Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

30 mar 2010, 15:09

Marta :ico_brawa_01: za autko i szpilki, wklej fotke, ja ostatnio się przeszłam po mieście w szpilkach to jak wróciłam to nie czułam podeszwy bo tak dawno nie chodziłam na obacasach, zresztą kupiłam sobie dwie pary wygodnych balerinek bo przy mojej dwójce najbardziej praktyczne.

Marek dzisiaj miał troche czasu to pojechał ze mną parę spraw w centrum załatwić bo oczywiście auta tam nie ma gdzie zostawić a z adasiem tłuc się autobusem mi się nie chciało, a tak on podjeżdzał włączał awaryjne a ja migiem załatwiałam co konieczne, a Adaś sobie spał w samochodzie, Tosia znów na spacerze z dziadkiem, wyszli o 11 jeszcze nie wrócili bo dziadek dzwonił, że Tosia kategrotycznie odmawia powrotu,a on robi wszystko o co go poprosi, ale dostali wałówe więc jest ok,a na polku ciepło.
Przyszedł mi dzisiaj wózek, jak Adaś przyśnie to będę rozpakowywać.
Dostałam też w końcu kase za wczasy pod gruszą za zeszły rok z poprzedniej pracy całe 900zł :) ale zawsze to coś, już częsc wydałam bo kupiłam Adasiowi szczepionki i zapas bebilonu pepti na święta. Chyba miał uczulenie na coś w tym bebilonie HA bo zeszło mu to z czoła, a dalej je pierś tylko teraz to pepti, dzięki bogu pije bez zastrzeżeń:)

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

30 mar 2010, 15:28

Ania, super ze Adas pije mleczko :-) a my testujemy logowanie na nasza strone :-)

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

30 mar 2010, 20:21

No jak nie urok to.... a moja Amelka złapała ospę. Wczoraj ze żłobka z jej grupy wzięli 4 dzieci, a dzisiaj panie oglądały dzieci z rana. Oglądanie nic nie dało, bo popołudniu M pani pokazała, że Amelkę już bierze. Ma na razie 3 krostki, ponoć według pań w żłobku typowe dla ospy. Może stąd jej osłabienie ostatnio i ten szklisty wygląd. Zarejestrowałam ja na jutro, choć panie nie chciały, ale widać praca z ludźmi i klientami przynosi efekt, bo jestem skuteczna. :-)
Tak czy siak jutro do pediatry i zobaczę co powie, bo jeszcze jutro alergolog. Czekałam na niego miesiąc i nie mam pojęcia czy jutro pójdę. A najgorsze, ze nie przyjmuje na numerki ani na godziny, tylko trzeba się zjawić danego dni i odczekać swoje. XXI wiek :ico_olaboga:
Jeśli to ospa, to będę musiała iść na L4 i cienko to widzę. Od tygodnia nic nie podpisałam, do tego jeszcze chorobowe :ico_olaboga: W sumie to mi nawet pasuje przed świętami :-D
My tez w styczniu zmieniliśmy samochód na nówkę kombi i naprawdę super sprawa. A co do forda, to ja jeżdżę fusionem i sobie chwalę. Tak więc korzystajcie Martuuniu, a co do butów, to super sprawa.
A ja muszę się pochwalić, bo jak się okazało moja własna firma, nie ta mnie zatrudniająca, nieźle sobie radzi i nawet są jakieś pieniądze i okazuje się, że zarobiła na wczasy na Sycylii :ico_brawa_01: A wszystko wskazuje na to, że przyszły miesiąc będzie taki sam.
Janiołku zazdroszczę możliwości odpoczynku od dziecka.
Pruedence każda kasa się przyda. Świetnie, ze Adaś pije już mleczko.
Wisieńko napisz, jak tam pierwszy dzień pracy.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

30 mar 2010, 21:19

Ela- z tą ospą niefajnie, ale takie małe dzieci lżej przechodzą, a co do twojej własnej firmy to może tym się zajmij skoro masz takie zyski a będziesz miała więcej czasu dla Amelki.

Ja właśnie pikę ciasteczka owsiane, Adaś zasnął o 17 na noc więc pewnie będzie pobudka o 5 rano, za to Tosia spała 3h po spacerze i znów będzie szaleć do 24h :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

30 mar 2010, 21:34

dziewczyny mam pytanie, ja od chyba 3-4 miesiecy nie daje amelce wogole mleka takiego dla dzieci bo ona po prostu przestala je pic, mzoe jej nie smakowalo ale w zamian pije prawie co rano kakao na mleku krowim, zazwyczaj takim UHT ponad3% tluszczu, i teraz mam pytanie jakie mleko dajecie dzieciom, bo ja sie zastanawiam czy takie zwykle pasteryzowane to trzeba przegotowac, czy to UHT trzeba przegotowac, czy lepsze ponad 3% czy moze byc takie srednio tluste np 1,6%, sama nie wiem, amelce daje teraz takie slodkie truskawkowe lub bananowe i to codziennie pije, poradzcie bo ja gdzies czytalam ze dzieci powinny pic pelnotluste, ale sama nie wiem :ico_noniewiem:

u nas nieciekawie bo amelka ma od 3-4 dni histerie z byle powodu i to nieciekawe, ja staram sie byc twarda ale czasem to mam jej dosc, urodzinki kornela w miare, oczywiscie moja siostra to ma fiubzdziu w glowie ale nawet szkoda mi slow, w kazdym razie dzis bylysmy n poranku dla dzdieci i byl juz switeczny, byly specjalne rzeczy dla mam, mmanicure, masaz dloni, glowy, ciacho i rozne takie a dzieci robily wlasnorecznie kartki switeczne, fajnie bylo, ja jutro do pracy, aha wracalam a moj mezus w pracy autem a my cale mokre, doszlam tylko z moja siostra do niej i tam wyslalam smska do meza zeby przyjechal po nas w przerwie lub dal mi auto, oczywsiscie przyjechal ale wpadl, newry bo nie mogl sie do mnie dodzwonic a ja nie mialam zasiegu, i juz ryki na mnie, tak mnie wku... i sie nie oddzywam, juz wrocil z pracy aja twarda, bo on nie ma czasu w pracy i ble ble,, ale w nosie...

musze wam sie tylko przyznac ze wczoraj po tych urodzinkach wrocilismy po 20, amelka padla bo nie miala drzemek ostatnio, a my siedzielismy do 23, poszlismy spac, moj maz mowi ze jest tai zmeczony, a ja leze i jakies same zberezne mysli mi na mysl przychodza :ico_wstydzioch: dostalam takiej ochoty na seksy ze szok, tyrplam meza a on jak na zawolanie, chyba hormony szalaja :ico_wstydzioch: az mi wstyd , a on w siodmym niebie, a dzsiaj :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: za kare :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

31 mar 2010, 09:35

Karolina Tosia już dawno nie pije te mleka dla dzieci tylko zwykłe krowie, ja jej daje UHT 1,5% lub 2% i nie gotuje bo sama takiego mleka nie gotuje bo gotowanego nie znosze, ona je albo z płatkami albo pije kakao(codziennie ze 4 kubki) i moim zdaniem to jak najbardziej wystarczy. Nasze dzieci są w takim wieku, ze nie ma im sensu już dawać tego mleka midyfikowanego. ZResztą witD i wapń są też w żółtym serze i innych przetworach mlecznych.

A Tosia dzisiaj w nocy się posikała do łóżka :ico_szoking: mimo, że sikała przed spaniem, nagle w nocy taki ryk to już wiem że się zesikała, bo jak jest zaspana bardzo to nie zdąży wstać do łazienki a potem jest krzyk, no ale szybko ją przebrałam i już do rana spała z nami.

A Adaś po tym pepti zaczął już ładnie się wypróżniać i chyba nie ma już takich wzdęć bo mniej się pręży, a dalej pije cyca więc to musiało być coś w tym bebilonie HA. DO tego znów nie lubi być na rączkach i sam usypia w łóżeczku :ico_sorki: A jak nie śpi to tylko musi mnie mieć w zasięgu wzroku w foteliku albo na kocyku i jest ok, bogi dzięki :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-03-31, 09:47 ]
A tu pare fotek z weekendu:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A to ja z grzywką ale oczywiście włosy nie ułozone zbytnio bo to wiejskie warunki:)

Obrazek

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

31 mar 2010, 11:19

ale piekne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tosia usmiech diabelka i z ciebie tez laseczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ch :ico_brawa_01:

ja chyba jej bede dawala to z kartonu jednak 1,6 % bo do tej pory dawalam takie tluste ponad 3 %, a kakao to ona uwielbia, ale widze ze tosia tez duzo pije, poza tym amelka je czasem zolty serek, topiony, jogurty i serki, dzieki :ico_oczko:

a jak z jajkami? bo amelka jaja to uwielbia i najbardziej takie na troche miekko, zeby mogla sobie popukac :ico_oczko: :ico_oczko: staram sie jej nie dawac takie bardzo surowego ale zeby troszke bylo miekkie bo takie calkiem twarde to tez nie dobre, napiszcie jak wy dajecie ????

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

31 mar 2010, 13:13

ja daje wszystkie rodzaje jajek bo Tosia lubi, od twardego po miękkie, poprzez jajecznice do omletu:)

wczoraj zrobiłam ciasteczka owsiane, mniam tylko za słodkie, muszę następnym razem dać mniej cukru.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

31 mar 2010, 13:18

poprosze przepis :-D ja robilam ciasteczka z maslem orzechowym i pycha ale t :-D che za slodkie :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

31 mar 2010, 13:53

Tutaj jest przepis, tylko ja bym dała tylko 1/2 szklanki cukru bo są zdecydowanie za słodkie
http://mojewypieki.blox.pl/2009/10/Chru ... eczka.html

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość