Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

06 lip 2010, 12:24

hej jak tam wasze pierwszo klasisci :ico_brawa_01:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

17 lip 2010, 17:27

Przeniosłam Was dziewczyny na szkolniaki :)

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

19 lip 2010, 09:01

No tak szkolniaki fajne dzieciaki :)

Jej jeszcze trochę i wrzesień, nowe wyzwania i pierwsza klasa!!!

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

19 lip 2010, 21:34

Faktycznie - strasznie szybko leci ten czas...
Nasze dzieci już takie duże, rozpoczynają nowy etap na drodze ku dorosłości...
No, dobra, poniosło mnie trochę, ale to wszystko przez Marzenkę, bo stwierdziła dziś, że chce skrócić włosy, bo sama może nie dać sobie z nimi rady jak będzie chodzić na basen i lodowisko :ico_szoking: ależ byłam z niej dumna za sam pomysł :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

20 lip 2010, 08:56

bo sama może nie dać sobie z nimi rady jak będzie chodzić na basen i lodowisko
:ico_haha_01:

Mój Adrian stwierdził że musimy być wobec niego bardziej stanowczy :) czyli jak mówimy że nie idzie dziś na dwór to nie idzie :ico_szoking: ach te dzieci!!

DZIEWCZYNY JAKI KUPUJECIE PLECAK DO SZKOŁY DLA WASZYCH PIERWSZOKLASISTÓW???

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

23 lip 2010, 12:00

hej ja juz kupiłam tornister firmy moje bambino 12 z usztywnione wzmocnione i profilowane plecy, elementy odblaskowe ,przegrudkami w srodku lekki wazy po nizej 1kg, ksiązki tez juz mamy kupione w szkole w czerwcu sprzedawali ksiązki ,zeszty ,cwiczenia ,i zeszyty ,lektury kosztowało 195zł a jak tam uwas :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

23 lip 2010, 13:24

julita32, jeśli chodzi o książki to u mnie kosztowały 190zł do tego muszę dokupić kilka rodzai zeszytów ołówków wycinanek bloków pędzelków kredek pisaków i takie tam drobiazgi....
Wstaw fotkę plecaka prosze jaki kupilas

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

29 lip 2010, 22:33

CZEŚĆ[ Pozwoliłam sobie tutaj zajrzeć bo mój synuś tez od września zacznie nauke w pierwszej klasie więc temat gorący ;)
Jak tak czytam ile u was kosztował zestaw ksiązek to az oczy szeroko otwieram np. u Izuni 190 zł tylko???????? ale powiedz to 190zł to za cały komplet razem z j. angielskim i religią czy tylko ten zestaw do nauczania zintegrowanego?
U nas w Poznaniu komplecik kosztował z religią i angielskim 240zł= do tego trzeba dokupić przybory typu wałśnie pędzelki, bloki, farby, plastelina, pastele olejne itp. to ok. 50-60zł

Tornister kupiliśmy firmy HAMA polecam, są dostępne w sieci sklepów smyk np. ale nie tylko. Są wersje samego tornistra albo 5-elementowe z wyposażeniem ale to drogie bo ok. 400zl wtedy koszt z wyposażeniem natomiast sam tornister kosztował 250zł.
Jest solidnie wykonany, plecy usztywnione, z wentylacją itd.....
Ja kupiłam czerwony z piłką nożną ale wkleję dla przykladu z allegro błękitny ;)
http://allegro.onet.pl/item1158969006_p ... nozna.html

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

30 lip 2010, 08:54

karolas, hej ja płaciłam tylko za ksiązki ale nie wiem czy w tym będzie angielski religia raczej nie bo w zerówce za religię też osobno płaciłam ale okaże sie we wrześniu no i resztę wyposażenia czyli zeszyty bloki wycinkaki farby pędzeli i reszta też do kupienia a wiadomo ile to kosztuje... fajny plecak ja mam na oku taki hotweelsa za ok 200zł i sie zastanawiam też jest usztywiany i w ogóle a i mały dostał piórnik z wyposażeniem też hotweelsa więc myślę że fajny komplecik by był ;)
Ostatnio zmieniony 31 lip 2010, 19:09 przez Izunia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

30 lip 2010, 21:50

IZUNIA Fajowy ten hottwelss :), najważniejsze to te plecy zeby nasze dzieciaki od początku nie krzywiły kręgosłupow prawda ;)
ja myślę i jestem pewna ze jak teraz kupimy mocne tornistry z usztywnionymi dobrze plecami to kochane na 3 lata podstawówki napewno będziemy miec spokój, ja tak zakładam ;)
A JAK U WASZYCH DZIECI Z CZYTANIEM????????
Nie chcę sie mocno chwalić ale mój kacper czyta super, dośc płynnie i ja absolutnie w ogóle sie do tego nie przyłożyłam ;)
Jestem az w szoku bo generalnie wydawało mi sie ze jest leniuch i jesli chodzi o nauke pisania literek to kręci nosem ale czyta chętnie wszystko sam, wszędzie na ulicach w telewizji, na onecie no wszędzie ;)
ACHA Mój kacper jest leworęczny heheeh ale to w niczym nam zupełnie nie przeszkadza. Juz widziałam ze jakaś dziewczyna założyła wątek dla leworęcznych ;)
Musze mu kupić nożyczki ale nawet nie wiedziałam ze są póra dla leworęcznych-szok :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość