askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

17 mar 2011, 10:27

NowaSejana, własnie dokładnie o tym mówię.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

17 mar 2011, 10:33

askra, ja tam sie z P. podzielilam prawami rodzicielskimi, bo poki co nie mysle o tym, ze mielibysmy sie kiedys rozejsc

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

17 mar 2011, 10:37

NowaSejana, tez sie bede dzielic co do tego nie ma watpliwosci. Moje Dziecko potrzebuje ojca, wiem, ze on bedzie fantastycznym ojcem także nie mam obaw. :-)

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

17 mar 2011, 15:18

Dziecko ma prawo tez dostac polskie obywatelstwo,trzeba tylko jego akt urodzienia umiejscowic w USC w Polsce.
A szczerze mowiac nigdy sie nad tym nie zastanawialam jak to jest z dzieckiem po rozstaniu jesli sa rodzice z roznych krajow.Logicznie myslac powinni brac pod uwage dobro dziecka i jesli matka nie jest alkoholiczka,narkomanka itp to dziecka duzo bardziej jej potrzebuje :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Laski,moja siorka wlasnie rodzi,przed czterema tygodniami byl falszywy alarm,ale teraz juz wody odeszly i sie dzieje .Moja mala siostra teraz cierpi,zeby jak najkrocej i zeby wszystko zdrowo poszlo :ico_sorki: Bardzo sie denerwuje

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

17 mar 2011, 17:35

katrina trzymamy kciuki za Twoja siostre :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Daj znac jak i co?
A co sie dotyczy porodu to nieurazajac nikomu.Bron Boze i zeby nikt nie sie nie urazil to przeciez dziecko jest zwieczeniem milosci choc nie zawsze wiem zdarzaja sie wpadki i wtedy chyba nie mysli sie juz o rozwodzie.Dziecko urodzone w Niemczech a matka Polka to nic nowego i wydaje mi sie ze jak mowi katrina matka nie jest alkoholiczka sadystka i chora psychiocznie idzie automatycznie za matka chyba ze juz jest ale tu nie jestem pewna z wiekiem 12 lat moze samo osadzic czy chce byc z matka czy ojcem.
Albo mozna rodzac dziecko dac mu automatycznie nazwisko swoje panienskie i wtedy matka czuje sie bezpieczna bo ojciec jest tylko na papierku z innym nazwiskiem i nie wazne moze nazywac sie chyba Kowalski jest tylko na papierku.Ale to znowu problem jak sie chajta matka a dziecko ma byc adoptowane wiec znowu sprawa i czas no i kasa do zmiany nazwiska dziecka a to znowu inna sprawa :ico_noniewiem:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

17 mar 2011, 18:19

Laski,moja siorka wlasnie rodzi,przed czterema tygodniami byl falszywy alarm,ale teraz juz wody odeszly i sie dzieje .Moja mala siostra teraz cierpi,zeby jak najkrocej i zeby wszystko zdrowo poszlo Bardzo sie denerwuje
trzymam kciuki!! :-)
ale tu nie jestem pewna z wiekiem 12 lat moze samo osadzic czy chce byc z matka czy ojcem.
od 14 r.z. :ico_oczko:

własnie...zagłębiamy się chyba w niewłaściwy temat...dobrze jest znać swoje prawa, wiedzieć co się podpisuje i co nas czeka, ale zakładanie rozwodu jest lekko bez sensu :ico_oczko:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

18 mar 2011, 08:32

Pewno nie m :ico_nienie: a co podpisywac w ciemno :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: Tu jest duzo pap.tlumaczonych na ruski,hiszpanski czy francuski ale o Polskim chyba zapomnieli :ico_placzek:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

18 mar 2011, 14:49

Zostalam ciocia,Karolek przyszedl na swiat bardzo szybko,bo od wystapeinia boli do urodzenia bylo tylko 1,5 godziny :)Widac sprawdzilo sie u siostry,ze z drugim dzieckiem szybciej.

Askra-nie wiem czy wiesz ale jak Twoje dziecko bedzie mialo nazwisko taty,to przy podrozach musisz zabierac akt urodzenia ,bo moga Ci robic problemy.Moja siorke nie chcieli na lotnisku z Dortmundu odprawic,bo tez ma syna ,ktory ma inne nazwisko niz ona.
A tak zartem proponuje Ci zebys oswiadczyla sie swojemu chlopakowi,skoro jest fajny i kofany,to moze warto go tak zaobraczkowac ,zeby reszta swiata wiedziala,ze zajety :ico_oczko: Oczywiscie potraktuj to z przymruzeniem oka.

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

18 mar 2011, 15:37

Askra-nie wiem czy wiesz ale jak Twoje dziecko bedzie mialo nazwisko taty,to przy podrozach musisz zabierac akt urodzenia ,bo moga Ci robic problemy.Moja siorke nie chcieli na lotnisku z Dortmundu odprawic,bo tez ma syna ,ktory ma inne nazwisko niz ona.
wiem! skoro inne nazwisko to cięzko żebym mogła tak po prostu wylecieć....dla obsługi lotów czy na granicy to przeciez teroretycznie może być zupełnie obce dziecko...

hmmm....z tym ślubem o oboje nie chcemy...nigdy nie chcieliśmy...i w sumie od początku było to jasne. A poza tym moja rodzina nie wybaczyłaby mi slubu bez wesela, a prędzej trupem padnę niż wesele zrobię :-D

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Karolka i Mamy!!!

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

18 mar 2011, 15:58

No to wielka radosc i zeby mama i Karolek szybko wrocili do domciu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość