Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

26 cze 2007, 08:49

i ja jestem z moim J. :)
zobaczymy ile napiszemy?,

ale się uśmiałam z Sosenkowego tekstu, że 2 plemniki wpadły i się kłócą który był 1 :ico_haha_01:

Riterko, ja w sob ote ide na borowanko, mam ze 4 zabki do plombowania :ico_szoking:

Asiu, bidulko, tyle sama siedzisz :( ze tez blizej siebie nie mieszkamy, bysmy się odwiedzaly i czas by szybciej leciał.

no juz marudzenie :(

Jagulko, cudne zdjecie :) i opis zdarzen z Suchej, naczytac sie tych opisow nie moge, moze jeszcze sobie cos przypomnicie :ico_sorki:

Margo, super, ze tate wypuscili ze sz.

Witaminko, moze i 2 jaderko sie pojawilo?

koncze juz bo ktos tu wysiedziec juz nie moze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

26 cze 2007, 08:49

witajcie kobitki

A ja zdjęć żadnych nie dostałam z tego spotkanka waszego, juz o mnie nie pamiętacie :ico_placzek: :ico_sorki: :ico_sorki:
Buziaczki dla Jasieńków :-)

U nas pogoda do kitu pada, wieję i zimno brrr...siedzenie w domu nas czeka, a Kornel tez mówi mama jak wychodziłam na spacer to tak krzyczał, że się ludzie oglądali, jak wróciliśmy w niedzielę to do dzisiaj moze dwa razy powiedział mama teraz niania i nie gada czyżby zapomniał o mamusi :ico_noniewiem: poza tym stoi już super jedna raczką się trzyma łózeczka a drugą po zabawki sięga spryciaż mały, juz mu drugi raz grzywkę obcinałam te kłaczanki tak mu rosną ; na usg bioderek tez mamy iść jak będzie juz chodził, a ciemiączka to ja u niego nie wyczuwam moze juz mu zarosło bo miał malusie od urodzenia 1 na 1

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

26 cze 2007, 08:50

dla Konrada :ico_tort: moze i KAsia dzis sie zjawi, skoro to swieto jej synka :)

[ Dodano: 2007-06-26, 08:51 ]
Gosi dzieki za tekst o ciemiaczku :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

26 cze 2007, 08:52

Asiu- ja też sama siedze całe dnie mąż po pracy na budowe i wieczorem wraca, szkoda, ze tak daleko mieszkamy od siebie

Dla Konrada :ico_buziaczki_big:
Elu- mój tez juz jęczy zaraz muszę się z nim pobawić

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

26 cze 2007, 10:06

Witajcie we wstrętnym, pochmurnym i deszczowym dniu :ico_zly:

Jestem dziś zła. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Buziaczki dla Pana Konrada :-D :ico_tort:

Gosiu, no coś pecha mamy. Do mnie nie dochodza mmsy, do Ciebie wiadomości na gg :ico_oczko: Co do USG bioderek to my już mieliśmy 3 razy. Na następną kontrolę idziemy w lipcu. Podobno wszystko jest w porządku, ale tak na wszelki wypadek nas zapisali. Jestem zadowolona, że tyle nam każą chodzić. Bedziemy mieli pewność, że jest w porządku :-) A maila ze zdjęciami z Suchej nie dostałam :ico_nienie:

Mosob Ty łobuzie :-D Na nastepnej imprezei przy Tobie nie siadam :-D

Jagulko aż miło się czyta Twoje wypociny. SUper, że kolejne lasencje się poznały i tez się pokochały :579:

Riterko nosz kur*a :ico_zly: To sie w pale nie mieści co Ci lekarze wyrabiają :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: I na browarka możesz mnie zaprosić za ta mobilizację :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 cze 2007, 10:14

[size=150]witam[/size]

Całuski dla Kondradka :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
Jagulko masz przesłodkie zdjęcie :)
Riterko kolejny raz widzę, że dopada cię beznadzieja naszej służby zdrowia :ico_zly:
Faktycznie szkoda wielkie że wszystkie nie mieszkamy bardzo blisko siebie.
Iwciu ja poproszę kawkę i to podwójną:
My nie wyspani, mała nam stracha napędziła budząc się po 24, prężyła się i miała problem z odechem, odrazu wezwaliśmy pogotowie, całe szczęscie nic małej nie było. Najprawdopodobniej obudziła ją burza,a ona zaspana płakała, a rano wstała się dopiero po 9:30, zjadła i teraz się bawi :-)
A gdzieMaritka????

[ Dodano: 2007-06-26, 10:15 ]
Joluś co się stało, pogoda czy inne powody. U nas tez 20 stopni, pochmurno, ale akurat mi to pasi, nie lubię upałów :-)

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

26 cze 2007, 10:25

Asiu, Maritka wyjechała w rodzinne strony z Bartkiem i Lili. A co do mojej złości to i pogoda i inne powody :ico_zly:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

26 cze 2007, 10:35

Cześć! :ico_oczko:

Konrado--------Z OKAZJI 9 MIESIĄCA :ico_tort:

Obrazek

Mery a już tak za tobą tęskno było.Dobrze,że już wróciłaś.I wielki buziol dla Kornelka za kolejny krok milowy cmok :-D

Asia to miałyście nieciekawą nockę. :ico_szoking: i dobrze,że tak sie skończyło jak się skończyło.Ale stracha :ico_olaboga: wielkiego wam Wikunia narobiła.

Fotki super.Aż żal bierze,że nie mogłyśmy tam się wszystkie spotkać.Fajny byłby taki najazd Październikówek 2006 na Suchą :ico_oczko:

Maritta świętuje rocznicę :ico_oczko:

Jola a dlaczego masz :ico_zly: dziś?

Jagula z Jagódką na łączce pełnej kwiatków śpią.I kolorowe sny im się śnią.Ślicznie :ico_oczko:

U nas rano było pochmurno a teraz już parówa sie robi.Aż strach pomyśleć jaki ciężki nas temperaturowo dzień czeka :ico_noniewiem:

Ja mam dziś nerwa bo mój Joachim ciągle zębami zgrzyta.Denerwujące to i drażniące.
Potrafi się obudzić o 2-3 w nocy i zgrzyta aż ciarki przechodzą.Boję się aby sobie szkliwa nie porysował :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

26 cze 2007, 10:42

:ico_tort: dla Konradka

Mosob to mleko w kartoniku to ta humana z mct?

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 cze 2007, 10:55

Jola no pisz co się stało, dzieje, może to ZNPM :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości