Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

25 cze 2007, 13:57

tak koło 1 w nocy Sosna zrezygnowana wycedziła w kierunku Mosob, czy Ona musi mnie bić
to my z Gosią prawie pod stół wjechałyśmy :-D
Gratki dla Kubusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jas śpi mało, choć dzisiaj troszkę odsypia tą Suchą, a mnie boli ząb :ico_zly: oczy mi się kleją idę się walnąć
a jeszcze tylko napiszę, że rano włączając tt myślałam, że będzie wypasiony post od Jaguli, już sobie wyobraziłam co tam Edi przeżywa jak ona w koszulinie nocnej przy tym kompie o 1.11 pocina a tu cisza, pewnie dzisiaj nadrobi :-D

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

25 cze 2007, 13:57

Która dzidzia mówiła mama? bo mi się dziecko nauczyło :-D jupiii a ja już myślałam, że już na zawsze pozostanę w słowniku Julki jako "eghhh" :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

25 cze 2007, 14:01

Gosia, :-D :-D :-D Buziole dla Julki za to najpiękniejsze słowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A teraz zmykam :-D

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

25 cze 2007, 14:02

Riterko - zgadza się, o mały włos byśmy pod stół wpadły :ico_oczko:
A mnie się ręce zaczęły plątac pod koniec... kto pamieta jak sztućce w powietrzu latały?
PRzypomniało mi się, jak Adam palił talerzyki na grillu, ale Edi też nie był gorszy :ico_haha_01: ten to dopiero piroman, jeszcze chwila i by Majora ugrillował :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-06-25, 14:11 ]
No i kto jeszcze nie wie to mówię, że Julka ma zęba, na razie lewą dolną jedynkę i kawalątek prawej dolnej. Od Jagódki odgapiła ślinienie się, bo dziś jej cieknie z buzi jak buldogowi. CZy jest ktoś jeszcze kto zęba nie posiada? coś mi się wydaje, że Julce jako ostatniej wyszedł.

Asia - moje dziecko urządza sobie, 2 lub 3 drzemki dziennie. jedna z nich trwa około 2 - 3 h, pozostałe nie wiecej niż godzina. Ale to wszystko zależy od dnia. Jak ma ciekawy dzień to prawie w ogole nie śpi, a jak jej się nudzi albo ją bardzo wymorduję, to śpi wiecej. Julka właśnie poszła kimać, to dziś już druga drzemka.

Jolu - masz rację najwaznijesze słowo, ale szkoda, że nie pojawiło się jako pierwsze.

Sosenko - jak Zuzia do tego wszystkiego popiskuje to jest komplet, gra, tańczy i śpiewa :ico_szoking: zdolna Zuzia

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 cze 2007, 14:16

Gosiu moja do dziś woła na mnie "eee" :ico_oczko: mama zdarzyło jej sie z kilka razy :) Gratuluję i zazdroszczę :-)
No to moja jest nie do zdarcia ostatnio jest tylko jedna drzemka i tak wstaje o 8 rano, szaleje do 13, potem śpi ze dwie godzinki i znów szał ciał do około 22. A dziś juz po 14 a ona nic a nic spać nie chce :) Ale bawi się sama więc mam luuuz :)

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

25 cze 2007, 14:25

Gosia- gratuluję zębola :ico_brawa_01:

Mój Kuba śpi średnio od 1,5 godz. do 3 godz, ale to bardzo rzadko

Joluniu kochana- miałaś mi jakiś przepis przesłać, ale ja sierota nie pamiętam jaki. Mówiłaś też, że mogę gdzieś go znaleźć, ale nie pamiętam gdzie, a jak nie wiem gdzie i co, to proszę CIę o pomoc :ico_sorki: A ja chyba lecytynę zażyję :-D

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

25 cze 2007, 14:33

Sosenko u Ciebie to nie siniaki tylko sęki wyjdą po tych kuksańcach.Mosob jak mogłaś naszą sosenkę tak obijac :ico_haha_01:
Gosiu ja też się nie mogę doczekac kiedy mój zacznie mówic mama bo jak narazie to tylko tatatata albo babababa czasem mu nawet wyjdzie "gdzie tata" ;-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 cze 2007, 14:40

Zasnęła :ico_haha_02: ja tez się zdrzemnę, coś nieprytomna jestem, upał...

[ Dodano: 2007-06-25, 14:41 ]
Moja gada "tatatata" jak karabin maszynowy :ico_oczko: idę

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

25 cze 2007, 14:50

a moj Jas tez od kilku dni mowi mama, tata ani w zab :ico_oczko:

Jas dzis tylko 2 drzemki po pół godz :ico_olaboga: ciezko bedzie do wieczora wytrzymac :ico_sorki:

Sosenka co ty tłumaczysz z francuskiego?
ja umiem kilka wyrazów, je na parlais francais.... tak to leciało...

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

25 cze 2007, 14:50

Margo ten przepis miał być na racuchy drożdżowe :-P Pyyyychaaaaa. Ale jeszcze go nie wpisałam. Jak wpiszę to natychmiast podam linka. Może jeszcze dziś tylko coś mi ostatnio czasu na wszystko brak :ico_noniewiem:

Gosiu ja tam się jeszcze nie doczekałam tego cudownego słowa. Ale wierze, że kiedyś powie :-D No i gratki z okazji zębola :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I Juleczka ostatnia napewno nie jest. Karolek jeszcze ząbków nie ma..i napewno ktos jeszcze tez, ale nie pamiętam kto :ico_noniewiem:

Spadam, bo obiad robię. Może w przerwie w końcu ten przepis napiszę :-D :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość