Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

31 mar 2010, 14:09

Hej Kochane,

Marta chwal sie samochodem. Foteczki wklejaj :-D

Ania zdjecia super!! Fajnie wygladasz, Babe :ico_oczko:

Ela ja ten Twój interes tak kwitnie to rzucaj prace w cholere i zajmij sie biznesem.

Karolina mój Szymek nadal pije modyfikowane i dopiero od niedawna czasami kupuje mu takie smakowe mleko np waniliowe. Kakao nie lubi, nabiał jest be i trzeba mu przemycac jajka w róznej postaci. Omlet zje ale jajecznicy juz nie, maruda jedna.

Justyna bez ciebie ta firma to by padla chyba. :ico_sorki: I fajnie ze masz "urlop" :-D

Ja wczoraj mialam ten dzien testowy. Bardzo Wam dziekuje za kciuki, na pewno sie przydaly. Spedzialam w tej firmie 6 godzin i po tych 6 godzinach czulam sie tak jakby mnie ktos przezul i wyplul. Kupa nowych rzeczy, mnostwo roboty. Nie mialam czasu sobie nawet herbaty zrobic. Masakra. Sama praca ok, ludzie tez chyba spoko, ale nie wiem jeszcze czy zechca mnie zatrudnic. Maja sie odezwac do swiat.

A dzis bylismy z Szymkiem na spacerze. 4 godziny. Juz z glodu myslalam ze tam padne a on nie chcial do domku wracac. Ale pogode mamy piekna wiec wcale mu sie nie dziwie :)

[ Dodano: 2010-03-31, 15:34 ]
Właśnie dzwonili z Ulricha. Jutro mam spotkanie z członkami zarządu :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

31 mar 2010, 18:24

Ula- super :ico_brawa_01: a co tam konkretnie masz robić?

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

31 mar 2010, 18:59

hej Kochane :-D nasmarowałam takiego mega posta i mi wcieło :ico_zly: więc w skrócie

Ula :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dumna jestem!!!

Ania bardzo bardzo bardzo ładnie wyglądasz, Tosia boska!!!!

Karolina Nelka je jajka na twardo, jajecznice, a mleko to uht, jogurty, serki i wszytsko tym podobne, na kolacje kaszke mleczno-ryżową ale to z mojego lenistwa bo nie chce mi się gotowac grysiku :-D

Ela chetnie bym przywiozła Nelkę do Ciebie po ospę :-D byłoby z głowy :-D brawa za Twoją firmę i dołączam się do opinii rzucenia w cholerę pracy :ico_oczko:

Janiołku macie stronke??? :-D

a ja dziś pisałam pracę, zaczęłam od ankiety do badań bo najprościej, a teraz poprawiam pierwszy rozdział, tzn trochę ściemniam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

31 mar 2010, 19:27

Ja mam nadzieję, że jutro pójdę tam żeby negocjować warunki umowy i stawkę a nie po to, żeby odpowiadać jeszcze na jakieś pytania rekrutacyjne. A zajmować tam się mam pracami sekretarsko-administracyjno-handlowo-sprzedażowymi. Na prawdę pracy jest dla co najmniej dwóch osób, samej będzie mi cięzko. Na początku pewnie najgorzej, ale jakoś dam radę.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

31 mar 2010, 20:13

Ula to daj znać jak po tej rozmowie :-D

Marta a jaki masz temat pracy?

Ja dzisiaj byłam się wyspowiadać bo w lany poniedziałek chrzciny Adasia, a tam takie tłumy :ico_szoking: no ale święta idą.
Dzieci moje już śpią :ico_sorki: Tosia nie była dziś na polu przez tą pogode i nie spała w ciągu dnia. No ale marek po drugiej stronie dłubie więc znów sama wieczorkiem. Porobiłam troche zdjęć ciuchów z których Adaś wyrósł to wystawiena allegro'

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

31 mar 2010, 21:45

Tosia nie była dziś na polu przez tą pogode
A jaką mieliście pogodę? U ,mnie dziś było piękne słonko i tem ok 20 stopni.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

31 mar 2010, 22:02

A u mnie ciepło ale cały czas zachmurzone i kapało cały czas z nieba, z Tosią samą może bym wyszła ale nie chciało mi się z dwójką jakby soę rozpadało to trzeba by było się szybko zbierać.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

31 mar 2010, 23:20

Witajcie:(
Ula super trzymam kciuki zeby za tak ciężką prace zaproponowali kupe kasy.
Ania zdjecia fajne i przestan juz marudzic ze masz jakies zastrzeżenia do swojej figury bo bedziesz grzeszyc a wyspowiadałaś sie :ico_oczko:
Janiołku fajnie ze macie troche wolnego od macieżyństwa.
Ela rzeczywiscie jak masz mozliwos zarobic sobie sama to po co sie meczyc.
Marta tez kupiłam sobie butki ale dla odmiany na koturnie.
A u nas masakra jakas. Kacper strasznie chory. Bylam wczoraj u lekarza angina. Daje mu antybiotyk juz 3 dawki ale nie widze poprawy nawet stwierdzilabym ze jest gorzej. strasznie charczy chrypi do tego goraczkuje nawet do 39,5 juz mi rece opadaja jutro znowu z nim pojade bo juz nie wiem co mam robic. Boje sie ze to moze juz jakies zapalenie krtani bo placze ze go boli gardelko. Nie chce pic troche kaszle i do tego mnie odpycha ile wlezie po tych czopkach i non stop lekach. Ja nie wiem co z nim jest tak sie cieszylam ze nie choruje od wrzesnia byl spokój a tu tylko cieplej sie zrobilo a on chory. I to tak przechodzi :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-03-31, 23:23 ]
a Ela uważaj na ta ospe. Kolezanka opowiadala ze jej szwagierki mala tez przechodzila i dotsala na dokladke zapalenia muzgu wole nawet nie myslec co to takiego.
Karolina zapomnialam tylko pozazdroscic libido :ico_oczko: ja ostatnio to nawet nie mysle o bzykaniu.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

01 kwie 2010, 09:48

Anita- żeby dostać zapalenia opon mózgowych przy ospie to trzeba mieć bardzo dużego epcha bo to jest bardzo rzadkie powikanie, normalnie ospe przechodzi się lekko jako dziecko ale wypada podać Heviran przez 7 dni. No ale jak Ela pójdzie do swojego pediatry to przepisze.
A co do krtani KAcpra to lepiej sprawdź bo u dzieci wejscie do krtani lubi szybko puchnąć i wtedy robi się problem z oddychaniem trzeb podawać sterydy i adresnaline we wziewie, wiec musi mu ktoś tam popatrzeć i pewnie skończy się na antybiotyku.

Ogólnie jakaś masakra chrobowa teraz, syn koleżanki co byliśmy razem w weekend u nich na wsi jest od wczoraj w szpitalu bo dostał jakiegoś ropnego zapalenia powięzi wokół kostki i musi dostawać antybiotyk dożylnie :ico_olaboga: nawet nie wiadomo od czego to.

U nas pobudka o 7, rano odkurzyłam bo mimo, że robiłam to wczoraj popołudniu to juz wszędzie kurz jest :ico_placzek: O 11 przychodzi po Tosie niania a ja jade z Adasiem do sklepu bo muszę zrobić zakupy do tych chrzcin a chce jeszcze tłumów uniknąć.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

01 kwie 2010, 12:20

Anita biedny Kacperek :ico_placzek: oby mu szybko przeszło i napisz co lekarz powiedział!!! Ja teraz żałuję tych moich butów na obcasie bo trochę przesadziłam z wysokościa obcasa i sa mega niewygodne :ico_placzek: tak to jest jak sie baba uprze...mam za swoje...

Ula i jak po negocjacjach??

Ania udanych zakupów i małego zaludnienia w sklepie :ico_oczko:

A ja dziś sobie zrobiłąm prezent i kupiłąm 2 śliczne staniki, teraz tylko mąż by się przydał bo są super sexi...a męża nie ma i do jutra nie będzie :ico_placzek:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość