Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

23 sie 2008, 15:33

aga no faktycznie ,prognozy nie rokują najlepszej pogody u was , z tego co widzę co pisza na wp to na południu ma grzmiać i wiać dość mocno-więc lepiej dać se spokój.....

DOMI my jesteśmy można powiedzieć z 15 letnim stażem małżeńskiem , bo przez rok mieszkaliśmy razem przed ślubem jak Sylwek był mały dopiero po roku zdecydowaliśmy sie na niego,wsumie najgorsze są pierwsze 5 lat ,potem to jakos róznie leci przyzwyczajamy sie do siebie ,poznajemy coraz bardziej ,ale nie mówie ,że nie ma dni kiedy jest jakiś kryzys ,kłótnie no bo to wraca czy chcemy czy nie , tak przez całe zycie ,ale nie nalezy sie poddawać ,no bo nie ma idealnych małzeństw które by żyły bez zadnych scysji.....trzeba iść do przodu czasem ktoś musi ustapić żeby ten drugi musiał zrozumieć :-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

23 sie 2008, 19:10

My już jesteśmy w domku --> u rodziców

Byłam u nas na mieszkanku i ogarnęłam go na nasz jutrzejszy powrót :ico_brawa_01:
Ale padam na twarz. Od rana dobrze sobie nie siadłam. Ale mam w planach kąpiel i wczesne pójście do łóżka. Co prawda nie wiem co z tego będzie bo Paweł zaprosił kolegę na wieczór :ico_oczko:

Domi zazdroszczę wyjazdu we dwoje. Czasem to bardzo dobrze robi :ico_oczko:
Becia hihi co do stażu to mamy wcale nie mniejszy. Razem z moim P jesteśmy 12 lat :-D Prawie połowę mojego życia jest ze mną :ico_oczko:

Co do kryzysu to przy dziecku bardzo często się pojawia. My powoli wychodzimy właśnie z takowego. JEst ciężko ale wszystko idzie ku lepszemu :-)
Mamy kolejny wspólny cel w naszym życiu --> kupno domu :-D ale ciiiiiiii bo to jeszcze nie wiadomo co z tego wyniknie :ico_oczko:

Nic idę szykować kolację dla małej.
Kurcze jeszcze mi się kanapek zachciało na wieczór :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

23 sie 2008, 20:47

Witajcie z wieczorka :-)
Jula usypia z tata a ja sie relaksuje i ogladam kabaret na polsacie :-D :-D :-D
czyli co dziewczyny zamykamy watek ?

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

23 sie 2008, 20:51

gozdzik, myśle że jeszcze poczekamy na zdanie urmajo i sensibel
Ale jak tak dalej pójdzie to chyba zamkniemy bo póki co wszystkie są na tak :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

23 sie 2008, 20:59

heheh siedze i sobie mysle mój m do mnie dołaczy czy znów zasnie jak wczoraj :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

23 sie 2008, 21:01

Hihi mój właśnie wstał :-D

[ Dodano: 2008-08-24, 08:53 ]
No a gdzie Was wywiało :ico_olaboga:

U nas pobudka było dzisiaj przed 8. Mała właśnie ogląda Rock Your Baby i wcina śniadanie, Paweł jeszcze drzemie a ja zajrzałam do Was.

Dzisiaj wkońcu wracamy do domu hurrrrraaaa :ico_brawa_01:
Musze popakować nasze rzeczy bo jak zwykle się tego nazbierało :ico_noniewiem:

Pogoda zapowiada się śliczna więc pewnie gdzieś wybędziemy.

Aaaa tutaj są zdjęcia z naszego pleneru
http://annapawleta.com/slide/app/index.html
Jak któraś jest chętna zobaczyć to zapraszam :-D

Idę sobie zrobić śniadanko. Mmmmmm dzisiaj bedą tosty :-D
Zrobię więcej więc jak by któraś reflektowała :ico_obiadek:
No i oczywiście pyszna :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: dla wszystkich śpiochów :-D

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

24 sie 2008, 09:07

witajcie.

Aga dzięki za kawkę, a i na tosty chętnie sie skusze.
U nas też dziś piękna pogoda, ale jedziemy dzis do mojej siostry i szwagra, bo obchodzili przedwczoraj 10 rocznicę ślubu. Wspaniała aura na grilla.

Nie miałam wczoraj czasu, żeby coś naskrobać, ale poczytałam Was.

Co do zamknięcia wątku ja tez jestem za.

Co do kryzysów małżeńskich....... my jesteśmy razem 11 lat, ale małżeństwem dopiero 7. Niedługo będziemy właśnie obchodzili rocznicę. Na razie nie mamy jeszcze za sobą takiego większego kryzysu. Wiadomo są kłótnie, ale nigdy jeszcze nie przeszła przez moją głowę myśl o rozwodzie, czy coś takiego. Podobno siódmy rok jest kryzysowy, więc teraz powinno być tylko lepiej :-D

_DOMI_ życzę udanego i owocnego wyjazdu.

My wczoraj byliśmy w kinie. Już drugi raz w tym miesiącu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: . Było bardzo fajnie. Oglądaliśmy film "Uprowadzona". Polecam , jak ktoś lubi filmy akcji.

[ Dodano: 2008-08-24, 09:16 ]
Aga zdjęcia przecudne, ale nie dziwne skoro jesteś taką piękną kobietą i stanowicie bardzo dobraną parę.

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

24 sie 2008, 15:59

WITAJCIE


Mela zasneła właśnie :-D ,a ja mam dla was niespodzianke :ico_brawa_01:


marcóweczki przedstawiam wam nowego sublokatora na tym wąteczku :ico_brawa_01:


:one: oto mały Sensibelek

Obrazek


a oto SMS od -Sensibel

Ceść marcóweczki.
Jesteśmy jeszcze w szpitalu,malutki dostał żółtaczki ,ale może jutro nas wypuszczą.Pozdrawiam... :-)


czekamy z niecierpliwości na was :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


aga fotki urocze ,takie inne ,bardzo ciekawe ,ale mieliście frajde z ta :-) wodą,jeszcze takiej sesji nie widziałam u nikogo jest przepiekna :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

24 sie 2008, 16:04

Aga26, zdjecia rewelacyjne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
hihi musieliscie mieć swietna zabawe :-D :-D :-D :-D jak je robiliscie
choc nie zawsze pozowanie jest przyjemne
U nas pogoda taka troche niezdecydowana to swieci slonko to sie chmurzy wieje zimny wiaterek Julia jeszcze spi dzis bylismy u babci a raczej prababci Julki :-)

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

24 sie 2008, 16:14

gozdzik odświerz stronke to coś zobaczysz :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość