Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

14 lip 2010, 08:20

Cos tu u nas troche pustawo :ico_noniewiem: no, ale czas urlopowy to wytlumaczalne :ico_oczko:
ja dzis mialam fatalny poranek, nie moglam sie podniesc, ciezko mi rano teraz wstawac, a zawsze o 6 to juz z usmiechem na ustach podawalam mezowi kawe do lozka i robilam kanapeczki do pracy, a teraz ciezko mi o 7 wstac jak syn mnie z lozka wyciaga....marze zeby pospac do 12 :-D
pewnie sie spotkacie na małe ploteczki
no pewnie nie raz :ico_oczko:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

14 lip 2010, 09:12

witam babeczki:)
u nas wczoraj popadalo ale po deszczu normlanie brak tlenu !! nie szlo oddychac....
dzis juzmega goraco, ja mam dosc ciepla juz:)
moj babel tez mega baraszkuje w brzuchu:)to jeszcze ten okres ze ,ma miejsce:)
ja tez bede musiala pojechac na targ pokupowac owoceporobic dzemy i jakies konfitury ....moze w piatek zobaczymy...:)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

14 lip 2010, 10:47

podziwiam Was dziewczyny za to robienie przetworow... ja nie umiem...tzn nigdy nawet nie probowalam :ico_noniewiem:
Moj tesc z wszystkiego co rosnie u niego na dzialce, robi soki, wino, dzemy, konfitury...takze my co roku dostajemy na gotowe :-D
w ten upal to wogole gotowanie to najgorsza kara.....cos na szybko robie wczoraj zupke, dzis upieke kurczaka, tzn upiecze sie sam :ico_haha_01: nie mam sily w ten spiek stac przy garach a jesc cos trzeba, zwlaszcza syn musi zjesc obiad :-)

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

14 lip 2010, 11:27

miałam spuchniete stopy, że nie mogłam butów włożyć. :ico_szoking:
Sylwia ciesz się, że jest lato i możesz jakieś lekkie klapki założyć, albo boso chodzić po ogródku
mi w ciąży (szczególnie pierwszej) też bardzo stopy i łydki puchły, ale to była zima i ciepłe buty założyć to było prawie niemożliwe, w krótkich kozakach chodziłam, ale do połowy tylko zapiętych, o długich mogłam całkiem zapomnieć :-)

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

14 lip 2010, 13:30

witajcie ja tez upaly strasznie znosze, poza tym u nas od dwoch dni jest nawet fajnie tylko troche duszno, jakby burza przeszla to by bylo super ale u nas to ciezko o burzez, troche popada i tyle
mi dzis wszystko z rak leci, wypadlo mi rano jajko a potem wylalam olej na kuchenke swiezo co umyta i na podloge a nie musze mowic jak sie fajnie myje i olej i jajko :ico_noniewiem:
ale potem sie wzielam i wysprzatalam caly domek, poodkurzalam i jestem z siebie dumna, trzeba bylo wykorzystac nagly przyplyw energii, a teraz jestem cala mokra mimo ze jestem tylko w koszulce i majtkach, jeszcze wezme prysznic i moge powoli brac sie za obiad :ico_szoking:

zazdroszcze zdolnosci i checi do robienia przetworow, ja tam ide do skelpu i tez mam :-D oczywiscie to nie to samo co domowe ale co tam :ico_oczko:

troche odsapne i ide sie myc bo sie lepie :ico_oczko: zauwazylyscie jakies zmiany u siebie, ja od jakiegos czasu zauwazylam ze mi brzuch zaczal zawadzac, a wczesniej jakos nie i wydaje mi sie ze dzidzius zaczal dosc rosnac bo brzuch taki wiekszy nawet z rana i napiety :-D a wariuje i kopie jak szalony :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

14 lip 2010, 13:56

zawsze o 6 to juz z usmiechem na ustach podawalam mezowi kawe do lozka i robilam kanapeczki do pracy, a teraz ciezko mi o 7 wstac
Ale rozpieszczałaś swojego mezusia. Na pewno po ciązy ten rytuał powróci :-)
podziwiam Was dziewczyny za to robienie przetworow... ja nie umiem...tzn nigdy nawet nie probowalam
Nie ma co podziwiać, bo ja po prostu robię dzemy żeby owoce sie nie zmarnowały, bo mamy kilka drzewek z wiśniami przy domku no i to co urośnie to się przerabia. A idę całkowicie na łatwiznę bo kupuję dzemix i mieszam z owocami po zagotowaniu dodaję cukier i nakładam do słoików, tak więc to nic trudnego. W tamtym roku dżemy zrobił mój maż, bo mi jakoś brakowało czasu. :-)
Sylwia ciesz się, że jest lato i możesz jakieś lekkie klapki założyć, albo boso chodzić po ogródku
Pewnie że sie cieszę, ale wczoraj było tak troche głupio, bo poszłam do kolezanki w odwiedziny i jak wychodziłam to własnie klapków nie mogłam wcisnąć i nawet myslałam żeby iśc boso. :-D
zauwazylyscie jakies zmiany u siebie, ja od jakiegos czasu zauwazylam ze mi brzuch zaczal zawadzac,
no ja zauwazyłam że cieżej mi sie schylac a w nocy w łózku to nie mogę znaleźć sobie odpowiedniej pozycji

[ Dodano: 2010-07-14, 13:58 ]
AgaSza nie tesknisz za córeczkami? Jak sie sprawują u babci?

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

14 lip 2010, 13:59

ja co do zmian to mi sie teraz wlasnie wyaje ze juz nie rosnie tak szybko:P ale przeszkadza mi juz to fakt...no i apetyt moj troche zmalal nie biore pod uwage upalow bo jeszcze przed upalami zauwaylam ze mniej jem nic wczesniej....ale i tak juz kolo 10 kg mam do przodu :ico_szoking: :ico_szoking:
jak ja chcem piatek juz byc po usg i wiedziec co bedzie...jeszcze nic maluszkowi nowego nie kupilam a juz chociaz jaies bodziaki bym kupila dlatego czekam i niech mi tu szybko mowi gin kto w brzuszku mieszka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

14 lip 2010, 14:55

ja dzis na 17 do ginka ide wiec czas sie szykowac, a w ogole mi sie nie chce.
mam dzis fatalny dzien :ico_placzek: dosc mam wszystkiego, nic mi sie nie chce, mam okropny nastroj i nie mam wcale cierpliowsci do mojego dziecka, a jemu jak na zlosc buzia sie nie zamyka i ciagle cos klepie i wymysla nowe zabawy :ico_olaboga: a ja najchetniej bym sie polozyla spac, albo wyla gdzies w kacie a nie robila mu parkingi, korki czy garaze :ico_puknij: dosc mam i tyle, chwili oddechu nie ma.
A jeszcze na powrot od lekarza zaplanowalam sobie sprzatanie i smazenie nalesnikow :ico_olaboga: nie wiem czy cos z tego bedzie :ico_noniewiem: jak ja taka do nonono jestem :ico_placzek:

co do zmian u mnie to tak.... 8 kg na plusie juz :ico_olaboga:
ciezko mi juz z brzuszkiem, ciezko pomalowac paznokcie u nog, ciezko sie wydepilowac ech, i zle mi spac :ico_placzek:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

14 lip 2010, 15:12

monia to widze ze Cie zlapalo....
wiem cos o tym mnie tak trzymalo jakis czas temu kilka dni taki dol ze szok, ryczalam mialam dosc wszystkiego i wszystkich...doslownie...moze zrob sobie psacerek po ginu idz na loda i odetchnij troche:))
daj znam jak po wizycie:)

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

14 lip 2010, 17:17

AgaSza nie tesknisz za córeczkami? Jak sie sprawują u babci?
tęsknie, codziennie minimum dwa razy dziennie dzwonie, żeby się dowiedzieć co słychać :-)
a z tego co słyszę u babci jest super, dziewczyny zadowolone, babcia i dziadek też (przynajmniej tak mówią :-)), więc jest ok
a my remontujemy trochę, narazie dwa pokoje, jak starczy czasu to jeszcze trzeci, narazie sufity pomalowane, dzisiaj Adam maluje ściany w sypialni - to nasz pierwszy samodzielny remont więc przeżywamy strasznie, ale narazie jest dobrze :-)

[ Dodano: 2010-07-14, 17:18 ]
Sylwia może pojedziesz odwiedzić moje dziewczyny? a jak nie teraz to jak ja przyjadę :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość