Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 sty 2008, 23:54

Ja cie...faktycznie...pomyliłam!!! pomylone gary!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale kurcze..nie piłam!!! chyba z wrażenia mi się pomyliło!!!

dobra wyginam, papatki!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

11 sty 2008, 09:02

hello...witam dzis pierwsza....
nocka spoko...Maya spala cala noc z 1 pobudka na cyca....wiec jestem w miare wyspana...tylko po co wstala o 6.00??...nie wiem ale to i tak lepsze niz placze i przerywany sen!!
u nas tak leje ze dzis pewnie tez nigdzie nie wyjdziemy...ulewa na calego..pewnie znow beda glosic powodzie w anglii....
zaczynajmy ,piekny nowy dzien..... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

11 sty 2008, 09:53

obejrzalam filmiki i jestem jak zwykle pod wrazeniem
ula robi to samo co moja niunia
cosik ciezko im ruszyc tymi rekami
moja to nawet podrzuca nogi i podciaga je bardzo blisko brzucha ale rece jak zaczarowane sa przyklejone do podloza

dzisiaj niestety pobudka po 5 bo dziecko zglodnialo
no coz jak sie je glodowe dawki w ciagu dnia no to sorry ale trzeba kiedys podjesc

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

11 sty 2008, 10:13

Witam, witam!!!
No tak zbora wszystko pomieszała, Karolek objecany Aluni, a oni pod tym względem przeciwieństwami się dobrali: Wielki chłop i śliczna drobniutka kobietka :-D

Dziś w miarę pospaliśmy, do 8.00, chociaż w nocy była jakaś pobudka o której ja nie wiem, do tatusia Karolek się przytulił i spał, ale Sikor był dziś dumny :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

11 sty 2008, 10:40

Witam witam wyspana i obolała
diś coś mi szczykło w kręgosłupie i ledwo co sie ruszam, dobrze że dziś piątek.

zborra, proszę mi tu par nie zmieniać. Karol wielki chłop to Alicję na rękach będzie nosił.

Ja zarządziłam sobie dziś dzień leniuszka. Obiadek mam od wczoraj, posprzątane jest więc czas poleniuchować i całę energię Alicji poświecić

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

11 sty 2008, 11:15

Witajcie.

Wiktorek ładnie spał w nocy za to ja miałam jakiś bzdurny sen - że mój mężulek mnie zdradził :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_oczko:

Obudziłam się i wzięło mnie na refleksje - o 5 rano - że troszkę sobie odpuściliśmy, nie tulimy się tak często do siebie, ja wieczorami zamiast z nim to siedzę przed kompem...Więc zrobiłam mu miłą pobudkę :ico_wstydzioch: Wysłałam miłego sms-ka a wieczorkiem mile zakończymy dzionek :ico_oczko: Trzeba pielęgnować miłość codziennie, nie tylko od święta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

11 sty 2008, 11:15

nie wiem czy Wam wklejałam zdjęcia Alicji z pierwszej podróży autobusem
Obrazek

i z nową zabawką
chyba zostanę kierowcą
Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

11 sty 2008, 12:43

Ewcik zdjecia fantastyczne i minka Ali na tym drugim :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kamizela...oj...ten sen ja tez takie miewalam jakis czas temu...i podobno na opak sie sprawdzają :ico_oczko: ...no pielegnowac sie trzeba...zapomina sie o tym nacodzien....ja np. dla dodania dreszczyku emocji wyjezdzam z Maya na tydzien i licze na wielkie powitanie bo my to takie nierozlaczki...po 3 dniach to juz zalamani jak sie nie widzimy...ciekawe co bedzie po tygodniu-pierwszy raz tak dlugo :-D

a my mialysmy drzemke 1,5 godzinną...super....bo tak leje ze szok...bezprzerwy

[ Dodano: 2008-01-11, 13:18 ]
widze ze dzis sama tu posiedze...hmm.weekend juz czujecie?
u nas chwilowo nie pada...taka 5 minutowa przerwa.....Maya dzis o dziwo grzeczna i fajnie sie bawi...i wogole super bo sie wyspala no i ja sie wyspalam.....czekamy na 14.00 zeby obudzic tatusia i pojechac na zakupki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

11 sty 2008, 15:12

a ja w koncu umówilam sie na spacerek z kplezanka ktora urodzila sybka w grudniu
polaziłysmy i bylo fajnie
mała spala prawei 2,5 godz :ico_szoking: jestem w szoku
zle jej jedzenie jest :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
przed spacerek wcisnełam jej troszke sinlacu i teraz czekam az zglodnieje to moze zapodam jej jakis obiadek
juz sama nie wiem co jej dawac
przeciez nie moze zyc na samych deserkach
a mleka to ci wogule nie chce

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

11 sty 2008, 15:17

Jagodka...a mala jakies ulubione obiadki?moze dawaj jej poki co to co zawsze chetniej jadla...jak mi mala nie chce jesc to dostaje sloiczek z hipp'a kurczak,makaron i warzywka...taki po 7 mcu z papryką...uwielbia go wiec jak ma gorszy czas z jedzeniem to ostatnio skutkowalo i zjadla chociaz pol sloika.....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość