Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

30 lis 2007, 10:12

Witam dziewczynki z ranka stawiam :ico_kawa: i :ico_tort: bo widzę że jeszcze nikt nie częstował :ico_haha_01:
Jak tam dzisiaj wasze samopoczucia?

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

30 lis 2007, 10:15

Witam grudnióweczki! Ja tak was nieśmiało podgladam :ico_haha_01: która kolejna szykuje sie do rozdwojenia??

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

30 lis 2007, 10:27

dzien dobry babeczki :-D
a wielkie dzieki za :ico_kawa: i odrobina slodyczy tez nie zaszkodzi :ico_oczko:
mi w miare nocka minela, ide dzis do fryzjera takze odzyje troszke :ico_brawa_01:
a tak standardowo bol krocza i delikatne skorcze :-D zadnych nowosci u mnie :ico_oczko:
co do rozdwajania to kazda z nas czeka czy to moze juz czy jeszcze nie :-D
no to dzis Andrzejki :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :581: takze winko stawiam czerwone na poprawienie krążenia moje Panie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 lis 2007, 10:48

Czesc Dziewczyny no ja dalej w domku
chetnie poczestuje sie ciasteczkim i winkiem kawy nie moge a zawsze zaczynalam dzien od kawusi moge wam powiedziec ze ja wczesniej sie czulam gorzej niz teraz wczoraj bylam na dlugim spacerku i wieczorem nic mnie nie bolalo

uciekam na zakupy odezwe sie wieczorem mam nadzieje ze bede umiala sie zalogowac bo cos ostatnio strasznie dlugo mi to idzie

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

30 lis 2007, 13:43

Witajcie kochane!! Nocka caliem nie naj gorzej, choć powiem wam, że wczoraj wieczorkiem pobaraszkowaliśmy z moim :ico_wstydzioch: i potem maluszek tak zaczoł się pchać na dół ,że miałam wrażenie ,że zaraz wyskoczy czulam go normalnie w kroczu, więc ciekawe co dzis lekarz nam powie???? :ico_szoking: I potem całą noc czułam taki ucisk tam w dole, krocze mnie też boli :ico_olaboga: chodzr jak bym miała melona między nogami :ico_haha_01: :ico_haha_01: A dziś ranek zaczełam od sprzatanka, zamiotłam wszystkie kłaki potem odkurzaczyki , mycie podłóg i na koniec jeszcze je napastowałam i wiecie czuje sie świetnie!!!
robak, No ja dziś ide na Andrzejki do teścia bo się uparł i musimy bo się obrazi!!
Za kawusie i ciacho dziekujemy, a co do winka wiecie mam już taką ochote sie napić że szok, uwielbiam wino i czerwonei białe a od 9 miesięcy ani kropli :ico_nienie: I tak sobie myśle ,że jak maluszek już bedzie z nami to chyba na świeta albo na sylwestra ściągne mleko do butelek i sama sobie wypije z 3 lampki winka, a dzidziuś dostanie mamy mleczko z buteli, jak myślicie ??? :ico_noniewiem: Ciekawe ile czasu musiało by upłynąć aby po 2lub 3 kieliszkach wina czerwonego można było znowy przystawić bezpiecznie dziecko do piersi?? Musze gdzieś poczytać?

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

30 lis 2007, 14:30

Witajcie kobietki...
No ja dzis w nocy latałam do kibelka na siusiu jak potrzaskana,ale jakos dalam rade i nawet sie wyspalam...Ja dzis mam imprezke Andrzejkowa w domku,takze od rana latam sprzatam i robie rózne rzeczy,mam nadzieje,ze nie wezmie mnie nic na imprezce dopiero by był numer :ico_haha_01: .... Dobra dziewczynki uciekam bo sie nie obrobie..Buzka

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

30 lis 2007, 14:38

Tylko nie szalej za mocno!! :ico_nienie: ale tu dziś cicho????!!!!!! :569: A wieci mialam jeszcze wam napisac ,że strasznie mnie dzis korci , aby wyjąć pościel dla naszej kruszynki i przygotować już łóżeczko, ale chyba się jeszcze wstrzymam :ico_puknij: Jem sobie teraz ciacho i popijam ziółka taka mieszanke , lubie ziółka :ico_oczko: a potem idę z pieskiem i szykuje sie do lekarza i mam niespodzianke dla niego bo on jest też Andrzej!!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

30 lis 2007, 17:29

hej grudnióweczki!!!
Jak tam samopoczucie??? Jutro zaczyna się Wasz miesiąc :-) Ja cały czas Was podczytuję i czekam na wiadomość ze któras z Was sie rozdwoiła. Ciekawe która pierwsza? :ico_oczko:
Pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

30 lis 2007, 20:12

madziarka81, jedna już sie rozdwoiła martagee :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 lis 2007, 20:43

No dziewczyny ale macie fajnie ze idziecie gdzies na andrzejki ja w domku siedze
ale moze jutro cos wymyslimy z znajomymi mezus w pracy jeszcze na dodatek dluzej musi zostac
kurcze kiedy sie zacznie nasze rozdwajanie ja dzisiaj znowu bylam na spacerku i jak wracalam to strasznie mnie w kroku kulo ale znowu przeszlo wiecie co najgorsze jest to czekanie

uciekam zycze wam milej zabawy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość