Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

05 gru 2008, 12:52

Dziewczynki, bardzo Wam dziekuje za zyczenia i za pamiec. Jestescie kochane!!

Dziekuje rowniez za nazwy lekow :-) , zaplikowalam Asi, i chyba juz troche jej lepiej, chociaz jak slysze jak biedna ma zatkany noc, zwlaszcza w nocy, i spac nie moze to az mi sie serce kraje :ico_placzek: ; a wysiąkać to sobie nie da :ico_zly:

Jeszcze raz dziekuje Wam dziewczynki za zyczonka

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

05 gru 2008, 12:59

Barbara, a próbowałaś Asi wpuszczać sól morską? To troszkę oczyszcza i pomaga oddychać. Ja maluchom stosuję Nasivin. To kropelki. U nas pomagają dość szybko.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

05 gru 2008, 15:27

Hej hej :-)
Ja tez stosuje Nasivin jak moje dzieci maja katarek bo naprawde on dziala bardzo szybko i pomaga bardzoo :-)
A teraz wlasnie Marcusek sobie spi,a Nicolka oglada nasze zdjecia i juz taka madralinka ladnie rozpoznaje na zdjeciach i tylko slysze papa,mama,ciocia i baba :ico_brawa_01: :ico_oczko: Pozatym to dzisiaj Nicolki nie klade spac bo wstala o 9 00 wiec troche pozno i Nicolka pojdzie spac wieczorkiem tak moze o 20 00 juz sie uda a wczesniej musze dzisiaj moje brzdace wykapac oczywiscie razem :-)
I bylam troche pracowita do polodnia.. bo powiesilam sobie w calym moim mieszkanku nowe firanki,kupila mi je moja babciunia a tesciowa mi tylko tak fajnie na moje okna poszyla i juz dzisiaj troche przemylam moje okna i mam juz nowe firanki i tak pieknie wygladaja :-) Ciesze sie :ico_oczko: i jak by sie ktos pytal.. to swieta moga przychodzic.. :-D :ico_haha_02:
A najwazniejsze to powiem wam ze dzisiaj Nicolka pierwszy raz sobie zobaczy Mikolaja.. Bo tutaj u nas w Sparkassie( w Banku ) bedzie Mikolaj dla Dzieci o 17 00 i beda prezenty i dla rodzicow tez cos bedzie podobno moze sie cos napic.. wiec jak sie Marcusek obudzi i sobie zje to pojdziemy na Mikolaja :-) A jutro Bank jest zamkniety wiec Mikolaj bedzie dzisiaj :ico_brawa_01: :-D
Ciekawe jak Nicolka i Marcusek zaareguja na Mikolaja.. zobaczymy :ico_oczko: :-D
Milego dnia wam zycze papa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

06 gru 2008, 15:08

a tu co ????

Mikołaj Was porwał ?????????? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

06 gru 2008, 19:05

A ja cały dzień w domu, tylko jakoś nic nie napisałam :ico_wstydzioch:
Pogoda do pupci, Grzesiek pojechał z Pyzą skrzynki kupować. Będziemy wyładowywać barachło z szafek w dużym pokoju przed poniedziałkowym malowaniem.
Chyba jednak panele sobie darujemy na razie. Chłop nic nie mówi, ja nie pytam. Ale pewnie już mu przeszła chęć na wymianę :-D

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

07 gru 2008, 11:25

Witam ..

niestety dopadła i mnie grypa żołądkowa .... ja przesiaduję od rana w wc a Malwinka zwymiotowała raz w nocy i raz rano :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

07 gru 2008, 23:11

Dzien dobrywieczor :-)
U nas wszystko Super,weekend juz dobiega konca.
Na spotkaniu z Mikolajem bylo Ok,Nicolka tak sie przypatrywala Mikolajowi ale sie odsuwala jak ja dotknal i powiedzial Hallo.. byla tez zmeczona bo nie spala w polodnie,a Marcusek patrzyl sie na Mikolaja i dopiero pozniej zaczal plakac ale to bo byl zmeczony,jakos w tym dniu w piatek moje dzieci malo spaly..i byly troche marudne. A pozniej Nicolka dostala czekoladowego Mikolaja jakos prezencik i fajnie bylo,taka dumna szla z ta czekoladka :-D A dla nas rodzicow bylo cos do picia i do zjedzenia oczywiscie wszystko za darmo.. Np. bylo to cieple wino( Guhlwein),albo Kinderpunsch(to taki napoj owocowy dla dzieci na cieplo ) i do jedzenia byly buleczki.. Czyli super impreza byla :-)
A Mikolaj tez byl Ok,Dzieci moje sie cieszyly z prezentow a Nicolka to ze swoja poduszka Mickim to sie raczej nie rozstaje :ico_oczko: A Marcusek sie uwielbia bawic swoim telefonem :-) I lubi mu gryzsc to Antennke :ico_brawa_01: :-D :ico_haha_02:
I ja razem z Nicolka juz zdazylysmy razem ponaklejac nalepki do ksiazeczki o Mickim i jeszcze nam zostalo duzoo.. Ale Nicole ma zabawe przy tym.. I sama tam przykleja :ico_oczko: I ta moja corcia to juz wcale a wcale niechce spac w dzien... :ico_placzek: W ten weekend nie spala w dzien... od piatku?? Niewiem .. ale z drugiej strony juz chodzi spac wieczorem o 19 00 jak nie spi w ciagu dnia.. no widocznie tak musi byc..
A Marcusek tez mnie zaskakuje.. bo moj maly lobuz sie budzi o 2-3 w nocy (co mu sie nie zdarza..) i niechce spac juz.. jednego razu sie obudzil w nocy byla jakos 2 00 to zrobilam mu mleczko,pobawilam sie z nim a pozniej go moj mezulek uspal,a dzisiaj w nocy to go wzielam do mojego lozka.. i tak maly zasnal i obudzil sie dopiero o 7 30.. :ico_noniewiem: I tak sobie spalam z dwojka moich maluszkow.. :ico_wstydzioch: Marcusek szybko usnal w moim lozku.. Wiem ze tak niemoge robic.. ale tak mi sie spac chcialo.. :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:
Dzisiaj mam nadzieje ze malutki przespi cala noc.. A Nicolka to powinna tak pospac do 7 30.. zobaczymy :-)
Na Mikolaja przyszli do nas tesciowie na kawke i bylo Milo,Mikolaj kazdemu z nas cos przyniosl.. :-D
I tak to nic nowego.. nie dziala mi juz kompletnie aparat cyfrowy.. ale za niedlugo bede miala nowy.. :ico_brawa_01: :ico_oczko:
Dobrej nocki wam zycze pa

Aginka wracajcie szybko do zdrowia :ico_oczko:

Gabi to racja,Marcusek taki duzy jest,tak szybko rosna te moje skarbki.. ze nigdy nie myslalam ze to tak szybko mija.. Piekny czas jest z dziecmi byc,zyc.

To ja uciekam do mezusia do juterka pa

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

08 gru 2008, 13:34

Cześć dziewczyny
U nas też mikołaj udany, Kacper dostał zestaw ciastoliny i jak ktoś mu sie pyta skąd ja ma to mówi, że mu buty przyniosły :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Aginka, zdrówka dla Was

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

08 gru 2008, 17:58

hej laski.o naszym mikolaju moznana blogu conieco poczytac,zapraszam,bo już nas ostatnio mało ludzi odwiedza a jeszcze mniej wpisy zostawia,ja musze sie zmobilizowac i zacząć odwiedzać dużo blogów bo wiadomo,żenic za darmo :ico_haha_01: jak ja nie odwiedzam,to i do mnie nie wpadną :ico_haha_01:

Paulina446, mam tu jedną koleżankę,co jej też buty przynoszą :ico_oczko: to chyba te same strony w pl bo tam skąd ja pochodzę po prostu przy poduszce kładło się.

[ Dodano: 2008-12-08, 16:59 ]
Aginka, szybkiego powrotu do zdrowia!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

08 gru 2008, 22:49

zubelek, ja z okolic Poznania jestem :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość