Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

10 sty 2008, 20:46

Ja małemu ubieram albo samo body z długim rękawem albo body z krótkim+bluzeczkę :ico_noniewiem:

Bylismy na zakupach - kupiłam Pampersy i zapas jedzonka dla małego a przy kasie 420 zł :ico_olaboga:

Teraz jem bo strasznie zgłodniałam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

10 sty 2008, 21:09

coś tu dziś znów pustawo.......... chyba wszystkie czują już weekend

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 sty 2008, 21:18

Ewcik, dzięki za link...przda się!!!

Massumi, no Ulala kombinuje nieźle...spoko, ruszy niebawem!

Ej...to moja nie przegrzana...ubieram ją jak Wy swoje...body i bluzeczka, a jak chłodniej to body i sweterek...spoko luz...

Karol niezły! się nie dziwię, że księdza zmylił, bo na 1zdjęciu to faktycznie wygląda poważniej!!!

Założyłam bloga...ale na razie nie mam kiedy pisać :ico_haha_01:
Kuźwa...nie kupiłam musu a chciałam ciasto na wyjazd upiec!!! :ico_puknij: zapomniałam, że w sumie krótko po pracy już jedziemy!!! :ico_olaboga: teraz szybka kolacja i muszę poprasować i spakować nas...bo jutro nie będzie czasu...jejejejeje...
A! myślę, że jeszcze ze 2-3dni i będzie 2zębol!!!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 sty 2008, 21:38

a u nas Maya najedzona,wykapana i spac nie chce!!!1niech sie bawi w takim razie...moze przesuwa sobie tryb spania...dla mnie spoko....

Kamizela...duzo strasznie zaplacilas...to jest jakis 100f....to ja za 12f kupie dumbo paka pampersow a sloik jedzenia taki 190ml to kosztuje ok.67pensow......no to nam sie bardziej oplaca :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

10 sty 2008, 22:10

glizdunia za pampersy i jedzenie małego wyszło jakieś 150-200 zł a reszta to takie rzeczy do domu :ico_oczko:

zborra dawaj linka do bloga-ja piszę Wiktorkowi już od jakiegoś czasu-fajowa sprawa-polecam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

10 sty 2008, 22:53

Ja tak na chwilkę jeszcze do Was :-D

kamizela, fajnie się wkłada do koszyka, nie :-D a potem przy kasie szczęka człowiekowi opada :-D

GLIZDUNIA, Maya jest poprostu niesamowita, rekordzistka całkowita, puszcza się i stoi, no szok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bardzo samodzielna i sprytna córcia Ci rośnie, oj porwę Ci ją porwę :-D

Massumi Ulcia się tak buja jak i Karol, a jednego dnia jak ruszył tak do dziś go złapać nie mogę :ico_oczko: więc czekaj cierpliwie :-D

zborra, szerokiej drogi i udanej wizyty, to znaczy, że Cię w weekend tu nie będzie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

I już chyba wszystko, co miałam napisałam, lecę zaraz spać, muszę troche odespać to długie siedzenie przy kompie więc dziś niech któraś zgasi za mnie światło..... ja już mówię dobranoc.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

10 sty 2008, 23:12

tak wiec laseczki jestem zmeczon ai nie chce mi sie pisac
musze w koncu poogladac te wasze filmiki

mała moja bidulka bardzo malo jadla
wiec zborra rozumiem cie

ja swojej na codzien ubieram body z dl lub krótkim rekawem i rajtki i czasem jest jej goraco
wiec musze jej czesciej dawac krótki rekaw bo u nas ciplo w domu

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 sty 2008, 23:24

http://video.google.co.uk/videoplay?doc ... 0&hl=en-GB
to z wieczora,,,,,
mala juz spi.....mam hwilke na necik i mykam wczesniejspac bo nie wiadomo co dzis w nocy mnie czeka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 sty 2008, 23:25

A...........ja wymyśliłam coś...skoro nawet ksiądz uważał, że Karolus starszy...i to sporo...i to narzeczony Majeczki...to może mamusie uknuły spisek??? przyznajcie się...byłyście ciężarówkami, poznałyście się na innym forum, urodziłyście dzieci gdzie w okolicach stycznia i nas nabieracie, że takie zdolne pociechy Wam urosły, co??? :ico_oczko:

No...mnie nie będzie...wracam w niedzielę...Kurczę...będę tęsknić...bardzo!!! młoda ma już spakowane ubrania...jeszcze żarcie, trochę kosmetyków i nasze graty, łóżeczko turystyczne, pościel...ja pierdzielę, jedziemy na 2dni a dobytku zabieram jak na rok!!! :ico_puknij:
Jeszcze jutro z rana muszę upiec ciasto...cholerka, zapomniałam o tym...
dobra, lecę babeczki, bo już późno, a musze nas tak upakować na prawie gotowo...papapa!!! jak się coś wydarzy, to napiszę do którejś smska ok???

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 sty 2008, 23:32

Zborros...pomylilas wszystko :-D :ico_brawa_01: ..przyznaj sie pilas! :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_brawa_01: ...Mayi narzeczony to Mateuszek..hihihi....a Karolka chyba Alunia :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości