Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

19 sie 2009, 10:31

Pati85, :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Erysia :ico_brawa_01:
PS. Czemu mamy taka rozciagnieta stronke?? Wkurza mnie to...
bo STO LAT DLA JASPERKA... napis Szkrabika ,jest tak rozciagniety

[ Dodano: 2009-08-19, 10:32 ]
ale weszlysmy juz na nowa.... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

19 sie 2009, 10:34

dzień dobry
Jagna foto-relacja powala. Nemo cudny, rowerek też.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za imprezkę ;-)

U nas też była wódka dwa rodzaje i browar ;-)
Ja z Maja przyszła do domu ok.20, a goście siedzieli do 22 ;-)
dzisiaj mam przymusowy urlop więc wezmę sie za jakies sprzatanie ;-)

[ Dodano: 2009-08-19, 10:35 ]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Eryczka :588: :588: :588:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

19 sie 2009, 10:50

witaj MARGARITA :)

no to pewnie i ja kupie wodke...


i chyba sie zdecyduje na tradycyjny tort jednak... w sumie - tort ma byc glownie do jedzenia, a nie do patrzenia... Zuzia jest jeszcze malutka, wiec nie wiem czy jej potrzebny jest wypasiony, kolorowy, bajkowy tort... moze na kolejne urodzinki sie cos wymysli...

ale zobaczcie jakie znalazlam tutaj:


http://www.cukiernie-torty-ciasta.pl/cu ... afoto.html

[ Dodano: 2009-08-19, 11:05 ]
przyszedl rowerek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

korci mnie, zeby juz go zlozyc i wziac Zuzu na spacerek, ale poczekam do urodzin :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

19 sie 2009, 11:08

Witam

na początek :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Erika

Jagna, piękne zdjęcia, ślicznie Emi wyglądała. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gie, u nas też była wódka :ico_wstydzioch:
Szczerze mówiąc, to ja nie chciałam tylko G. się uparł, w końcu to było święto dziecka.
A co do tortu, to nasz nył taki zwykły tylko ten wierz był udekorowany, było to pszczółka zrobiona z galaretki. Był naprawdę pyszny, i nie za słodki.

[ Dodano: 2009-08-19, 11:09 ]
przyszedl rowerek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
fajnie, Su będzie śmigać

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

19 sie 2009, 11:50

witam :) wpadlam zdac relacje z wczoraj...

wiec tak, dzien zaczal sie od otwierania prezentow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pozniej zjedlismy torta (a w sumie 4 rodzaje tortow) :-D, Jaspi zdmuchnal swieczke (rekami, tzn. tak machal rekami, ze swieczka zgasla :ico_noniewiem: )

Obrazek

Obrazek

Obrazek

jak widac, byla nas tylko trojka... takze bardzo kameralne przyjecie urodzinowe ;-)

odpoczelismy chwile i wybralismy sie na plaze (miks zdjec z wczoraj i przedwczoraj).. woda byla GORACA! pierwszy raz byla taka ciepla... co prawda nie na naszej plazy, godzine jazdy stad.. ale po prostu taki "zurek" (jakby powiedzial moj tata) :-D

A. i jego plazowy fryz:

Obrazek

ulubione zajecie Jasperka - wdrapywanie sie na plecy

Obrazek

po kapieli w slonej wodzie musielismy sie splukac :-) maly byl dzielny pod zimnym prysznicem

Obrazek

ja, tesciowa i Jasper

Obrazek

przygotowanie do drzemki na plazy

Obrazek

okolo godziny 19:30, zebralismy sie z plazy i pojechalismy do tego wesolego miasteczka... zjedlismy po hot-dogu i poszlismy sie bawic :-D
ogolnie fajnie bylo, tylko trzeba bylo bardzo dlugo stac w kolejkach :ico_noniewiem:

poszlismy z Jasperkiem na 2 karuzele, pozniej z A. do domu strachow, na kolejke gorska i taka winde, ktora wywozi ludzi do gory, a pozniej z bardzo duza predkoscia opada... zajebiaszcza sprawa :-D :ico_brawa_01:

kilka fotek:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

malemu bardzo sie podobalo, nam zreszta tez :-)

pozniej jeszcze zaliczylismy lody i zwinelismy sie do domu... wrocilismy o 1 w nocy :ico_szoking: ale warto bylo, super spedzony dzien :-)

[ Dodano: 2009-08-19, 11:52 ]
Pati85, NAJLEPSZEGO DLA ERICZKA!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

19 sie 2009, 12:01

witaj IWONKO :)

Wasz tort mi sie bardzo podbal... co do tej wodki - u nas tez pewnie bedzie... zawsze to rozluzni towarzystwo :ico_oczko:

SHOO - zdjecia czadowe, prezenty dla jasperka tez, ta tablica na kolkach wyglada imponujaco, mysle, ze moja Su bylaby czyms takim zachwycona...

tesciowa wyglada na bardzo smypatyczna babke :)

a Ty masz taka figure, ze glowa mala - to sie nazywa byc szczupla laseczka!!!!!!!!!!

na tym zdjeciu, jak idziecie spod prysznica skojarzylas mi sie z Halle Berry... w Bondzie oczywiscie... (jest tam w takim pomaranczowym kostiumie z bialym paskiem, o ile pamietam) Po prostu kosmos - ja chyba nigdy nie bede tak wygladac... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

na zdjeciach z karuzeli wygladasz bardzo dziewczeco i szczesliwie... cala promieniejsz... i masz baaaardzo ladna fryzurke...

wszystkie zdjecia sa swietne i ciesze sie, ze imprezka byla taka udana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

19 sie 2009, 12:19

SHOO - zdjecia czadowe, prezenty dla jasperka tez, ta tablica na kolkach wyglada imponujaco, mysle, ze moja Su bylaby czyms takim zachwycona...
dzieki :-D
tablica jest super, ale nie mamy poki co baterii, wiec nie gra melodyjek, dzisiaj musimy kupic... bo ja oczywiscie wczoraj poszlam specjalnie po baterie AA, a wrocilam z AAA :ico_noniewiem: jakiegos zacmienia dostalam w sklepie i wszystko pomylilam.
tesciowa wyglada na bardzo smypatyczna babke :)
jest bardzo sympatyczna... i niezla ma figure jak na ponad 60 lat, nie? ;-)
a Ty masz taka figure, ze glowa mala - to sie nazywa byc szczupla laseczka!!!!!!!!!!
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_sorki: :ico_sorki:
ja chyba nigdy nie bede tak wygladac... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
co Ty gadasz, masz super figure! widzialam ostatnio na Twoich zdjeciach plazowych!!
na zdjeciach z karuzeli wygladasz bardzo dziewczeco i szczesliwie... cala promieniejsz... i masz baaaardzo ladna fryzurke...
:-) cieszylam sie szczesciem Jasperka, na widok jego usmiechu zawsze promienieje :-D

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

19 sie 2009, 12:29

poszlam specjalnie po baterie AA, a wrocilam z AAA
mnie ostatnio Pan poprosil, zebym skoczyla mu po wode do sklepu (wrocilismy z dzialki, gdzie ciezko pracowalismy), a ja poszlam do sklepu, pokupowalam jakies piardy, a o wodzie oczywiscie zapomnialam - a poszlam w sumie po nia... :ico_puknij:
jest bardzo sympatyczna... i niezla ma figure jak na ponad 60 lat, nie?
niezle, niezle...
co Ty gadasz, masz super figure! widzialam ostatnio na Twoich zdjeciach plazowych!!
nie przypominam sobie, zebym Wam wstawiala jakies fotki plazowe... :ico_noniewiem:
tzn. nie swoje... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

super figure, to ja mialam ostatnio jak karmilam Zuzie piersia... :ico_placzek:

co ja mam zrobic, nie mam silnej woli i koniec... na tyle prob odchudzania - kilka skonczylo sie rozultatem max. 5 kg, ktore potem zawsze wracaly.

[ Dodano: 2009-08-19, 12:30 ]
cieszylam sie szczesciem Jasperka, na widok jego usmiechu zawsze promienieje
no tak, to oczywiste przeciez :)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

19 sie 2009, 13:24

nie przypominam sobie, zebym Wam wstawiala jakies fotki plazowe...
hmm.. cos mi sie kojarza fotki znad zalewu/jeziora, z ostatniego (lub przedostatniego) Waszego wyjazdu... nie pamietam dokladnie, ale wiem, ze byly tam zdjecia w stroju kapielowym - z Toba w roli glownej :-D

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

19 sie 2009, 13:31

pamietam dokladnie, ale wiem, ze byly tam zdjecia w stroju kapielowym - z Toba w roli glownej
nigdy w zyciu... :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość