Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

25 cze 2007, 15:26

Hehehehehe, noooo Maritka napewno szaleje ;-)

Wszystkiego najlepszego dla Jasiów :ico_tort:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

25 cze 2007, 15:28

Jolcia, też tak sobie tłumaczę, ale mimo to myślę, że mogłam pewnie coś zrobić albo czegoś nie robić - żeby było łatwiej z Jasiem,
szczerze mówiąc to mimo, że szaleję za Jasiem moim najsłodszym, to jednak boję się mieć więcej dzieci, wszyscy mówią, że drugioe jest grzeczniejsze, ale ja tam nie wierzę w takie gadanie, może my z Danielem umiemy tylko niegrzeczniuchy robić? :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-06-25, 15:29 ]
Joluś, Jasie dziękują :-)

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

25 cze 2007, 15:31

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Eluś myślisz, że Daniel ma niegrzeczne plemniki? :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Przestań, mój starszy brat był marudą i ciągle za nim trzeba było biegać, a ja aniołeczek. Sama się bawiłam, przez szczebelki dostawałam butlę z kaszką i tylko tego do szczęścia mi było trzeba. Do teraz taka jestem :-D :-D :-D Młodsze dzieci są grzeczniejsze ;-) Sosna tez tak pewnie powie :-D

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

25 cze 2007, 15:32

Ela28, ty i błąd to niemożliwe. Jasie po prostu tak mają, Riterkowy Jaś też mały łobuziak. On moze potrzebuje dużo maminego ciepła, pomyśl sobie, że już się nie wrócą czasy kiedy to będziesz mogła tyle tulić swoje dziecko, później będą się liczyć koledzy i nie da się uściskać, bo kumple patrzą :ico_oczko: Julka bawi się sama ale jak ma nową zabawke, ale też po chwili upomina się o moje towarzystwo, najlepiej to jakbym ją miała cały czas na rękach i się z nią wygłupiała - o to by jej się marzyło.

Mosob - tata zjadł ciacho? a króliki chlebek? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

25 cze 2007, 15:32

Ela28, ty i błąd to niemożliwe. Jasie po prostu tak mają, Riterkowy Jaś też mały łobuziak. On moze potrzebuje dużo maminego ciepła, pomyśl sobie, że już się nie wrócą czasy kiedy to będziesz mogła tyle tulić swoje dziecko, później będą się liczyć koledzy i nie da się uściskać, bo kumple patrzą :ico_oczko: Julka bawi się sama ale jak ma nową zabawke, ale też po chwili upomina się o moje towarzystwo, najlepiej to jakbym ją miała cały czas na rękach i się z nią wygłupiała - o to by jej się marzyło.

Mosob - tata zjadł ciacho? a króliki chlebek? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 cze 2007, 16:58

No i po spaniu
Eluniu co ty piszesz, ja też słyszałam że drugie jest grzeczniejsze :) z własnego doświadczenia nie wiem, moi rodziciele nie zafundowali mi rodzeństwa, czasem mi żal, ale cóż. Za to mój mąz ma brata z którym nie rozmawia prawie od 1,5 roku i siostrę z którą się widzi średnio raz na 10 lat.

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

25 cze 2007, 17:34

Eluniu kochana- zapytaj się Joli - nie jesteś sama. Jak byliśmy u niej, to Hubcio sam grzecznie na kocyku leżał, a Kuba non stop do mnie na ręce się gramolił. Od czasu do czasu tylko próbował Hubcia za włosy pociągnąć :-D

Joluś- do tej pory dostajesz butlę przez szczebelki :ico_szoking: :-D

A co do Jolowych obiadków, to zressztą jak już pisałam, wychodzą jej wyje...ście. Normalne palce lizać. A tak to naturalnie jej wychodzi, jakby w tym swoim łóżeczku już gotowała.

U mnie obiadek gotowy, więc idę z małym jeszcze raz na spacerek, a co...

Słuchajcie, jak dziecko łapie się za główkę, to może oznaczać, że go boli. Może to od tych je..nych zębów, bo od kilku dni jest marudny :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-06-25, 17:37 ]
Joluś :ico_buziaczki_big: za racuszki. Jeszcze dzisiaj je zrobię

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

25 cze 2007, 17:50

pocieszyłyście mnie jak zawsze :) dziękuję :)
cieszę się z tego ze Jas mnie potrzebuje i chce mojej bliskosci ale wiadomo ze czasem bym chciała odetchnąć, a Jas zeby sie sam pobawił :) no ale kocham go takiego jaki jest :)

Joluś aniołeczku Ty :) podoba mi się wizja jak Ci dają tę butle do łóżeczka a Ty cała szczesliwa :D
a Daniel jak najbardziej ma niegrzeczne plemniki ;)

Asiu, ja tez jedynaczka :(

Margus, na pewno to je..ne zeby, my mamy doswiadczenie po tych 8 :ico_oczko:

tez bylismy na spacerku.

ja juz JAsiowi zeby myje jesli to myciem można nazwać :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-25, 17:52 ]
Jolus a co z Twojego brata wyrosło, nadal maruda? :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-25, 17:53 ]
moj Jas ostatnio lubi wydawac dzwiek zdziwienia - taki - yyyyyyyyy :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-06-25, 17:54 ]
mam jeszcze pytanko - Jas ma małe ciemiaczko, co powinnam zrobic? do lekarza? czyms to grozi?

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

25 cze 2007, 18:03

Hej, hej, hej. Moje chłopaki na spacerze, ja piekę placek (z paczki oczywiscie :ico_wstydzioch: ) i muszę siedzieć w domu aż go upiekę.

Margo, mnie się wydaje, że to jeb*ne zęby mogą dokuczać Kubie. Ale doświadczenia nie mam :ico_noniewiem: Hehehehehe, do teraz kaszke przez szczebelki dostaję :-D :-D :-D Chodzi o to, że żarłok jestem i jak dostanę jeść to szczęśliwa jestem :-D Dlatego chyba tak lubię gotować :-D

Elus, mój brat do teraz jest marudą. Ale, może by mu przeszło, gdyby jakąs babę miał :-D Zawsze mu mówię, że przez to mu odbija :-D A z tym ciemiączkiem to nic nie wiem, ja mojemu nawet sprawdzić nie umiem, zawsze lekarz mu badał a ja nawet nie wiem jak :ico_wstydzioch: Może Hubi tez ma małe? Albo duże? Ja nie wiem :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-06-25, 18:06 ]
Margo, mam nadzieję że racuszki wyjdą dobre :-D Mi wyszły z tego przepisu 3 porcje. Ale wszystko zależy ile kto zje :-D .Jedną zjedliśmy a dwie zamroziłam na czarną godzinę ;-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 cze 2007, 18:10

Ja nie mam pojęcia jakie powinno być ciemiączko, wiem że u nas ok, bo pani dr badała, ja sama też nie wiem jak to się sprawdza. Naszło mnie na racuszki przez was no, ale w domu mam ponad 27 st i nie bardzo chce mi się stać przy rozgrzanym oleju. Obiad tez dziś szybki, zupka jarzynowa i już :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość