Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

21 lut 2008, 23:34

a jak wyglada robienie prawka w uk, ja sie przymierzam ale nie dowiadywalam sie teraz mam malutka na glowie, ale chetnie bym pomyslala, dajcie znac :)

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

21 lut 2008, 23:34

A tam mam dosc powierzchownosci i tlumaczenia wszystkiego jak krowie przez miedze, a one i tak po swojemu.



a o co chodzi z tym tlumaczeniem???????????????????????

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

21 lut 2008, 23:35

ej sorki jesli chodzi o tlumaczenie jak sie robi prawko :ico_noniewiem:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

21 lut 2008, 23:36

to u gory to Jasnie Pani napisala....szczerze,to nie wiem o co chodzi z tym tlumaczeniem? czy aby troszke nie przesadzasz? przeciez nic sie nie stalo takiego :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-21, 22:38 ]
karolina-ch pisze:ej sorki jesli chodzi o tlumaczenie jak sie robi prawko :ico_noniewiem:

najpierw musisz wyslac formularz na provisional licence ,to takie tymczasowe prawo jazdt,bez tego nie bedziesz mogla chodzic na lekcje ,ani zrobic prawka...formularz bierzesz z nauki jazdy ,podejrzewam,ze na poczcie tez dostaniesz...wypelniasz i wysylasz z paszportem lub dowodem i czekasz 21 dni...jak juz masz ten dokument ,to mozesz chodzic na lekcje,ale nie musisz ....nie jest wymagane,mozesz od razu zabukowac w necie egzamin z testu,jesli zdasz test mozesz isc na praktyczny :-D

[ Dodano: 2008-02-21, 22:40 ]
pod warunkiem ,ze umiesz dobrze jezdzic...w bristolu jest ciezko....mozesz wziac tyle lekcji ile uwazasz za stosowne ,nie ma przymusu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

21 lut 2008, 23:42

lucy23 pisze:to u gory to Jasnie Pani napisala....szczerze,to nie wiem o co chodzi z tym tlumaczeniem? czy aby troszke nie przesadzasz? przeciez nic sie nie stalo takiego

Lucy to nie jest temat na ten watek, na tamtym pocytaj o co poszlo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

22 lut 2008, 09:57

martuchafrost pisze:z tego co wiem to mleka na skaze tu za bardzo nie ma bo tutaj "nie ma skazy" tak lekarze twierdzą :ico_puknij:


no to chyba bede musiala wziasc zapas z PL, dobrze ze im dziecko starsze tym mniej mleka potrzebuje :ico_oczko:

martuchafrost pisze:ja przychodzę a Fran wygięty na bujaczku,


no musimy miec oczy z tyłu głowy, ale najwazniejsze ze nic sie nie stalo
ja jakas tez przewrazliwona na pkt tego wypadania z wozka, lozeczka itp. niekiedy wystraczy chwila nieuwagi i juz brzdac gdzies sie przemiesci :ico_olaboga:

karolina-ch, mój Szymon ma taka sama grajaca kule z V-techa jak Amelka na fotce...hehe kupilam mu ja jak bylismy w styczniu w UK :-D

Jasnie Pani :), fajne te przepisiki na tej stronce, juz sobie wydrukowalam :-D
bedzie na nastepny raz bo na razie zapas mam w zamrazalce :ico_oczko:
fajna Luska i mamuska na fotach :ico_brawa_01:

madziorka pisze:moze dlatego ze taka skaza taka niewidoczna byla hehe


jak niewidoczna to napewno nie skaza :ico_nienie:
moj Szymon ma całe plecki w przesuszonych czewonych plamach :ico_placzek:
i najgorsze ze ma to juz od dluzszego czasu i zadne masci i kremy nie pomagaja
a lekarka mnie tylko pociesza ze to jest nic, jak niektore dzieci ze skaza wygladaja :ico_szoking:
a tych sterydowych nie bede stosowac :ico_nienie:

ja wczoraj myslac ze Szymon dluzej pospi dalam mu przez sen o 23.00 butle mleka
a on o 3.00 wstal oczy jak 5zl i zadowolony, no ja mniej :ico_zly:
znow usypianie w wozku, ale na szczescie przynioslo efekt :ico_sorki:
pobudka dopiero o 7.00 no powiedzmy ze ok :ico_spanko:
teraz maly spi a ja w pizamie paraduje :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-02-22, 09:22 ]
a wiecie co wymyslilam>>???
zeby zrobi Szymonowi profesjonalna sesje zdjeciowa :-D
i chcialabym zeby to byl prezent dla Szymona dziadkow na nasz wyjazd do UK
co o tym myslicie.>>??
aaa taka sesja kosztuje 250zł za 30-40zdjec w wysokiej rozdzielczosci :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 lut 2008, 11:51

Eve super pomysl z ta sesja :ico_brawa_01: my bylismy w nocy w tesco i maly dalej spi ,a zasnal biedny kolo 1 ....chcial spac,ale T pozno skonczyl,a lodowka pusta ,wiec musielismy ,a teraz spi i spi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

22 lut 2008, 12:45

ja troche slyszalam o tym prawku tylko ja to bym wolala isc na kurs tak jak sie idzie w polsce bo ja zielona :ico_olaboga: maz mnie uczyl jezdizc kiedys tu w uk ale slabo to szlo wiec nie wiem moze kiedys :ico_noniewiem:

z ta sesja super pomysl, oni robia sliczne zdjecia i warto wydac troche grosza :)

[ Dodano: 2008-02-22, 12:01 ]
eve81 ta kule to dostala od chrzesnego ktory byl w irlandii i w grudniu w polsce jej dal na prezent, nie wiedzialam ze ona glownie dostepna w anglii, natknelam sie na nia w ang, katalogu z zabawkami :)

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 lut 2008, 15:34

dziewczyny ,ale jestem happy...wtedy nie chcialo mi sie chodzic na jazdy,bo instruktor mnie wkurzal,a teraz mam takiego starego murzyna i jest nonono :ico_brawa_01: normalnie jezdzilam i jest suyper,mowi,ze jest dobrze,tylko jestem nerwowa,ale jezdzilo sie super,normalnie uwierzylam,ze potrafie .....no rewelacja,gosci fantastyczny.........w przyszlym tygodniu ide na 100proc.ma zadzwonic kiedy ma miejsce ,bo mi pasuje tylko sr ,czw ,pt po 15,wiec da mi znac :ico_brawa_01: zaraz uciekam do kolezanki ,tylko czekam az maly sie obudzi,no i chatke musze ogarnac....ale mam super humorek dzieki temu facetowi,a tak sie balam :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-22, 14:35 ]
Karolina rzeczywiscie fajna ta kula :ico_brawa_01: i bardzo mi sie podoba to pom :ico_oczko: powane co ma Madziorka

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

22 lut 2008, 15:53

lucy23, to super ze w koncu trafilas na normalnego instruktora :ico_brawa_01:
jak to niewiele wystarczy zeby miec taki dobry homorek :-) supcio!!!

[ Dodano: 2008-02-22, 17:35 ]
a wiecie co, dzisiaj jak Szymon chwile siedzial spokojnie to zaczelam czytac ten poradnik żywienia małego dziecka z bobovity i wiecie co sie dowiedziałam...że nieświadomie dałam mojemu dziecku gluten :ico_szoking: ostatnio w sklepie zakupiłam taki mus owocowy jabłko z bananem frutapura właśnie z bobovity i w tej książeczce jest taka tabela i tam wychodzi na to ze ten deserek zawiera gluten, normalnie sie wystraszylam troche, no wiem ze pewnie niepotrzebnie bo przeciez pisalo na nim ze po 5 mies. wiec ok, ale ja jakos sie tak boje tego gluteny i tej choroby celiaki :ico_puknij: nawet napisalam do nich e-maila czy oby napewno sie nie pomylili :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość