Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

04 lip 2011, 21:47

Nie pytajcie jak to zrobiłam ale wyprałam dzisiaj ciuchy z rolką papieru toaletowego :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: nie mogę pozbyć sie tych paprochów :ico_olaboga:
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
no kurde jak ty to zrobiłaś...... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
aniaj84 napisał/a:
szymek robi wszystko ze mną
tzn ja robie wszystko jedną reką bo wisi mi na drugiej
to chyba nie jest Ci z tym dobrze, co? Ja tez tak czasami robie, ale jest to uciazliwe...
no nie jest, on chce tylko na ręce, cwaniak
ale jakoś dajemy rade, musimy bo nikt mnie nie wyręczy niestety :ico_noniewiem:
aniaj84 napisał/a:
ale teraz raczkuje i jak go położe na podłodze to sobie chodzi po całym pokoju
kolanka ma takie czerwone biedaczek mój
jejku tak szybko? a siada sam?
no mój lekarz też stwierdził ze bardzo szybko raczkuje
w ogóle najszybciej z całej nasze dziewiątki dzieci w rodzinie :ico_brawa_01:
a z siedzeniem to jest tak, ze jak go podpieram to siedzi a tak sam to jeszcze nie
ale przyjdzie czas to i usiądzie
aniaj84 napisał/a:
ale oczywiści mi sie nie chce
czesto uzywasz tego sformuowania
ehehehehehehehehe bo mi sie ogólnie ciągle nic nie chce :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

04 lip 2011, 21:54

no kurde jak ty to zrobiłaś...... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
no nie wiem :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

04 lip 2011, 22:09

no nie jest, on chce tylko na ręce, cwaniak
ale jakoś dajemy rade, musimy bo nikt mnie nie wyręczy niestety
no wiem wiem ale ja staram sie Ja nosic jak najmniej bo tu duzo nie da rady zrobic w domu, do tego tak sie cwaniaki przyzwyczaja ze potem bedziesz nosic 15 kg klocka caly dzien ;)
no mój lekarz też stwierdził ze bardzo szybko raczkuje
w ogóle najszybciej z całej nasze dziewiątki dzieci w rodzinie
a z siedzeniem to jest tak, ze jak go podpieram to siedzi a tak sam to jeszcze nie
ale przyjdzie czas to i usiądzie
zawsze myslalam ze najlpierw dziecko siada potem raczkuje, ale masz zdolniache w domu :)
ehehehehehehehehe bo mi sie ogólnie ciągle nic nie chce
leniuszek z Ciebie :) ze mnie tez bardzo czesto
no nie wiem
pewnie synek Ci zrobil niespodzianke ; )

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

04 lip 2011, 22:23

pewnie synek Ci zrobil niespodzianke ; )

nie no chyba nie....chyba :ico_noniewiem: :-D

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

04 lip 2011, 22:24

nie no chyba nie....chyba
nigdy nie mow nigdy :)

spokojnej nocy dzewczyny

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

04 lip 2011, 23:02

a moja Kasiunia dzisiaj pierwszy raz sama siada
a w raczkowaniu juz ma takie przyspieszenie ze :ico_szoking:

[ Dodano: 04-07-2011, 23:04 ]
Paulina446, jestes niezła a jak ty sie tego pozbedziesz???

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

04 lip 2011, 23:11

malgoskab, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Kasi
a jak ty sie tego pozbedziesz???
kurcze nie wiem, 3 razy prałam troche zeszło, wywiesiłam na dwór może jak wyschnie to wiatr to wydmucha :-D

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

05 lip 2011, 08:52

witam
mnie juz gardło mniej boli, za to rece nie przypominają rąk,
ale juz jest lepiej
lece cos zjeść bo ostatnio to na płynach jechałam moze dzisiaj uda mi sie cos wiecej zjeść

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

05 lip 2011, 15:46

witam,
u nas ok.
czytam was codziennie ale nie zawsze mam czas aby odpisac, a czasmi po prostu mi się nie chce.
le oczywiści mi sie nie chce
no wiesz Ty masz dwójke dzieci i to małych. mam psiapsiłke ktora tez ma dwójkę (różnica dwóch lat i jak jestem u niej to widze ze ma pełne ręce roboty.
A najgorzej jak dwoje zacznie jeczeć albo płakać.
O matko. ma dziewczyna sajgon.
Podejrzewam ze u dziewczyn które maja po dwoje dzieci jest podobnie.
Jak jest u was dziewczyny? Jak dajecie radę? Jakoś na pewno ale podziwiam, podziwiam
kurcze nie wiem, 3 razy prałam troche zeszło, wywiesiłam na dwór może jak wyschnie to wiatr to wydmucha :-D
dobre z tym papierem. uwielbiam takie rzeczy. mój M kiedyś w nocy przebierał małego i brudne ubrania włożył razem z pampersem. też bylo potem wszystko na ubraniach.
poradziłam sobie w ten sposób.
Najpier nastawiłam pranie bez niczego, aby to co było w pracle i tych rurkach się wypłukało (wzięłam podwójne płukanie). Później pranie podzieliłam na kilka części. najpierw nalałam do wanny wody. wyplukałam a póżniej włożyłam do pralki. Niestety bylo kilka prań. Ile nie pamietam, ale wszystko zeszło. Pieluszki mają w środku takie granulki-kuleczki i one jak nasiakną woda to tez są ciężkie do usuniecia. Powodzenia.
no mój lekarz też stwierdził ze bardzo szybko raczkuje
super że mały raczkuje. u nas na razie jest stanie na rękach i kolanach. Mały ciagle myśli że trzeba ruszyć obiema rękami albo obiema nogami na raz aby iść do przodu.
Bąbel tez sam nie siedzi ale bardzo domaga się sadzania. W weekend taki dal sygnał ze chce siedzieć ze byłam w szoku.
Krzyk, pisk wrzask, płacz nie wiem jak to nazwać. posadziłam go dla świetego spokoju (w kojcu na środku), puściłam go, myślałam ze się przewróci na bok ale wyobraźcie sobie że siedzial tak ponad 20 minut (może nawet dłużej), bawił się, śmial i ciągle gadał. Następnie przewrócił się na bok i zasnął.
Na szczęście nie domaga się tego już a ja go nie sadzam. Niech sam usiądzie bo szkoda kręgosłupa. Niech ćwiczy sobie koordynacje rąk i nóg lepiej. sporo teraz się na tym skupia.
jak zmęczy się to podpiera się rękoma (nogi na podłodze) i wtedy ma juz skoordynowane ruchy i się przemieszcza po dywanie.

Bąbelek sporo też gada. Oczywiście w swoim języku ale jest tego bardzo dużo. Jak rano wstanie to gada non stop. I nie jest to już to guganie które było kiedyś.
Składa juz po dwie trzy sylaby za jednym razem. Trwa to od jakiegos czasu (tydzień moze 1,5 tyg) i z dnia na dzień jest tego więcej :-)

malgoskab, życzę dużo zdrowia

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

05 lip 2011, 21:13

Mala ma katar co chwile frida wyjmuje zeby po gardle nie splynelo bo zaraz pluca chore beda... noc byla okrpna, Mala nie wiedziala co sie dzieje - pierwszy rz w zyciu ma katar. leci Jej woda z nosa, tzn nie sa to takie suche jak czasami Jej wyjmowalam po nocy, tylko mokre i wodniste. boje sie o NIa... daje jej multiwitamine do mleczka, do tego majerankiem smaruje pod noskiem. oby sie nie rozwinelo bo sie zalamie ;(
no i do tego Mala coraz czesciej w nocy przekreca sie na brzuch i tak spi... a jak sie lekko obudzi to od razu na rece sie podnosi... boje sie Ja tak zostawiac na brzuchu.... ale ponoc taka pozycja jak ma dziecko katar jest brdzo dobra...

staram sie miec chlodne powietrze w sypialni. nie jest zimno, ale swiezo i bron Boze cieplo. mam szparke w oknie....

juz nie wiem co wiecej robic zeby Jej pomoc. dzisiaj byla tak marudna zeszok. nigdy aka nie byla jszcze. do tego poplakuje czasami i sie rzuca jak jej czyscze nos. a nie wspomne o kroplach ktore Jej dam do noska... (poki co tylko 2 razy dalam bo podraznia sluzowke...) taki ryk i wrzask ze szok

magda7, widac chcialo sie Malemu nowych wyzwan :) ale suepr ze tak gaworzy :) Moja tez czasami pusci taka wiazanke, ze ze smiechu to placze
nas na razie jest stanie na rękach i kolanach. Mały ciagle myśli że trzeba ruszyć obiema rękami albo obiema nogami na raz aby iść do przodu.
:)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość