Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

15 kwie 2011, 13:33

u nas w sumie nic nowego. Alicja rośnie na potęgę. Za 3tygodnie świetujemy 4urodziny :-D zastanawiamy się nad prezentem.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

15 kwie 2011, 17:07

witajcie :ico_oczko: ja już po pracy na szczęście,troszku posprzatałam w pokoju i teraz zasiadłam z kawką.
ładne słoneczko nam świeci aż chce się żyć :ico_brawa_01:
rozumiem, że na zmiany pracujesz... tak jak mój mąż. A w jakiej firmie, jeśli to nie tajemnica
niestety na 3 zmiany :ico_sorki: napisze Ci na PW w jakiej firmie bo tutaj nie chce robić autoreklamy :ico_haha_01:
pinko, jej Twoja córeczka jest z 23 stycznia ja 24 wodniczka Ci rośnie :ico_haha_02: Ale ona na tym zdięciu jak aniołeczek wygląda :ico_oczko:
USG bioderek.
długo się czeka na takie USG?
Za 3tygodnie świetujemy 4urodziny
Ale to zleciało
:ico_szoking: A jak z rodziną ?

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 kwie 2011, 19:57

Za 3tygodnie świetujemy 4urodziny :-D
ale ten czas leci :-)
niestety na 3 zmiany :ico_sorki: napisze Ci na PW w jakiej firmie bo tutaj nie chce robić autoreklamy :ico_haha_01:
hehehe, odpisałam Ci na privie :-) zanim przeczytałam tu ;-) więc nie musisz mi tam odpisywać.
Praca na nocki jest okropna, mój mąż właśnie szuka nowej pracy w której nie byłoby nocek...
pinko, jej Twoja córeczka jest z 23 stycznia ja 24 wodniczka Ci rośnie :ico_haha_02: Ale ona na tym zdięciu jak aniołeczek wygląda :ico_oczko:
wodniki to super znak zodiaku, znam kilkoro wodniczków i uważam że to świetni ludzie :-) A na zdjęciu jak aniołek to ona tylko wygląda ;-) Rozrabiara jest z niej pierwszorzędna, ale bardzo kochana.
długo się czeka na takie USG?
jak zadzwoniłam tam żeby zarjestrować Stasia, to panie chciały na grudzień dopiero :ico_puknij: a wtedy byłaby już musztarda po obiedzie, gdyby coś było nie tak, to tylko operacyjnie się leczy. Na szczęście mojego męża kuzyn jest ortopedą i pracuje tam w tym szpitalu i nam załatwił termin na już, więc nie musiałam czekać :ico_sorki:
Bioderka Stasia w porządku, nic złego się nie dzieje, za 3 miesiące mamy się zgłosić na kontrolę.

Ula moja wykąpana, leży w łóżeczku, a mężulo czyta jej baję... i zaraz nastąpi najmilsza część dnia, kiedy to dzieci śpią, a w domku jest wspaniała cisza :-)

[ Dodano: 2011-04-16, 08:10 ]
Witam z :ico_kawa:
W końcu pogoda nam się poprawiła :-) Słonko dzisiaj od rana na bezchmurnym niebie :ico_brawa_01: jakie macie plany na taki piękny dzień?
My pewnie pójdziemy do parku na wyspę żeby się Ula wyszalała. Mamy też sporo suchego chleba, więc pewnie kaczki i łabędzie pokarmimy :-)

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

18 kwie 2011, 19:24

mój mąż właśnie szuka nowej pracy w której nie byłoby nocek...
Niestety i ja mam nocki ciężko jest jak diabli,mam dość :ico_sorki: ale co zrobić trzeba pracować i z czegoś żyć :ico_noniewiem: a teraz o pracę ciężko jest :ico_sorki:
znam kilkoro wodniczków i uważam że to świetni ludzie
Aż czasem za dobrzy a potem za to dostaja po tyłku niestety :ico_sorki:
pinko, super,że bioderka ok :ico_brawa_01: pytam bo mi się coś stało w kolano,bardzo puchnie tam w środku boli i przeszło aż na biodro nie moge chodzić kuleje cały czas ketonal biore, na ortopede czekałam 2 miesiące tylko po to aby mi nie dał nawet na prześwietlenie a tabletki bo niby to od kręgosłupa i teraz ja biedna musze jechać na ostry dyżur na Traugutta naściemniać i może zrobią prześwietlenie,i tak pytałam ile ty czekałaś :ico_sorki:

Tak wogóle dziś byłam na Macieja w przychodni i tak sobie pomyślałam o Tobie :-D
i wogóle piękną mamy pogode dziś a ja na nocki do pracy dzięki Bogu,że tylko do czwartku :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 kwie 2011, 22:09

a teraz o pracę ciężko jest :ico_sorki:
no właśnie...
Tak wogóle dziś byłam na Macieja w przychodni
a my na Łowiecką chodzimy do EMC, polecam, dużo nowocześniejsza przychodnia i wydaje mi się że lepsza. Ja jestem bardziej zadowolona niż z Macieja, A mieszkam całkiem niedaleko macieja, bo na paulińskiej :-) hehehe więc miała blisko.
i wogóle piękną mamy pogode dziś a ja na nocki do pracy dzięki Bogu,że tylko do czwartku :ico_sorki:
mój mężulo też ma nocki w tym tygodniu. Z ostatniej schodzi w piątek.

Pogoda była piękna dzisiaj, a jutro ma padać. Mam nadzieję, że jednak słonko będzie :ico_sorki:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

19 kwie 2011, 17:52

a my na Łowiecką chodzimy do EMC,
Wiesz kochana ja na Macieja chodze tylko do endokrynologa a takto koło siebie chodziłam do przychodni na sienkiewicza,ale niestety jak miałam stać od 5 rano do 7:30 przed budynkiem i byc już np 20-sta i czasem już nie dostałam się to podziękowałam teraz zadeklarowałam się do mniejszej przychodni też na sienkiewicza,ale tam nie ma takich kolejek,zreszta japolecam przychodnie na stadionie olimpijskim fakt daleko,ale lekarze i pomoc wzorowa jak dla mnie :ico_sorki: zadeklaruje się tam na nowo,ale dopiero moge za pół roku...
I wogóle ide do szpitala niestety muszą mi hormony zbadać do końca ehh ja to sie mam :ico_noniewiem:

Pogoda wspaniała,cieplutko super,ale w nocy zimno chyba jakies z 4 stopnie jest bo jak wychodze na przerwe to zimno brrr :ico_chory:
Z ostatniej schodzi w piątek.
Ja też :-D A musza brac urlopy na piatek czy jak to jest u nich? Ciekawe czy mój mąż będzie pracował w sobote,bo on drogowiec jest :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

20 kwie 2011, 21:17

I wogóle ide do szpitala niestety muszą mi hormony zbadać do końca ehh ja to sie mam :ico_noniewiem:
a czemu? Masz jakieś problemy?
Pogoda wspaniała,cieplutko super,
no zrobiło się superowo. dzisiaj tak upalnie było, jak latem :ico_brawa_01:
A musza brac urlopy na piatek czy jak to jest u nich?
to jest normalny dzień pracy u niego w firmie, więc musisz brać urlop, ale mój mąż zaczął nocki w niedzielę, żeby w piątek już na noc nie iść :-)
Ciekawe czy mój mąż będzie pracował w sobote,bo on drogowiec jest :ico_noniewiem:
a święta ma wolne?

Ja dzisiaj becikowe załatwiłam rano. Później po odebraniu Uli z punktu przedszkolnego i zupce byłyśmy na wyspie... młoda na rowerku trochę pojeździła :-D

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

21 kwie 2011, 07:42

a czemu? Masz jakieś problemy?
Przez ostatnie1,5 roku przytyłam z 12kg to po pierwsze po drugie mam problemy z miesiączkami i niestety nie moge zajść w ciąże mimo ponad roku starań :ico_sorki:
dzisiaj tak upalnie było, jak latem
A dzis ma być 24 stopnie ide na spacewrek jak sie wyśpie :-D
mój mąż zaczął nocki w niedzielę,
A widzisz jak fajnie my zaczynamy od poniedziałku zawsze no i ja też nie ide już w piątek,ale chyba urlop będzie trzeba wypisać ,albo nam podarują i tylko trzeba będzie pojechac do firmy i karte odbić no zobaczymy co wymyslą :ico_noniewiem:
a święta ma wolne?
Tak święta ma wolne
Ja dzisiaj becikowe załatwiłam rano
Jej no tak bo Ty co dopiero urodziłaś :ico_haha_02: jak się miewa maluszek?

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 kwie 2011, 22:17

Przez ostatnie1,5 roku przytyłam z 12kg to po pierwsze po drugie mam problemy z miesiączkami i niestety nie moge zajść w ciąże mimo ponad roku starań :ico_sorki:
bidulko, a kiedy idziesz do tego szpitala? Może coś Ci doradzą, pomogą po tych badaniach :ico_sorki:
A dzis ma być 24 stopnie ide na spacewrek jak sie wyśpie :-D
my byliśmy, upał jak w środku lata :) Do której śpisz po nocce i czy nie masz potem problemów z przestawieniem się na inne zmiany?
A widzisz jak fajnie my zaczynamy od poniedziałku zawsze
u męża też od poniedziałku, ale załatwił sobie z szefem od niedzieli :-D
jak się miewa maluszek?
bardzo dobrze, jest małym głodomorrrrrem i rośnie szybko. Dzisiaj bardzo marudził, ale na ogół jest spokojny :-)

Wydałam dzisiaj dużo kasy na świąteczne zakupy i jeszcze muszę kupić warzywa na sałatkę. Jutro wygonię z domu mężula i córę i będę porządki robić, żeby sobote mieć wolną.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

22 kwie 2011, 13:27

a kiedy idziesz do tego szpitala?
Byłam w jednym na Pasteura to termin mam na 19 września dopiero,to wziełam nowe skierowanie i dzis pojechałam na Waigla i tam z racji tego,że mam podejżenie ciężkiej choroby,albo jego zespołu noi brak miesiaczek to na czerwiec juz blizej :ico_sorki:
pomogą po tych badaniach
Jesli sie okaże co sie okaże to tylko operacja nie ma na to innego leku :ico_sorki:
Do której śpisz po nocce i czy nie masz potem problemów z przestawieniem się na inne zmiany?
zależy,ale najczesciej najpierw z rana jem sniadanko,myje i przebieram dziadka bo mieszkam z 94 jeszcze dziadkiem i sie kłade spie do 15? a potem mam problemy z przestawieniem sie a jak,porażka jakaś
:ico_olaboga: A twój mąż jak ma po nockach?
Dzisiaj bardzo marudził, ale na ogół jest spokojny
To w sumie nie daje mamusi popalic ? :-D A jak Ty sie czujesz już teraz? rodziłaą naturalnie czy p
nko"]Wydałam dzisiaj dużo kasy na świąteczne zakupy i jeszcze muszę kupić warzywa na sałatkę. Jutro wygonię z domu mężula i córę i będę porządki robić, żeby sobote mieć wolną
Kurcze i to jest najgorsze,ja własnie też zrobiłam zakupy i tyle poszło kasy,że szok :ico_olaboga: a tylko dla nas mam nadzieję,że starczy do wtorku to wszystko,miałam dzis okna pomyć,ale jeszcze dają rade :-D zresztą poszłabym przespać się chwilke,ale mi się nie chce o dziwo :ico_szoking:
A takto wszystko w sumie juz mam posprzatane bo ja na okrągło sprzatam :ico_oczko: A co gotujesz na świeta? zostajecie w domku?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość