Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

29 lis 2012, 14:31

cześć dziewczynki :)
jak się czujecie?
ja od rana wizytę u ginka zaliczyła. trochę się naczekałam, bo było opoźnienie, ale w końcu się doczekałam :)

BYło upragnione i obiecane USG :) I biło moje malutkie wyczekiwane serduszko :)))))) maleństwo ma 2cm!!!!!!!!!!!!! zdjęcie mam, wstawię wam później. dostałam też L4 do 20.12, botem umawiam się na wizytę i kolejne usg z dokładnym mierzeniem dzidziusia - chyba to jest to genetyczne.
robiłyście badanie na toxo? ile ta przyjemność kosztuje? bo ja mam zrobić do tej następnej wizyty.
niestety mam jakiegoś grzybka, więc kolejne globulki dopochwowe. w pierwszej ciąży miałam to samo... taka moja uroda.

popołudniu jadę z mamą kupić prezent dla Tobika.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: wiosna-lato 2013

29 lis 2012, 15:04

tibby, super wiesci :) czekam na zdjecie fasolinki :)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: wiosna-lato 2013

29 lis 2012, 15:43

szkieletorek
Ja tez w pierwszej ciazy spalam gdzie popadlo. Teraz jest zuplenie inaczej. Praca a do tego sporo obowiazkow I Oliwierek
Dokładnie . Nie mam y za bardzo wyjścia jak tylko sobie poradzić.
Z mezem postanowilismy nie informowac rodziny o moim stanie. Jakos chcialabym przejsc przez ciaze w spokoju bez komentarzy typu jak ja sobie poradze itd. Zalezy mi Na spokoju. Nie chce sie denerwowac.
Ja też na razie nie mówiłam nikomu i jeśli plany wypala to powiem dopiero kolo 4-5 miesiąca.No chyba ze wcześniej się brzuszek pojawi.W poprzedniej ciąży to jakoś dopiero koło 5 miesiąca maleńki brzusio miałam .
robiłyście badanie na toxo? ile ta przyjemność kosztuje?
Nie pomogę ci za bardzo bo nie pamiętam jaki to koszt.Miałam robione w poprzedniej ciąży ale nie mam dobrej pamięci .

U mnie dzień leci.Rano szybko wyszykowałam się ,śniadanie i na zakupy.P przyniósł wypłatę więc trzeba było zakupy zrobić. 3 godz to trwało bo miałam masę załatwień. Wróciłam bardzo zmęczona i z boląca głową.Lili niedawno wstała z drzemki i wariuje na naszym łóżku w sypialni. Popołudniu pojedziemy do znajomej na kawkę i pogaduszki.

Dziewczyny od kiedy smarujecie brzuszki - ciałko kremami na rozstępy? Ja w poprzedniej smarowałam jakoś dopiero od 5 miesiąca jak zaczynało się cokolwiek zaokrąglać.
I co stosujecie ? Ja używałam mustelli na brzuszek i osobny na piersi.
Nie pojawiło mi się nic jedynie po jakimiś czasie jak już mała była z nami zauważyłam mały rozstęp na pośladku .

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: wiosna-lato 2013

29 lis 2012, 15:44

Tibby gratulacje i ciesze sie z toba z bicia serduszka .

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

29 lis 2012, 16:53

tibby fajnie że dostałaś zwolnienie

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: wiosna-lato 2013

29 lis 2012, 17:29

tiby za toxmo placilam 24,5 zl IGM i IGA czy jak tam cyzli kazda 24,50 zl ale nei wszedzie sa takie ceny

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

29 lis 2012, 19:21

Witajcie ;)
Dzisiaj kierowniczka wyslala mnie do przedszkola w ktorym jakis czas temu pracowalam. Alez to bylo swietne uczucie zobaczyc dzieci ktorymi sie zajmowalam. Od Razu mnie poznaly, nawet te najmlodsze. Tak mnie wyprzytulaly, ze od Razu nabralam pozytywnej energii. Kolezanki powiedzialy, ze widac, ze schudlam (jakis czas temu sie odchudzalam). Jedna kolezanka nie spuszczala wzroku z mojego brzucha I sie pytala czy nie jestem w ciazy. Wydaje mi sie, ze Na brzuszek ciazowy jest za wczesnie. W pierwszej ciazy dopiero w 5 miesiacu ludZie sie orientiwali,ze jestem w ciazy.

Juz prawie za dwa tygodnie lece do Polski. Nie moge sie Juz doczekac. Nakupie sobie sporo ksiazek Na temat ciazy I niemowlat. Mam Na tym punk cue hopla. No I pora zaczac Juz cwiczyc. W poprzedniej ciazy bardzo mi to pomoglo.
Ciesze sie, ze jestem w ciazy, ale wiem, ze z moja praca moze byc roznie...

Milego wieczorku I duzo odpoczynku Wam zycze

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

29 lis 2012, 19:26

Tibby super wiesci :-) czekamy na zdjecie :-) ja osobiscie powiem tak ze ja za toxo nic nie placilam w ogole ja kazde badania mam za darmo robione ani zlotowki nie wydaje :-) ja dzisiaj spedzilam 4 godziny na zakupach z mezem :-P mikolajki juz niebawem i trzeba bylo cos kupic... wrocilam taka padnieta ze zjadlam obiad i polozylam sie na chwile. teraz mi sie chce bardzo spac wiec chyba sie poloze i pogapie cos w tv jak zasne to zasne :-)
Milej nocki ! :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

29 lis 2012, 20:45

ja dziś trochę poleniuchowałam, wyskoczyłam tylko na małe zakupy, ogólnie to mam lenia, nic mi się nie chce, dziś cały dzień pada deszcz :ico_spanko:

tibby super, że wszystko jest dobrze :ico_brawa_01: , czekamy na fotkę :ico_oczko: ,
jeśli chodzi o to badanie to ja go jeszcze nie miałam i w pierwszej ciąży chyba też go nie miałam :ico_noniewiem: ,
ja muszę znaleźć wynik mojej grupy krwi, pamiętam , że go robiłam jak byłam z Szymkiem w ciąży, tylko nie wiem gdzie go mam, jak nie znajdę to pozostaje mi znów robić :ico_puknij:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

29 lis 2012, 20:49

Dziewczyny od kiedy smarujecie brzuszki - ciałko kremami na rozstępy? .
ja zacznę smarować, jak skończę trzeci miesiąc, w pierwszej ciąży smarowałam oliwką bambino dla dzieci, nie droga, ale bardzo skuteczna, bynajmniej u mnie ,nie miałam żadnych rozstępów (w sumie przytyłam tylko 11kg)
aa i smarowałam też uda i biodra :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość