Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

18 lut 2008, 01:04

Dobry wieczór :-D

Ja po pierwszym dniu w pracy, który nawet lekko mi minął...
Mąz po pierwszym całym dniu z Viki, ale mu się upiekło bo mała miała gorączkę i co troszkę spała :-)
A Viki nadal rozrabia i zamiast zabawek woli "dorosłe sprzety" jak pralka, telewizor, telefon komórkowy... lub po prostu "łazi" mi po całym domu i psoci...
W piątek weszła mi na schody i to dośc wysoko bo na 3 schodek :ico_szoking: więc wczoraj chcąc nie chcąc zakupiliśmy i zainstalowalismy barierkę na schody. Viki przywitała ją wielkim płaczem i gadką w swoim języku coś o ograniczaniu jej swobód obywatelskich :ico_oczko: :-D
W czwartek byliśmy w szpitalu u alergologa. Dowiedzieliśmy się, ze wg testów Viki ma uczulenie na laktozę, jajka, soję, orzechy. Badania nie wykazały uczulenia na makę, ryby. Reszta wyników (na różne rodzaje mięs i warzyw) ma dojśc dopiero za tydzień. Żelazo w normie (uffff), tylko białe krwinki ponizej normy :ico_placzek: więc pobrano jej jeszcze raz krew by sprawdzić czy to chwilowe czy coś gorszego krązy w jej organizmie...
No i przez 2 tygodnie Viki przybrała na wadze 200g co w jej przypadku jest wielkim sukcesem :ico_brawa_01: Waży teraz 8980g i mierzy zaledwie 72cm. Taki sobie kurdupelek z tej mojej dziewczyny...

[ Dodano: 2008-02-18, 00:08 ]
Delfina zdjęcia jak z bajki :ico_brawa_01: Przesliczne, a ty wyglądasz wspaniale :ico_brawa_01: Maycia już taka duża dziewczyna i taka ślicznotka :ico_brawa_01:

Martucha wszystkiego naj dla Frania :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Madziorka wielkie brawa dla Leosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mały zuch z niego :ico_brawa_01: fotki przesliczne :ico_brawa_01:

Julie zdjęcia super :ico_brawa_01: Nathan wygląda ekstra :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-18, 00:15 ]
Viki niezbyt zadowolona z barierki
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Próbuję ją rozbroić
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Przytulanki z mamą
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Porzadki wśród butów
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Mąz wyszedł na dwór zapalić a Viki do drzwi za nim
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Kontrola prania
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

18 lut 2008, 01:15

LUŚKA Z OKAZJI TWOJEJ ÓSMEJ MIESIĘCZNICY ŻYCZE CI DUZO ZDRÓWKA, UŚMIECHU NA CODZIEŃ, RADOŚCI I MIŁOŚCI
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Kasik brawa dla Viki za przybranie na wadze :ico_brawa_01:
przykro mi , ze te krwinki poniżej normy :ico_placzek: ale życze Viki zdrowia kazdego dnia, Kasiu myśle czesto o Was, znaczy o Viki :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-18, 00:18 ]
Kasiu podoba mi sie Viki koło tej pralki :ico_brawa_01: widzisz jak Ci pomaga ?????? :ico_brawa_01:
a co do barierki to niedobra mamusia z Ciebie :ico_nienie: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: tak dziecku zagrodzić schody :ico_oczko:
ojejku mnie tez to czeka juz niedługo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 lut 2008, 01:40

marta wkleja jakies foty z zoo !!! :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale ja zakrecona jestem :ico_puknij: dzis sobie myslalam z ktorego dnia jest franio.. i przypomnialo mi sie ze wlasnie z 17-tego i mysle sobie ooo juz niedlugo 7 mies skonczy.. oczywiscie do glowy mi nie przyszlo ze 17-ty jest dzisiaj :ico_puknij:
no ale oczywiscie dla frania :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i buziolki ogromniaste :ico_buziaczki_big:

kasik ale twoja mala pomocnica slodziuchna hehe :ico_brawa_01:
mam nadzieje ze wyniki beda w porzadku! napewno! dobrze ze juz przynajmniej wykluczacie alergeny u wiki!!! oby ich bylo jak najmniej!

dolaczam jeszcze filmik dzisiejszy hehe
http://pl.youtube.com/watch?v=oQDoeB6bHG4

ooo Lusia tez sietuje??
to sie dolaczamy do zyczen i torta hehe :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

aaa fela a ciebie juz nie ma... przywiez nam duuuzo slonca!!!! i ciepelka oczywiscie hehe
zycze wam wspanialego urlopu, oby klatwa faraona was nie dopadla!!! hihi pamietakcje seteczka po kazdym posilku.. a najlepiej flaszeczka i po sprawie!!!

dobranoc wszystkim
zmykam spac :ico_spanko:

[ Dodano: 2008-02-18, 01:31 ]
Lucy spoznione dla Oliego zyczonka z okazji 8 miesiecy!!!! :ico_brawa_01:
mamcia a ty nic nie postawisz za syna????? hehehe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 lut 2008, 08:10

madziorka hihi pisze:mamcia a ty nic nie postawisz za syna????? hehehe
zapomnialam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: postawic oczywiscie ,bo o miesiecznicy pamietalam hi hi :ico_tort: :ico_tort:

spoznione dla Leoska i Franka i dzisiejsze dla Luski :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
ja tak rano,bo do pracy dzis,zgodzilam sie do 13 do czw he he bo jest nawet fajnie,wiec moge isc ....Kasik mowilam,ze nie bedzie tak zle w pracy....Viki super....
Madziorka ale spryciarz :ico_brawa_01: Oli jeszcze tak nie umie :ico_brawa_01:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

18 lut 2008, 13:35

witam
najpierw zyczenia dla nszych tik takowych solenizantow
dla olego
lucy23 pisze:Oli jeszcze tak nie umie
wiec zeby szybko sie nauczyl,duzo zdrowka radosci i zadowolone pelnej energi mamy :ico_buziaczki_big:
dla luskispryciulki malej dalszych postepow,kolejnych ciekawych pozycji do spania i jak najszybszego spotkania z tata :ico_buziaczki_big:
a teraz pochwalmy zdjecia bo sa rewelka
leos zadowolony z siebie ze umie sam wstac,super
a jako maly bob budowniczy z tata rewelacja :ico_haha_01:
vikulka swietna i taka mala pomocnica,jak ladnie segreguje pranie mamusi :ico_brawa_01:
kasi.k pisze:lub po prostu "łazi" mi po całym domu i psoci...
skoro nauczyla sie juz chodzic to wedruje wszedzie i poznaje wszystkie zakamarki :ico_brawa_01: ,a tu mamusia jej swobody obywatelskie ogranicza jakas barierka :ico_nienie: :ico_oczko:
trzymam kciuki za reszte wynikow viki oby okazaly sie dobre :ico_sorki:
kasi.k pisze:Delfina zdjęcia jak z bajki Przesliczne

nic dodac nic ujac tylko sie zgodzic :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-18, 12:49 ]
no i zeby ilonka nie bila :ico_oczko:
Obrazek
to tydzien temu
Obrazek
a to chyba 3 dni temu

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 lut 2008, 15:57

Monia ale masz ladny brzuszek...Madziorka dostalas priwa?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

18 lut 2008, 16:18

Hej dziewczyny
znowu troche mnie nie było.
Delfina fotki cudowne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyglądasz prześlicznie. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A ty nie miałaś druhen? Sami drużbowie???

Lucy ale Olivierek wielki :ico_szoking: to już nie dzidziuś to chłopczyk :ico_brawa_01:

Julie nie denerwuj się na mężulka ten gatunek męski tak ma że nas wkurza :-D a te zdjęcia super :ico_brawa_01:

kasik brawo dla Viki że przytyła :ico_brawa_01: Biedna ma się z tymi alergiami.

Monika ale już brzuch duży :ico_szoking: ale w sumie ty już koncoweczka.

ze lelus dzis rano wstal w lozeczku hehe

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: silny chłopak. A do siostry jeszcze zdążysz pojechać, a wiesz że on to w trosce o was a nie na złość wam, żebyście mieli lepiej.

Ilonka Vinee jak zwykle śliczna i wystrojona :ico_brawa_01:

A ja w niedziele jadę do koleżanki już. Teraz w pracy mam trochę wiecej roboty przez to że od piątku urlop. Już się nie mogę doczekac :509: a teraz u Tomka jest jego kuzynka 2 miesiące młodsza od niego i szaleją.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

18 lut 2008, 17:55

hej dziewczyny !!!!
Monika no nateszcie jakieś foty :ico_brawa_01: brzuszek masz super uważam i zgrabny jak na końcóweczkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Gosiu to miłego wypoczynku i szalej do upadłego :ico_brawa_01: tylko foty zapodaj potem nam :ico_oczko:
Madzizora fotek z zoo mam jedną :ico_puknij: bo mój Jaca wolał filmować niż robić nam zdjęccia :ico_puknij: i zamiast jeszcze nas filmowac na tle zwierzaków to same zwierzęta :ico_puknij: ale ten męski ród juz tak ma :ico_oczko:

a ja juz po spacerku :ico_brawa_01: słoneczko jest, ale mrozi :ico_olaboga: :ico_oczko: w końcu znalazłam polską fryzjerkę i w sobote idę :ico_brawa_01:
a mój miś znowu dziś pobudka o 4 rano :ico_szoking: i impreza do 10 rano :ico_puknij: padam na twarz :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-02-18, 18:30 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

18 lut 2008, 20:26

martuchafrost pisze:zamiast jeszcze nas filmowac na tle zwierzaków to same zwierzęta ale ten męski ród juz tak ma

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
w pelni sie zgadza ze ten rod juz tak ma
moj paweljak robi zdjecia to albo sa to same widoki,a jesli juz laskawie i mnie na zdjeciu umiesci to tak zeby cale tlo bylo widac,efekt jakby mnie tam wcale nie bylo :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: a pozniej on ma tyle fajnych zdjec,bo oczywiscie ja robie,a ja na wszystkich jakas nie wyrazna :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-02-18, 19:32 ]
marta twoj franio na fotach swietny,naprawde fotogieniczny,a te jego minki kiedy zamyka oczka mnie rozwalaja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
gosiu udanego wypadu do kolezanki i duzo relaksu podczas urlpu

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 lut 2008, 20:49


Wysłany: Dzisiaj 19:26
martuchafrost napisał/a:
zamiast jeszcze nas filmowac na tle zwierzaków to same zwierzęta ale ten męski ród juz tak ma

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
w pelni sie zgadza ze ten rod juz tak ma
moj paweljak robi zdjecia to albo sa to same widoki,a jesli juz laskawie i mnie na zdjeciu umiesci to tak zeby cale tlo bylo widac,efekt jakby mnie tam wcale nie bylo :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: a pozniej on ma tyle fajnych zdjec,bo oczywiscie ja robie,a ja na wszystkich jakas nie wyrazna :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:


a myslalam,ze tylko moj tomek robi zdjecia tak :ico_haha_01: krajobraz uwieczni,gorzej z moja postacia :ico_haha_01:
Marta Franko jaki sliczny blondas,a Ty jak fajnie ubrana :ico_brawa_01: i fajowy kolorek wloskow :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-18, 19:52 ]
Gosia ale fajnie z tym urlopem,ja bylam dzis padnieta,bo w nocy ciagle cyc ,a o 5.30 trzeba wstawac i jak wrocilam poszlismy do sklepu po jedzonko,amciu i oboje w kimke :ico_brawa_01: obudzil nas telefon przed 18 :ico_szoking: Oli zjadl druga czesc obiadku,a teraz cos mu nie pasuje he he

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość