Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

03 gru 2008, 11:15

witajcie
wczoraj Julcia zasnela dopiero o 23......nie spala prawie caly dzien.....jak obudzila sie z drzemnki o 2.20 tak do 23 nie spala :ico_placzek: ja juz nie daje rady..te kolki są straszne
ale chyba tak bedzie miala z tym spaniem...Mati ma do tej pory problemy...teraz JUlcia :ico_placzek:

co do picia z butelki to mati tez już dawno nie pije.....teraz pije ormalnie ze szklanki
wierze ze trudno tak duze dziecko oduczyc teraz picia ze smoczka......a moze nie warto ich oduczac..moze same za jakis czas zrezynują...
Aginka, trzymajcie sie..oby to nie poszlo dalej!!!!!!!!

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 gru 2008, 12:47

Cześć dziewczyny, wczoraj "przestudiowałam" te pedofilskie profile na tej chorej NK i nie mogłam wczoraj zasnąć....dzisiaj nie mogę sie pozbierać, wykasowałam wszystkie zdjęcia Antosia gdzie jest sam na zdjęciu.
Dzisiaj mój B przygotuje taką notkę...i jeżeli w ciagu 24 godzin nie zwalczą tego to my rezygnujemy z Nk....no i jeszcze rezygnuje ze wszystkich stron gdzie mam zdjęcia Antka.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

03 gru 2008, 14:30

Dzien dobry :-)
A u nas piekna pogoda,bylismy juz na spacerku do polodnia jest tak fajnie mrozno ale piekne sloneczko swieci i wykorzystalismy pogode i poszlismy sobie na spacerek.Kupilam mojemu mezowi cos malego na Mikolaja.. bo ogulnie to przez caly rok byl nawet grzeczny.. :-D :ico_brawa_01:
A teraz moje dzieci sobie spia,a ja dzisiaj nie gotuje.. dojemy co mamy od wczoraj :ico_oczko:
Pozatym to Ok.

Gabi dzieki,no Nicolka zaczyna mnie zaskakiwac tym ukladaniem zdan.. :ico_haha_02:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 gru 2008, 23:14

Gabi pisze:No właśnie co kupujecie swoim mezom na Gwiazdke? Bo ja jak zwykle nie mam pomysłu

Mój sobie wymarzył keyboardzik..hehe i teraz śledze aukcje na ebayu i poluję :-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 gru 2008, 15:22

Hej hej :-)
A u nas Ok,moja tesciowa poprosila mnie zebym jej zrobila zaproszenie bo tesciowka ma 60 lat za niedlugo (20 grudnia ) i ona by to zaproszenie chciala wyslac do tesciow od mojego szwagra.. wiec to pewnego typu wyzwanie.. :-D A tescie od mojego szwagra to sa niemcy,i ciekawe czy im sie spodoba.. i ciekawe czy sie wogule tesciowej spodoba :ico_haha_02: No czekam na telefon.. w kazdym razie mi sie zaproszenie podoba jakie zrobilam.. z taka czerwona wstazeczka ktora przytrzymuje te dwie kartki.. super.. Pokazalam to zaproszenie urodzinowe mojej sasiadce.. to mnie pochwalila ze piekne :ico_wstydzioch: :ico_brawa_01:
Pozatym to u nas jakos tak szaro buro i zimno.. i niechce sie nic..
Mialam dzisiaj sprzatac dom,ale nie mam jeszcze az tak jakos brudno.. wiec nie ucieknie mi to sprzatanie tylko poodkurzalam :ico_oczko:
Teraz Nicolka sobie spi,a Marcusek sie bawi w stolowym a ja na chwilke wpadlam cos do was skrobnac :-)
A jesli chodzi o prezenty i o mojego meza,to na Mikolaja kupilam juz mu tak to jest tradycyjnie Jagermeister to jest taki alkohol ziolowy i mojemu mezowi to smakuje i od czasu do czasu tam sobie wypije :-) Ale nie wszystko odrazu bo to taki trunek ze trzeba go pic tak w umiarze :ico_oczko: A moj maz to nie lubi za bardzo wodki on woli po pracy sobie tak 2 piwka wypic i jest Ok.
A jak chodzi o prezent na gwiazdke do mojego meza to wiem tylko tyle ze moj mezulek tez lubi niespodzianki i byc zaskakiwany wiec niewiem sama co mu kupie w tym roku?? W tamtym roku to mu kupilam fajna pizame.. i jaki byl szczesliwy.. a w tym roku zobacze.. musze po sklepach pochodzic ale to kiedys sie wybiore z tesciem i jakos bedzie :-) Dzieci oczywiscie tez wezme.. :ico_haha_02:
Milego dnia papa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

04 gru 2008, 16:47

[size=200] [shadow=yellow]Naszej Kochanej Basieńce - życzę wszystkiego najlepszego , zdróweczka, spokoju, uśmiechu na codzień ... samych radosnych dni i spełnienia wszystkich marzeń[/size][/shadow]
:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

04 gru 2008, 21:55

hej hej!!!

Kristi, to i artystka -plasyyczka z ciebie...ile ty masz kobieto talentów!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

i ja mam problem z prezentem dla M. wlasciwie to nie wiem co by go ucieszylo!!! do ciuchów nie przywiązuje uwagi...kosmetyków tym bardziej....sama nie wiem.......kupi sobie po prostu kolejna wędkę i bedzie dobrze......i to bedzie niby prezent ode mnie

u nas w miare dzie bylo..Julcia troszke ma mniejsze kolki..teraz sobie słodko spi....i Mati tez..męzuś w pubie na meczu a ja juz łózku...ach..dobrze mi!!!!
Gabi ja juz próbowala jakies magiczne super extra kropelki specjalnie przywiezione z USA od ojej cioci....oczywiescie nic nie pomogly..teraz stosuje gripe water..bo u matusia mi pomogły...zobaczymy....
Basiu najkepsze zyczenia dla ciebie!!!!! sto lat!!!!! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-12-04, 20:56 ]
Aginka, jak tam u was z ta grypą??

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

04 gru 2008, 22:25

Gabi, dzieki!!!!

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

05 gru 2008, 01:05

[size=150]Basieńko, życzę Ci, aby wszystkie Twoje sprawy jakoś się poukładały- jakoś, to znaczy po Twojej myśli. Życzę Ci też dużo zdrówka. I jeszcze większej pociechy ze wspaniałej córeczki.[/size]

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

05 gru 2008, 01:37

Mama_Ania, my znów nocną porą ??????????

[ Dodano: 2008-12-05, 00:45 ]
oj ... chyba już nie


Iza no nawet powiem Ci że na Kapiku się grypa chyba skończyłą - bo jutro idzie do szkoły - a nam reszcie nic nie jest ... :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 05 gru 2008, 01:49 przez Aginka, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość