Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

25 cze 2007, 14:52

Mery super ze juz jestes :ico_brawa_01:

Lilunia tez jeszcze dziąsłatka

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

25 cze 2007, 14:52

O właśnie Ela, Ty dobrze napisałaś, ja to jakies wygibusy. "je na parlais francais" a czytało się "że ne parle frąse" . hehehehehehe Sosna pewnie w jakąś grę francuską gra ;-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

25 cze 2007, 14:56

a u mni9e nici z odpoczynku Jaś się obudził jak tylko się położyłam :ico_oczko:
Mosob bardzo się cieszę, że Oli smakowało mleczko
mam prośbę czy możesz dać mi przepis na tego wafla?? zrobię Jaśkowi na sen :-D
Gosiu następnym razem będzie mleczko, albo jak chcesz to przyjedź na ścigaczu :-D albo po drodze do taty :-D
może zabiorę się za sprzątanie bo normalnie jak zawsze mnie Kocica zmobilizuje a później lecę do dentysty bo marzę o borowanku, :ico_noniewiem:

a gratulacje dla Julci, Jaś mówi mama tylko jak się żali, a że żalił się dużo, to może się troszkę przyczynił :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

25 cze 2007, 15:09

Marguś special for ju :-D

Przepis na racuszki drożdżowe, wiele razy przeze mnie sprawdzony

http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 902#179902

Laski gotujące, wklejajcie swoje ulubione przepisy na potrawach, bo pomysły mnię się kończą :-D

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

25 cze 2007, 15:15

DZiękujemu za gratki z okazji zęba - jak się ino pojawił to julka zaczęła nim gryźć :ico_puknij: ale robi to tak śmiesznie, że mnie rozwala! Daję jej palec do buzi a ona rozkałda ręce na boki, zaciska dłonie w pięści, zaciska oczy i wygląda jakby przy tym gryzieniu od razu kupe chciała zrobic :ico_haha_01:
Cieszę się, że nie została ostatnia bez zębów, bo było by trochę głupio, taka stara krowa a tylko dziąsła miała :ico_oczko: ja wiem wiem, że im później tym zdrowsze podobno, ale ona już bidulka chciała chrupać a nie mamlać :ico_haha_02:

Kocica_26, na pewno się doczekaz, to nieuniknione! Byle się nie żalił tak jak Jaś Riterkowy .... łaaa mamamama łaaa ależ ten Jaśko fajny

riterka, jak tylko zapuszcze sie w tamte strony to przyjedziemy, ale na scigaczu to tylko z mężem, ja nie poprowadze tego czerwonego szatana :ico_haha_01: szkoda, że nie mogę Julki zapakować do plecaka bo ją też bym wzięła, żeby ją Jasio jeszcze czegoś poduczył :ico_oczko:
Koniecznie zalej wszystko domestosem skoro Jola Cię mobilizuje do sprzątania :ico_oczko:
Borowanko na pewno lepsze niż ból zęba, więc miłej zabawy na fotelu dentystycznym:-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

25 cze 2007, 15:23

uważaj Gosiu na paluszki teraz :ico_haha_01:

dziś jakiś ciężki dzień, ciśnienie niskie czy coś, czuję się jakby ktoś mi powietrze spuścił, a tu Jaś niedospany, będzie wymagał podwójnej koncentracji mojej na sobie,
zostawiłam go samego na podłodze na kocyku, na razie się bawi, ale ciekawe jak długo?
jak ja Wam zazdroszczę, że Wasze dzieciaki potrafią się same sobą zajmować, jaki ja błąd popełniłam, że mój nioe chce sam?

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

25 cze 2007, 15:23

Ale ja nie wiem czemu Riterke zmobilizowałam do sprzątania :ico_noniewiem: Ja dzisiaj palcem nie tknęłam. Ostatni raz to w sobotę sprzątałam. Ostatnio mam powera na gotowanie :-P To przyjemnejsze...duuuuużoooooo :-P
Moje dziecko właśnie zasnęło, obiad już się robi więc mam chwilę luzu :-D

Ciekawe jak tam Maritka w rodzinnych stronach, smutno bez niej bedzie :(

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

25 cze 2007, 15:24

a jeszcze wczoraj Jaś Riterki miał imieniny - najlepsze życzenia Jasieńku,
mój Jaś też wczoraj obchodził, razem z babcią Danutą :)
no i spóźnione życzenia dla Mokuso!

[ Dodano: 2007-06-25, 15:25 ]
Maritka szaleje z Bartłomiejem w łóżku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

25 cze 2007, 15:25

Eluś, ja myślę, że błedu nie popełniłas. Niektóre dzieci są poprostu bardziej absorbujące inne mniej. Na szczęście ja narazie mam te pierwsze i dlatego mam laaaaaabę :-D Tylko ciekawe jak długo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

25 cze 2007, 15:26

w końcu mają rocznicę, rodzice Lilą się zajmą więc co im pozostaje? :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość