Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

12 sty 2008, 19:15

Witam

JA po MEGA porządkach ... w nowym zestawie szafowym w nasym pokoju... strach pomyśleć, że to jeszcze nie koniec... w tym temacie...

jutro może pojedziemy do Ikei po dzrzwiczki... ale trzeba zrobić adziabadzie... bo producent wycofał ze sprzedarzy to co nas interesowało i teraz nonono bo szkielet mamy a dzrzwi kombinowane będą... no i komodę czas kupić i regalik na książki a właściwe regalisko... zresztą i tak prawie cały księgozbiór po rodzicach trzymamy... więc... jakoś musimy sobie radzić :ico_oczko:

Ja zasmarkana na maxa... tato podzielił się ze mną lekami więc już pomału czuję ulgę :ico_noniewiem:

Ula je pięknie :-) ale obiadki babuni :-D

A i Zbora wraca więc będzie nas więcej :ico_haha_02:

POZDRAWIAM i życzę miłego weekendu :ico_haha_01:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

12 sty 2008, 19:33

nie wiem jak to sie stalo ale napisalam posta jakis czas temu i nie ma go na forum..
trudne pisze jeszcze raz, my juz po zabiegu tzn zabieg byl o12.30 mat plakal babka znieczulila mu jezyczek jakims tam sprejem i podciela wedzidelko T tzymal malego musial byc calkowicie unieruchomiony i dlatego plakal on nie lubi byc zniewolony...
dzis przeszlismy pierwszy etap podcinania z trzech... ponoc robi sie tak zeby nie bylo zblizowacen, we wtorek do kontroli i potem sie okaze co dalej... kurcze teraz Mat nie chce mi ani pic ani jesc wiem ze go boli dalam mu zopek i teaz spi martwie sie ze bedzie plakac z glodu i jak ja mam mu podac jedzenie??????????????????????? butla odpada lyzeczka tez nie chce z paluszka tez nie bardzo nie wiem juz sama... oooo przebudzil sie sprobuje mu cos dac moze do picia.....

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

12 sty 2008, 19:48

Kate...normalnie przerazilas mnie tym zabiegiem Mata :ico_olaboga: ...oj biedaczek..oby szybko wrocil do formy!!!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

12 sty 2008, 19:57

kate_k82, dla małego duzo sił i dla ciebie tez
wiecie co dzisiaj odkrylam cos dziwnego
dalam malej kaszke mleczna z hippa z biszkoptami i na opakowaniu jest napisane po 4 mies
Obrazek
a na stronie hippa jest od 9 mies
i badz tu czlowieku madry
http://hipp.pl/products/pop/5140.htm

[ Dodano: 2008-01-12, 18:59 ]
nie doczytalam hipp sie wytłumaczył

Drodzy Rodzice!

w związku z wprowadzeniem w Polsce nowego schematu żywienia niemowląt, HiPP obniżył zalecenia wiekowe na niektórych produktach. Dlatego może się zdarzyć, że na półkach sklepowych te same produkty będą miały jednocześnie dwa różne zalecenia wiekowe.

Za zaistniałą sytuację z góry przepraszamy.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

12 sty 2008, 20:56

Jagodka...ale Ty spostzegawcza jestes :ico_brawa_01: a u nas nie ma przysmakow na dobranoc z hipp'a...to juz wogole dziwne ze jedna firma a ma rozne produkty w roznych krajach :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 sty 2008, 21:25

Jestem...ale nic nie czytam.........nie mam siły!!! Hania wczoraj narabiała do 2 w nocy!!! ze zmęczenia już nie wiedziała co robić...płacz, stukanie głową w siatkę łóżeczka i chodzenie po nim na kolanach...wreszcie jakoś po 2usnęła...ale po 7już znów to samo...Potem cały dzień nie spała!!! do 14, chodziła jak zombie...ja też...już na prawdę wymiękam...i teraz to samo! ząb drugi idzie, już prawie na wierzchu, więc już widzę jak się dziś wysypiam!!! jeszcze J mnie wkurza, bo ciągle mi daje wskazówki i dobre rady, a sam to nic nie zrobi...umieram!!!
łeb mi pęka...idę spać o ile Hania mi pozwoli.a chyba nie pozwoli.......papasie, zajrzę jutro...

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

12 sty 2008, 23:13

Zbora bidulko trzymaj się poduchy i nie puszczaj a Hani powiedz ze kupisz jej nową zabawkę jeśli da Ci się wyspać :-D

a odnośnie zębów, właśnie korzystając z okazji zabiegu zapytalam się kobiety co z ząbkami u mojego synka a ona na to że wały zębowe się kształtują ale będę jeszcze musiała poczekać tak do 9 miesiąca :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a ja myślałam że to tuz tuż a to jeszcze ok. 2 mies.... moj Mat będzie ostatnim bezzębnym krasnalem :-D założe się ze i czerwcówki nas wyprzedzą :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

12 sty 2008, 23:40

Kate...jesli te 2 miesiace mają byc bezbolesne i dajace sie wyspac to super!nic tylko spokojnie czekac na zebale-podobno im pozniej wychodza tym lepiej :ico_oczko: :ico_noniewiem:

Zbora....dasz rade...jutro koniecznie napisz jak bylo!i oby po tym drugim klaku Hania zrobila sobie chwilke przerwy bo nam zwiedniesz :ico_olaboga:

Massumi...a Ty porzadki i remonty...podziwiam ,mi sie nawet lazienek dzis umyc nie chcialo :ico_noniewiem:
Zaraz walne tu ze 2 filmiki mojej malej zlosnicy :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-01-12, 22:41 ]
Kate...a przypomnialo mi sie ze mi podobno zeby zaczely wychodzic w 9 miesiacu-i spoko...zyje a w pl do dentysty...i im dluzej bez tym lepiej bo wiecej kasy w potrfelu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

13 sty 2008, 00:45

Hej, hej życzę wszystkim przespanej nocki, no i gaszę światełko :-D

[ Dodano: 2008-01-13, 08:54 ]
No nie, gasiłam i zapalać też muszę :-D .Co tu się dzieje??? :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

13 sty 2008, 09:59

Sikorko wychodzi na to ze jestes najbardzej uzalezniona :ico_brawa_01: :-D

http://pl.youtube.com/watch?v=YwuGeewazFI
to pierwszy filmik obiecany wczoraj....nie wkleilam bo poszlam spac...a nocka nawet...2 pobudki nad ranem na cyusia bo za cieplo nam bylo...i od 7.30 buszujemy :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości