki i opisuj jak slub i chrzciny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 lut 2008, 16:17

Madzia Leon boski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Delfina fotki prosimy bo jak nie to dzwonie do Ilonki na skargę :ico_oczko:
u nas Walentynki oki , ja spałam o 18.00 z miśkiem a moje kochanie pojechało po winko i kwiaty :ico_brawa_01: tylko jak usiadł na kanapie to zasnął :ico_olaboga: ale powiedziałam sobie :" o nie!!! " obudziłam go i było :ico_wstydzioch: goraco :ico_brawa_01:
a dzis w teren wyruszyłam, pojechałam zapłacić za mieszkanie :ico_olaboga: bo miałam niedopłate :ico_olaboga: a ze w dwa autobusy sie nie zmieściłam ( bo były juz po 2 lub 3 wózki) wiec musiałam najpierw do miasta jechac a potem z miasta innym busem zapłącić mieszkanie,, zamiast w ten jeden bus sie zmieścić, ale byłam zła :ico_zly: ale przy okazji kupiłam miśkowi w mothercare czapeczkę z daszkiem ( za 20 Pensów :ico_szoking: ) i spodenki i body, jak pokazałam miśkowi body ( takie w paseczki z mięciutkiego materiału) i zapytałam mu sie czy chce takie ( ja zawsze rozmawiam z moim synem w sklepie jak coś kupuje) to zaczął sie tak śmiać ze mówię :" ok chłopie kupujemy te body skoro Ci sie podobają" a taka polka sie do mnie odezwała : " jak to super wygląda jak Pani rozmawia z synem i pyta sie mu czy chce takie body, a on odpowiada śmiechem i chichrotem na to, jakby to miało znaczyć Tak Kup mi " ! :ico_brawa_01:
a teraz robie :ico_duzepranko: :ico_pranko: bo piękna pogoda sie zrobiła :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 lut 2008, 19:53

fela pisze:konrad walentynke dla taty osikal niechcaco

:ico_smiechbig:

martus fajna z ciebie mamusia hehe napewno milo sie poczulas kiedy ta polka uznala twoj kontakt z synem hehe
mnie tez zdarza ale czasami niestety hehe
i leos na wszystko 'mowi" TAK hehe

delifnka witaj, ale sie stesknilysmy za wami.. czekamy na relacje i fotki. juz nas nie opuszczaj hehe


a my wczoraj zabukowlaismy bilety do polski na 10 maja :ico_brawa_01:

zakapturzony Leonard
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

15 lut 2008, 21:13

Ciesze sie, ze sie wam Walentynki udaly :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 lut 2008, 21:35

Jasnie ale sie rozpisałaś :ico_olaboga:
Madziu Leoś jaki boski chłopczyk, bardzo sie zmienił wiesz???
Madziu w mothercare jest kolekcja żółta, pomarańczowa i zielona wiec pewnie niedługo tam zajrzysz co??? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

15 lut 2008, 23:49

Moje dziecie wlasnie spi tak
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2008-02-15, 22:50 ]
Nawet lampa blyskowa jej nie obudzila.
Teraz juz wiecei czemu tak rzadko bywam tutaj jak ona nawet przez sen takie rzeczy robi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

16 lut 2008, 00:09

wpadam pochwalic wasze dzieci wszystkie super szczegolnie franio i leos

oscar juz zdrowy okazalo sie ze to trzydniowka byla tak szybko odeszla jak przyszla

madzia ja tez lece do polski 10 maja :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 lut 2008, 01:19

martuchafrost pisze:Jasnie ale sie rozpisałaś :ico_olaboga:
Madziu Leoś jaki boski chłopczyk, bardzo sie zmienił wiesz???
Madziu w mothercare jest kolekcja żółta, pomarańczowa i zielona wiec pewnie niedługo tam zajrzysz co??? :ico_oczko:

w poniedzialek obowiazkowo :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-16, 00:23 ]
beatka ale szkoda ze z innych miast lecimy hihi my z bham do krakowa linia bmibaby :ico_brawa_01:

jasnie pani
luska przebojowa na maxa hehehe normalnie pozycja do spanie mega wygodna heheheehhehe wymiekam :ico_brawa_01:

my sie martinujemy hehehe
mmmm

dopiero godzine temu wrocilismy z zakupow, do tego zamek sie zacial wiec dlugo zajelo nam zanim wtoczylismy sie do domu hehehehe
:ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

16 lut 2008, 02:01

madziorka a ty gdzies kolo Rzeszowa jestes? bo a mam rodzine w debicy

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

16 lut 2008, 10:23

Beatka78, madziorka hihi, wy 10 maja lecicie do PL a ja 9 maja do UK :-D

madziorka hihi, na długo lecicie do PL??? bo juz pytałam siostry i podobno z Liverpoolu (Kirkby) całkiem blisko do bham wiec moze jak juz bede w UK to jakies spotkanko by nam wypaliło?????

Beatka78 pisze:okazalo sie ze to trzydniowka byla


a dostał Oskar po tej trzydniówce wysypki??? bo tak podobno jest przy tej chorobie, u mojego Szymona tez lekarka podejrzewała trzydniowke i kazała go obserwowac no i od wczoraj ma taka delikatna wysypke cos jak różyczka..hmmmm ale lekarka mowila ze ta wysypka to bardzo obfita i w formie duzych plam a on ma tego niewiele,,,.ehhh juz nic nie wiem, najwazniejsze ze gorączka minela :ico_sorki:

madziorka hihi pisze:my sie martinujemy hehehe
mmmm


a ja podczas ostatniego walentynkowego martinkowania musiałam winko rozcienczyc sokiem jabłkowym bo było dla mnie za mocne :ico_szoking: normalnie mężu sie na mnie patrzył co ja robie :ico_puknij:

dzisiaj u nas prawdziwa zimnica...brrrrrrrrrrrrr
rano jak wstałam to w sypialni na termom. 16st :ico_szoking:
od razu jak M wrocil z nocki poszedl napalic i teraz juz ciepełko...wreszcie
aaaa i musze pochwalic Szymona bo jak zasnal wczoraj o 19.30 to pobudka dopiero o 3.30 i to tylko dlatego ze mial nosek zapchany i musialam uzyc fridy
pozniej oczywiscie ciezko mu bylo zasnac, ale poszlam do salonu wlaczylam glos z baby tv i zasnal w miare szybko :-D no i pobudka juz o 7.30 wiec wreszcie sie wyspałam :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-16, 09:29 ]
madziorka hihi pisze:linia bmibaby :ico_brawa_01:


a co to za linie/?? jeszcze o nich nie słyszałam :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość