donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

08 lip 2009, 11:17

milutka wszystkiego najlepszego dla Klaudii Obrazek :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2009-07-08, 11:18 ]
ty sie nie przejmuj jej gadaniem :ico_pocieszyciel: Wszystkie mamy dzieci w podobnym wieku a zadne jeszcze samo nie siedzi. nt:
no właśnie, to ja nie wiem po co tak gadała :ico_puknij: tylko mnie :ico_zly:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

08 lip 2009, 11:19

donatka olej to co baba gada, Szymek ma tak jak Bartek jest zbyt ruchliwy żeby siedzieć :-D mojego młodego zaraz coś interesuje sięga po to, przewraca się na brzuch i zaczyna turlać :-D :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

08 lip 2009, 11:19

synek marudzi, w ogóle nie chce spać tylko płacze, może po tym szczepieniu taki, moja mama właśnie go próbuje ululać w łóżeczku i jest już ciszej

[ Dodano: 2009-07-08, 11:23 ]
donatka olej to co baba gada, Szymek ma tak jak Bartek jest zbyt ruchliwy żeby siedzieć :-D mojego młodego zaraz coś interesuje sięga po to, przewraca się na brzuch i zaczyna turlać :-D :-D
masz racje :-D , są bardzo ruchliwi , ja tez nie mogę z Szymka oka spuścić, bo non stop by się tylko kulał, przyjdzie czas to będą nasze pociechy siedzieć :-)

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

08 lip 2009, 11:27

marcia, Ty też chodzisz z córeczką na rehabilitację?? mogę spytać z jakiego powodu? bo Ola ma wzmożone napięcie w obręczy barkowej i asymetrycznie się układa tzn "skraca" lewą stronę. Musimy ją w domu nosić w specjalny sposób i ćwiczyć na piłce. a na zajęciach pani ćwiczy z Olą metodą ndt czyli chyba tą samą co u Ciebie. Ola płacze nie dlatego, że ją boli ale poprostu jest jej niewygodnie w pewnych pozycjach i jak trzeba jej rozciągnąć pewne partie miesni to się buntuje. serce mi się kraje jak płacze ale wiem, że to dla jej dobra.

[ Dodano: 2009-07-08, 11:32 ]
milutka, najlepszego dla Klaudusi, duzy buziak :ico_tort: a powiedz mi kochana, jakie testy robiliście małej? ze krwi? potrzebne jest jakieś skierowanie? ja też bym chciała zrobić Oli testy bo żaden lekarz nie potrafi mi jednoznacznie powiedzieć czy mała ma skaze czy nie? a ja cały czas katuje się i staram się być na diecie a może niepotrzebnie wcale...

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

08 lip 2009, 11:39

mogę spytać z jakiego powodu?
moja tez ma asymetrie i to tez na lewo..i ma obnizone napiecie w rączkach
akie testy robiliście małej? ze krwi? potrzebne jest jakieś skierowanie? j
to testy biorezonasem..prywatnie sie to robi..i nie kazdy w to wierzy..ja tez robiłam bo narazie inych nie mozna zrobic a chciaąłm wiedziec na co niunia jest uczulona

milutkawszytkiego najleszego dla Klaudi :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

08 lip 2009, 11:47

ananke zlalazłam taki przepis moze wam sie przyda jak młody nie chce pic mleka :-)
Zupka jarzynowa z mlekiem modyfikowanym

Składniki:
- 1/2 marchewki
- średni ziemniak
- łyżeczka kleiku ryżowego
- 60 ml mleka modyfikowanego

Sposób przygotowania:
Jarzyny pokroić w kostkę i wrzucić do wrzącej wody. Gotować ok. 20 minut. Następnie przetrzeć przez sitko lub zmiksować. Dodać łyżeczkę kleiku i ponownie zagotować. Przygotować 60 ml mleka zmodyfikowanego wg przepisu. Wszystko razem wymieszać.


A od kiedy można dawać dziecku dynie? i czy macie jakis fajny przepis

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

08 lip 2009, 11:48

ale są one wiarygodne?? bo ze krwi podobno nie wychodzą u takich małych dzieci... a nie wiesz może jaka jest cena? ja też chcę zrobić małej testy bo ja jestem alergikiem i boję się, ze po mnie może mieć skłonność do alergii

Ola nadal powoli przybiera na wadze, waży dopiero 6kg. zdrowa jest, nic jej nie dolega. dr mówi, ze taka jej uroda i że będzie laska :ico_oczko: jest długa a szczuplutka. zapomniałam się pochwalić, że ulewa mniej :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-07-08, 11:50 ]
ragazza, ja w niedzielę dałam Oli ziemniczka z dynią ze słoiczka to wogole nie chciała tego jeść!! spróbowałam i okropne w smaku, nie dziwię się, że nie chciała. jedyne co jej smakuje ze słoiczka to jabłuszko, kaszka ryżowa z jabłkiem i winogronami, jablko z marchewką

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

08 lip 2009, 11:55

bry,

ja ja zwykle pozno :ico_haha_01: ale mam co czytac :-D

mlody obudzil sie w nocy z placzem, nie wiem czemu dalam mu pic pobujalam w lezaczku i spal do 6 zjadl i pospal do 9.30..

po 11 zjadl i teraz zasnal :-)

zapomnialam co pisalyscie na poprzednich stronach :ico_puknij: skreloza :ico_haha_02:

milutka, 100 lat dla Klaudi !!!

a co do siedzenia to moj sam nie usiadzie a jak go posadze to chwilke sam siedzi bo zaraz na brzuchu laduje bo cos widzi i chce tam popełzac...

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

08 lip 2009, 12:03

Ola nadal powoli przybiera na wadze, waży dopiero 6kg.
moja wazy 6100 wiec niewiel wiecj..taka juz ich uroda..mamy drobniutkie dziewczynki
ale są one wiarygodne?? bo ze krwi podobno nie wychodzą u takich małych dzieci... a nie wiesz może jaka jest cena?
wiesz to zalezy czy sie wierzy w takie biorezonans..ja stwierdizła ze jej to nie zaszkodzi wiec zobaczymy..mnie taki test kosztował 25 zł bo nie robiłam pełnej palety czyli ok 300 alergenów..całosc 120 zł a u milutkiej 140 zł wiec to zalezy pewnie od miasta ile sobie licza za takie cos

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

08 lip 2009, 12:04

gaga, nie idzie otworzyć tego co przesłałaś :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości