Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

06 kwie 2010, 12:50

uf.................2,5 godz prasowania MASAKRA jak sie położę to chyba juz nie wstanę mój biedny kręgosłup
a tu sie kolejne pranie suszy :ico_olaboga:
ie mialam zelazka w reku od czasow Julci chrztu
ale masz Fajnie strasznie zazdroszczę bo ja nie cierpię prasować a tu co drugi dzień trzeba machać bo mężuś w koszulach chodzi i co dzień musi mieć nowiutka porządnie odprasowaną ech....

Frydza,

ale SUPEROWE zdjęcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
lidziasc, nono fajna bryczka :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

06 kwie 2010, 13:13

gozdzik, :ico_sorki: dokladnie, A. tez musi miec koszule do pracy i chyba bym padla gdybym musiala je prasowac :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-04-06, 13:16 ]
lidziac super! Wielofunkcyjny wozeczek i widze kola tez skretne jak w moim :ico_brawa_01: Pewnie super sie prowadzi :ico_brawa_01: No i od razu widac ze czekacie na dziewczynke :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-04-06, 13:22 ]
A. siostra mnie wkurzyla, bo Julcia nazywa sie Julie-Sophie i ona chciala nazwac swoja coreczke co sie urodzi tez w maju Sophia - wiec roznica tylko w ostatnim *a*, ale pare tygodni temu znalazla kartke na ktorym sobie wybralismy imie dla nowej dzidzi - Lillyanne Ines Hertzberg i teraz zmienila zdanie i z mezowym wybrali Illyanne dla swojej coreczki, wiec nasze ma tylko *L* z przodu, ech juz wolalabym gdyby wybrala ta Sophia bo zazwyczaj i tak wolamy tylko Julie, w przedszkolu juz Julie-Sophie no i jak zbroi to tez cale imie wolamy, ale zawsze to Julie jest wiec nie trzeba wolac dwoch dzieci takich samych. A tu teraz nasza dzidzka bedzie Lillyanne, ich dzidzka Illyanne, jakby nie mogli sobie wybrac swojego imienia! :ico_zly:

[ Dodano: 2010-04-06, 13:23 ]
nom i zapomnialam napisac ze sie wyspalam :ico_brawa_01: zasnelam sobie po 11.00 i teraz otworzylam oczka :ico_brawa_01: Jak przyjemnie :ico_brawa_01:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

06 kwie 2010, 13:42

tibby bidulko jeszcze chwilkę wytrzymaj :-) zbieraj siły na poród,wykorzystaj ten czas dla siebie,bo potem ciążko wygospodarować nawet chwilę.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

06 kwie 2010, 13:53

MamciaKochana, co zrobić jak im imię wpadło w ucho może sie jeszcze rozmyślą :ico_noniewiem:
Załadowałam kolejne pranie + zrobiłam ręczna przepierkę myśle ze w tym tyg .
będzie luz tylko jutro prasowańko i z głowy

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 kwie 2010, 14:01

karmelka, staram się sobie wymyślać jakieś różne znajęcia, ale niestety po jakimś czasie się nudzę i tyle. spacerki zaliczamy, ale jakoś i tak humor nie chce mi się poprawiać. czas dla mnie stoi w miejscu. mogłabym przesypiać całe dnie.
do tego jeszcze mnie lekkie przeziębienie wzięło :( katar mam i psikam co moment :ico_zly:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

06 kwie 2010, 14:03

do mnie mam awpadla na kawe i przy okazji wyprasowala ta sterte bodziaków hihi
teraz mam 2 prania na syszarce i jak wyschna to piore reszte spioszkow i pajacykow i mam z glowy

Mamcia moze im sie odwidzi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 kwie 2010, 14:07

MamciaKochana, trzymam kciuki, żeby jednak nie chcieli w ostateczności tej Illki.

a może tak sobie zażartujcie i wybierzcie jakieś trzecie imię i wtedy zobaczysz czy rzeczywiście ona po was "papuguje". mówcie, że wybraliście trzecią opcję i przy niej póki co obstawiajcie, a i tak na końcu zarejestrujecie jako Lilkę ;-)

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

06 kwie 2010, 14:10

ale mam smaka na kluseczki slaskie i gulasz

raczej zachcianek nie mialam a dzis bym zjadla chetnie taki obiadek :ico_sorki: :ico_sorki:

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

06 kwie 2010, 14:21

dziewczyny jak pozbyć się potówek?

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

06 kwie 2010, 14:31

tibby, ech ja tam sie nie lubie bawic w jakies zabawy, takie nam sie imie podoba i juz :ico_noniewiem: Tylko mnie wkurza to papugowanie, bo to nie pierwszy przypadek! W zeszlym roku moim marzeniem bylo miec kroliczka, ale nie moglam go wyblagac od A., a co sie okazalo, jak tylko slyszala nasza dyskusje o kroliczku tydzien czasu nie minal i miala kroliczka w domciu. Strasznie mi go zal bo juz im sie znudzil i trzymaja go tylko w toalecie, wogole nie wypuszczaja z klatki bo boja sie ze im porysuje podloge nie mowiac o wypuszczaniu na dwor, lub chocby wystawieniu klatki na dwor zeby zlapal powietrza :ico_noniewiem: My bylismy w remoncie i oni rowniez i tez sa teraz na stadium urzadzania mieszkanka - moje doswiadczenie - nic nie pokazywac co sie podoba, nie komentowac katalogow bo zaraz papuguja! Wystarczy pokazac palcem a juz leca do sklepu i w ten sposob wiele rzeczy ktore sobie wypatrzylismy wcale juz nie chcemy miec w domu. Moje zdrowotne problemy - ona mimo ze lekarze nic nie stwierdzili, do fyzjoterapuety nie chodzi to na urodzinkach Julci przed cala rodzinka stwierdzila ze ma to samo schorzenie co ja, tyle ze jeszcze gorsze po ja jeszcze ten staw lonowy boli :ico_puknij: a to tylko specjalista moze stwierdzic. Ale oczywiscie jak sie jej spytal czlowiek dwa tygodnie pozniej to stwierdzila ze wszystkie objawy minely bo przestala plywac :ico_olaboga: :ico_puknij: Hmmm mi trzeba bylo wiele miesiecy rehabilitacji zeby czekac na poprawe :ico_olaboga: Najlepsze ze w zeszlym roku kupilismy sobie samochod, tani i oszczedny suzuki swift, a w zeszlym tygodniu podjechali do nas i zaanonsowali ze wlasnie podpisali umowe o kupnie samochodu - trudno zgadnac jaki i jaki kolor :ico_puknij: Oczywiscie suzuki swift o tym samym kolorze! Jeszcze troche a zaczna sobie kupowac takie same majty jak ja nosze :ico_szoking: :-D Takze to z imieniem troche mnie zabolalo no bo imie to nie jakis tam przedmiot, a chcialam zeby bylo autentyczne, w Danii sa tylko dwie osoby ktore maja te imie, a ona sobie *troszke* przerobila i ma to samo imie, co bedziemy dwie staly i wolaly nasze dziecie. Za grosz oryginalnosci dla siebie nie mozna zachowac :ico_zly:

[ Dodano: 2010-04-06, 14:33 ]
tibby ja Ci odsprzedam A. siostre i gwarantuje ze tak Cie wkurzy ze urodzisz w mig :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Och byles juz nie dlugo musiala chodzic z brzuszkiem :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-04-06, 14:34 ]
lidziasc, gozdzik, jeszcze sie modle, do chrztu jeszcze troszke, moze znow zmienia zdanie :ico_brawa_01: :ico_sorki: Oby oby :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość