Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 gru 2008, 13:03

yoanna, Wesołych świat :ico_brawa_01:
Wierz mi kochana,ze wspomnienie tego co sie stalo odkad mam Natalke sa troche jak wspomnienie obejrzanego filmu,trudno to opisac,ale ona mnie uleczyla.Wiele lat plakalam codziennie wieczorem,teraz w koncu potrafie byc szczesliwa Ona jest najwiekszym szczesciem jakie mnie w zyciu spotkalo
wiesz jestes wielka ja nawet nie chce myslec co by bylo gdyby...
jest tak ustawiony, ze mozna pod niego zegarek regulować a ja wiem dokładnie co mam kiedy robic, kiedy moge wyjśc z domu itp
moj tez podobnie ale ma takie odchyly 3 dniowe wtedy jest nieobliczalny :ico_szoking:
my juto idziemy na bilans 3-miesieczny zobaczymy ile moj pultas wazy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

18 gru 2008, 14:42

Yoanna radosnych świa i smacznego karpia :-D
my juto idziemy na bilans 3-miesieczny zobaczymy ile moj pultas wazy
my własnie wróciliśmy od doktorki mały ma już 6.100 :ico_noniewiem: mały grubasek za tydzien mamy zrobić morfologie krwi biedny maluch znowu będą go kuć . Ja dzisiaj zamiast na sapcer to stosuje oszustwo czapka na głowe i do wózka mały spi już 2h a ja mam czas na sprzątanie .

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 gru 2008, 15:18

Ja dzisiaj zamiast na sapcer to stosuje oszustwo czapka na głowe i do wózka mały spi już 2h a ja mam czas na sprzątanie .
u mnie to nie dziala on nawet na spacerku nie sypia czesto woli ogladac wszystko :ico_noniewiem: taki jest ciekawski
my własnie wróciliśmy od doktorki mały ma już 6.100 mały grubasek
no to pieknie waży :ico_brawa_01:
my mielismy do miasta jechac ale pogoda pod psem wiec wyslalam Piotra do miasta a my w domku przy choineczce :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

18 gru 2008, 16:05

Witam

a u mnie dzis pracowity dzien, obiadek juz zrobiony tylko musze pozniej ziemniaczki obrac i zrobic miezerie, maly spi a ja troche sprzatam, piore i musze dzis ogarnac chate , bo jutro rano mamy gosci z Anglii, nasi znajomi przylatuja do nas na weekend :-)

miszka super zdjecie na naszek klasie Twojej cory jak siedzie przed TV :-D widac, ze jest bardzo zainteresowana :ico_haha_01:

Moj tez jak zapale to normalnie wzroku nie moze oderwac a wtedy jest jaka cisza jest bardzo skupiony na ogladaniu, przedwczoraj z mezem film ogladal :-D :-D

[ Dodano: 2008-12-18, 15:15 ]
A ja znow okres dostalam to za wczesnie musze zmienic te tabsy bo juz nic z tego nie kumam, ciagle zapominam wziac albo biore o kilk agodzin pozniej, ech i jaki tu ma byc efekt antykoncepcji :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 gru 2008, 19:38

obiadek juz zrobiony tylko musze pozniej ziemniaczki obrac i zrobic miezerie,
ja też mizerie robilam :ico_brawa_01: , maly ma dzis dzien spiocha wiec nic nie robie laba :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

18 gru 2008, 20:01

my własnie wróciliśmy od doktorki mały ma już 6.100
No to pieknie wazy :ico_brawa_01: Super!Ja zobacze jutro,bo idziemy do lekarza :ico_sorki:
u mnie to nie dziala on nawet na spacerku nie sypia czesto woli ogladac wszystko
To tak jak moja :-) A jak wejde do jakigos sklepu w zwiazku z czym wozek przestaje jechac jej tempem to zaraz sie krzywi :ico_noniewiem: Kiedys spala w aucie i w wozku,teraz zwiedza :ico_noniewiem: Adia-sliczny ten Twoj reniferek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
miszka super zdjecie na naszek klasie Twojej cory jak siedzie przed TV
Dzieki Patuniu :ico_sorki: Ale mimo,ze to ewidentnie nasza muzyka,to nawet ja tak glosno nie slucham jak ona,jak probuje sciszyc to ryk....
A ja znow okres dostalam to za wczesnie musze zmienic te tabsy bo juz nic z tego nie kumam,
Wiesz co -moze tak by bylo lepiej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

18 gru 2008, 20:46

Hej dziewczynki!
ja jak zwykle nie moge znalesc czasu Weronisia uwielbia byc na kolanach nawet teraz pisze i ona mi spi na kolanach ja to sie nie wyrobie ze sprzataniem do przyszlego roku hehehehe :-D Ale tak ja kocham ze mam gdzies najwyzej bedzie nie wysprzatane ale dziecko szczesliwe :ico_oczko:
miszka, kochanaja tez rowniez wiele w zyciu przeszlam i wiem ze te nasze malenstwa sa najwieksza nagroda za nasze cierpienia i pomimo ze gdy dorastaja wiele trosk z nimi bo wiem po starszej to i tak dla nich warto zyc
To tak jak moja :-) A jak wejde do jakigos sklepu w zwiazku z czym wozek przestaje jechac jej tempem to zaraz sie krzywi :ico_noniewiem: Kiedys spala w aucie i w wozku,teraz zwiedza
Moja Weronisia tez tak samo nie da sie ja oszukac .Jak wozek zwalnia albo jedzie na zbyt gladkiej powieszchni to po spaniu a w markecie tez za duzo do ogladaia wiec nie spi tylko patrzy co sie dzieje do okola ,Jutro wkoncu pojedziemy po choinke ale kiedy ja ubiore? oto jest pytanie moze w tym roku Adusia sama ja ubierze wkoncu duza z niej dziewczynka :ico_oczko:
Rano jedziemy do chirurga bo malutka ma krzywy paluszek u prawej raczki masuje je ale za wiele to nie pomaga zobaczymy co lekarz powie?

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 gru 2008, 22:43

kurcze ale mialam ryk przed chwila , jak tak ma mi sie zmieniac na 3 miesiac to dziekuje :ico_oczko: zawsze po kapieli i karmieniu usypial bez problemu a teraz spazmy jakies wariat normalnie :ico_szoking: 30 minut tak sleczalam z nim az sie poryczalam z bezsilnosci, juz tak od tygodnia brzydko na noc zasypia...
Rano jedziemy do chirurga bo malutka ma krzywy paluszek u prawej raczki masuje je ale za wiele to nie pomaga zobaczymy co lekarz powie?
mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :ico_sorki: i łatwo da sie go wyprostowac
Adia-sliczny ten Twoj reniferek
:-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-12-18, 21:45 ]
aa i przed chwila gasly nam swiatelka na choince no myslalam ze juz mam ja rozbierac i od nowa ubierac no masakra :ico_olaboga: ale udalo sie znaleźć winowajce i dziala :ico_sorki:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

19 gru 2008, 11:42

witam :ico_kawa: na dobry poczatek dnia . Kochne jestem wyspana mały jak usnoł o 20 to wstało23 a potem dpoiero po 4 i odrazu usnoł i spał do 6 a potem jeszcze do 9 normalnie szok zeby juz tak zostało :ico_sorki: .
zawsze po kapieli i karmieniu usypial bez problemu a teraz spazmy jakies wariat normalnie 30 minut tak sleczalam z nim az sie poryczalam z bezsilnosci, juz tak od tygodnia brzydko na noc zasypia
u mnie mały juz w kapieli zaczyna płakac i potem jeszcze przy cycku płacze ale jak juz dam go go łozeczka to juz jest spokojny ,
U nas jest troche sniegu wiec zaraz bedziemy szykowac sie na spacerek , sprzatac bede jutro , Jarek bedzie z małym ( przynajniej taki mam plan :619: ) a ja :ico_odkurzanie: :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_prasowanko:
:ico_nerwuse k:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

19 gru 2008, 19:51

hej dziewczynki ale tu pustki dzis u nas,ja dopiero teraz bo bylismy na kontroli u poloznej potem miasto i jeszze ja do lekarza poszlam
wiec maly wazy juz 5.950kg :ico_brawa_01: ma 61 cm. sprawdzala mu bioderka kregoslup , wiec wszystko super i wogle przylazly jakies babay i kryczaly gordżus(pisze jak sie mowi bo nie wiem jak sie pisze :ico_noniewiem: )
wiec kacperk ok. tylko mama nie :ico_noniewiem: polozna po rozmowie ze mna stwierdzila ze mam depresje poporodowa i od razu ustawila mi spotkanie z G.P ,a ze dzis dostalam karte medyczna :ico_sorki: i przez 3 latam za free wszystko z lekami i dentysta wlacznie wiec poszlam na wizyte ,dostalam jakies pigulki i mam brac codziennie, moge je stosowac karmiac malego piersia ,lecz powoli bede zmiejszac ilosc karmien cycem na butelke :ico_noniewiem: pielegniarka powiedziala ze musze odpoczac bo sie wykoncze i zeby maly spal lepiej to moze niech mu daje czesciej butle w nocy , no zobaczymy jak to bedzie od jutra zaczniemy karmienia mieszane choc wcale nie chce, ale jak ona mowila szczesliwa mama to i dziecko szczesliwe

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość