Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

12 sie 2009, 12:58

siunia, no tak, jakoś w sumie glupio się zapytałam, bo ciężko oczekiwac od 3 latka by dwoma językami władał :ico_wstydzioch:
ale moze dlatego mało móówi, bo w domu słyszy inny język a na podwórku cyz w przedszkolu inny. Pewnie tylko zachęty będzie potrzebował ze stronny psychologa. No i życzę ci z całego serca, by podejrzenia ADHD się nie potwierdziły, bo to ciężka sprawa niestety.

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

12 sie 2009, 13:25

A tak sobie myślę, ze chybana poczatku września to trzba by juz torbe spakować, bo w razie czego to mąz tego wszystkiego nie znajdzie. Mi to pewnie z tydzień zajmie. :ico_olaboga: poprzednim razem miaąłm wielką walize na kółkach, a jeszcze musiał mi mąz dowozić ubranek
Też pomyślałam dzisiaj o tym, że powoli można zacząć pakować torbę do szpitala, znając mnie to i tak czegoś zapomnę :ico_puknij: Teraz to sobie wszystko na kartce zapiszę, najważniejsze to mieć dokumenty i podbita książeczkę ubezpieczeniową :-D no i aparat bo przy Filipku niestety nie miałam swojego tylko jak do mnie przychodzili na odwiedziny to każdy zdjęcia robił i później nie wiedziałam, które było pierwsze zrobione

[ Dodano: 2009-08-12, 13:27 ]
No i życzę ci z całego serca, by podejrzenia ADHD się nie potwierdziły, bo to ciężka sprawa niestety.
Też życzę by jednak to nie było ADHD :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-08-12, 13:30 ]
a ja mam w piątek wizytę, zobaczymy czy lekarz da nam ostateczną odpowiedź czy w brzusiu mieszka Ona czy On :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 sie 2009, 14:27

Spokojnie z tymi torbami:) damy radę:) ja spakuje na początku października tak jak z Matim miesiąc wcześniej.

Co do dentysty to na razie mam troszkę spokoju. Wróciłlam przedwczoraj taka obolała, że katastrofa. Żyć mi się nie chciało i o 20 poszłam spać. Z jednej strony znieczulenie i blombowanie (fleczer). Okazało się, że lekarz który zakładał koronkę zostawił mi między zębami kawałek watki i jest duże prawdopodobieństwo, że mi obcierała i stąd zapalenie dziąsła. Z drugiej strony też znieczulenie bo wyrywała mi ścianę pękniętego zęba i wklejała fleczer. Ścianka która została jest popsuta więc ząb na straty. Po porodzie mam iść do chirurga wyrwać. Jak mi te znieczulenia popuszczały to myślałam, że się skicham z bólu... rano ręką odjął także w miarę normalnie już jem:)

U nas do szpitala nie wiem co trzeba zabrać bo się przeprowadziliśmy. Muszę się dowiedzieć, ale jak mateuszka rodziłam to wszystko swoje. nawet podpasek poporodowych nie dawali.

U nas też dziś pochmurno, ale mi tak jest super. Rano upiekliśmy z Matim bułeczki z konfiturą jagodową, a teraz piecze się mała pizza na obiadek. Jutro wypad do miasta na cały dzień i ostatnie zakupy do wykończenia mieszkanka. W poniedziałek start:)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

12 sie 2009, 14:50

Spokojnie z tymi torbami:) damy radę:) ja spakuje na początku października tak jak z Matim miesiąc wcześniej.
ja na zwykły wyjjazd, zaplanowany pakuję się tydzień wczesniej :-D w gorącej wodzie kapana jestem. A no i to już taki przedsmak jest, fajnie by się już spakować, moze czas wtedy będzie szybciej mijał.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 sie 2009, 20:12

Ja chyba w sumie też jestem w gorącej wodzie kąpana:) ale z pakowaniem torby się nie spieszę skoro z ciążą wszystko dobrze, a mnie czeka mega przeprowadzka na nowe mieszkanie. Jeszcze mi kolejnej torby brakuje:)

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

12 sie 2009, 20:59

siuniadzięki. Mam nadzieję, że to nie jest ADHD :ico_sorki:

Co do pakowania torby to ja też pewnie zacznę od początku października. I jestem również w gorącej wodzie kąpana :ico_sorki:
Tak się dziś narobiłam, że do końca tygodnia nic nie ruszam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

13 sie 2009, 08:32

Ja taka sama jestem. To odkurzam, to kurze, umyje okna lub parapety częściej, pozamiatam pod domem, to sprzątnę łazienkę i tak w kółko. Jak siadam to na chwile i zaraz mnie tyłek boli od siedzenia. Wieczorem człowiek twierdzi, że za dużo jednak sobie wziął na głowę:)
Dodatkowo nie wiem co się dzieje z moi snem w nocy. Dziś to już pobiłam rekord. Poszłam siku o 1.11 i nie usnęłam do 4.45. W międzyczasie znów mi się chciało siku i mały chciał pić. Ta męczarnia jest okropna. Myślę, że chyba się rozbudzam i myślę niepotrzebnie o zbyt wielu rzeczach. Muszę dziś męża ochrzanić, by do małego wstawał jak go słyszy, a nie ja się gramolę przez niego, a potem leżę bez snu 4 godziny, a niestety rano nie ma odpoczynku i wylegiwanie się;(

Przedwczoraj kupiłam 2 spódniczki i 1 sukienusię fioletową sztruksową:)

A dziś jedziemy na cały dzień do szczecina na ostatnie zakupy do mieszkanka. Też ciężki dzionek nas czeka. Miłego więc:)

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

13 sie 2009, 12:28

Witajcie
unas pogoda sie popsula zaczelo padac :ico_olaboga: no ale z drugiej strony dla mnie lepiej bo ostatnio tak goraco bylo ze sie niadalo wytrzymac :ico_olaboga:

Wiki miala imprezke urodzinowa zrobiona,tort wyszedl moim zdaniem dobrze wszystki sie podobal no i smakowal tez dobrze :-D
dzieci sie wyszalaly a ja niemoglam sie doczekac kiedy sie to wszystko skonczy bo narobilam sie niesamowicie :ico_placzek:
i chcialam pojsc tylko :ico_spanko:
kupilismy Wiki domek dla Pet Shopów bo miala juz upatrzony i byla bardzo szczesliwa jak go dostala hehe

wkleje pare fotek bo moj B robil i zrobil tylko ze 4-5 fotek :ico_zly:
a mnie sie juz niechcialo bylam strasznmie zmeczona :ico_wstydzioch:

jutro ide na badania mam tez to glukoze a czy uwas tez tak wyglada ze najpierw pobiera krew potem daja to wypic i po dwoch godzinach znow pobieraja krew :ico_noniewiem:
bo ja tak bede miec
no i badanie moczu,Hbs i morfologia
mam nadazieje ze wszystko bedzie oki
no i musze podejsc do gina po recepte na zastrzyki mam nadzieje ze niewezmie sobie wolnego :ico_noniewiem:

mnie juz poki co porzestaly puchnac nogi i palce u rak ale pewnie jak wroca upaly to znowu sie zacznie :ico_placzek:

kurka moje wszystkie kolezanki kogo napotkam pytaja sie mnie czy juz niedlugo rodze :ico_szoking: bo ponoc mam duzy brzuch :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
juz sama niewiem mysle ze az tak zle niejest zalezy co mam ubrane
jak bardzije obcisla bluzke niejest tak zle
a uwas jak jest??
Co do pakowania torby to ja też pewnie zacznę od początku października.
ja tak samo dopiero w pazdzierniku zaczne no i pod koniec wrzesnia juz łozeczko bedzie stalo zeby bylo gotowe hehe

a co do szpitala zabrac hmm
pewnie wszystko bo jak rodzilam Wiki 6 lat temu to milam zabrane wszystko ale oni dali mi ubranka jak sie urodzila i pieluchy apotem to swoje a pizamy miec niemusialam bo oni mi dali
tylko ze teraz tamtego szpitala niema jest inny i niewiem jak tam jest :ico_noniewiem: ale pewnie tez wszystko spakuje zeby niepotrzebnie sie stresowac i meza wysylac

siunia dziekuje bardzo za zyczonka dla Wiktori :-D

a swoja droga mam nadzieje ze to nie ADHD :ico_olaboga: i ze sie wyjasni a po czym oni stwerdzili ze moze ma to adhd??

Ja taka sama jestem. To odkurzam, to kurze, umyje okna lub parapety częściej, pozamiatam pod domem, to sprzątnę łazienkę i tak w kółko. Jak siadam to na chwile i zaraz mnie tyłek boli od siedzenia. Wieczorem człowiek twierdzi, że za dużo jednak sobie wziął na głowę:)
to widze ze nietylko ja tak mam tylko moj maz sie zemnie smieje ze ja tak sprzatam i robie wiele innych rzeczy a na wieczor sekam ze mnie wszystko boli hehe
ale ja niepotrafie usiedziec na chwilke w jednym miejscu :ico_oczko:

matikasia, super ze z zebem juz lepiej :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-08-13, 12:56 ]
A to torcik ktory zrobilam
Obrazek

a to fotki z imprezki
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

13 sie 2009, 13:25

U nas przed chwilą burza była. Teraz juz slonko wychodzi.

Ja ma problem z tą moją cukrzycą. Zwłaszcza z trzymaniem diety.
I to nawet nie o mobilizację chodzi. Ja nie mam czasu liczyć w ciągu dnia tych kalorii, wiele rzeczy nie mogę jeść przy moim synku, bo on ma alergię a przy tym welka ochotę na to co mu nie wolno. Więc muszę się ukrywać, co wcale nie jest łatwe (zwłaszcza w otwartym mieszkaniu). DO tego ja jakas tempa jjestem nie umie sobie tego wszystkiego dobrze wyliczyć. Zaczęłam więc stosowac dietę wg przykładowych przepisów ale nie jest łatwo ukrywając się. Do tego jednak mi nie wystarcza. Głodna jestem potwornie. Nie wiem czy dobrze robię, bo nie dostałam dokładnych instrukcji tylko tyle, ze 1500 kcal, bez cukrów, owoców i jak najmniej węglowodanów. Znalazłam jakąs w necie. Próbuję się stosować ale jestem potwornie głodna. Od wczoraj rzygam z głodu, a nerwy mną tak miotają, ze chodzę tylko i ryczę.
Byłam u dwóch lekarzy i kazdy kazał tylko dietę. Żadnych dodatkowych badań ani skierowania do poradni. Pytałam czy mam kupić glukometr, powiedzieli, ze nie potrzeba.
Juz nie wiem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

13 sie 2009, 13:40

mikusia1, super fotki i torcik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Oni nie swierdzili ADHD, poprostu chca wziac psychologa do obserowowania, a my swoja droga bedziemy szybciej zalatwiac wizyte w klinice psychologicznej zeby testy zrobic.
Co do objawow takich ajkis za duzo pisania, ale ja nwet po swoich obserwacjach jego przez te 2 lata ostanie sama cos widzialam, moze to nie byc ADHD, moze cos innego, ale lepiej przetestowac, bo przezciez to nie boli i nikt na tym nie traci.
Jak juz wszystko przetestuja sprawdza to dam znac. :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość