Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

14 lip 2010, 20:23

wiedzialam, ze cos ze mna nie tak :ico_olaboga: cisnienie mam za wysokie :ico_olaboga:
Pani doktor kazała sie nie denerwowac, nie dzwigac i w taki upal nie wychodzic i odpoczywac. Pytam sie jej jak moge przy trzylatku, ktorego energia rozpiera?
Wezwac kogos do pomocy, no chyba, ze chce pani przywitac sie z nasz patologia ciazy, co Pani wtedy zrobi z dzieckiem???
No wszystko fajnie tylko kto ma mnie odciazyc, maz cale dnie i noce w pracy, mama ogolnie ma pomaganie mi w nosie i sobie wyjechala na dzialke na 1,5 miesiaca, a tesciowa tez wyjechala :ico_placzek: :ico_placzek:
Ech jakby tego bylo malo niby moje usg polowkowe jest super i wogole, ale jest jedno, ale, pan doktor wykonujacy usg przy pepowinie i stwierdzeniu , ze trojnaczyniowa postawil znak zapytania :ico_olaboga: znaczy, ze nie jest pewny czy troj czy dwunaczyniowa. No i moja pani doktor kazal mi to sprawdzic, znaczy powtorzyc, usg.... takze no niestety teraz ide prywatnie na to 3d bo ja juz panstwowym lekarzom nie ufalam dawno a juz po tym usg mam ich dosc poprostu. I tak w piatek ide rano sprawdzic te pepowine i serduszko dokladnie zbadac, bo pepowina gdyby okazala sie dwunaczyniowa moze, ale nie musi oznaczac wade serduszka :ico_placzek: :ico_placzek: No i jak tu sie nie denerwowac i nie miec cisnienia wysokiego :ico_noniewiem:

z innych spraw to kurde nie moge w taki upal chodzic w biustonoszu przynajmniej po domu bo sie topie, i biegam w samej obcislej bluzce no i normalnie czuje jak mi siara po brzuchu az plynie i mam wielkie plamy na bluzce :ico_olaboga:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

14 lip 2010, 20:51

monia napewno wszystko jest w porzadku , ale lepiej idz sie upewnic, matko dlaczego za wszystko trzeba zawsze grubo placic zeby sie czegokolwiek dowiedziec.... :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

14 lip 2010, 21:11

monia napewno wszystko jest w porzadku , ale lepiej idz sie upewnic,
tez mam taka nadzieje, i mam nadzieje, utwierdzic sie w tym przekonaniu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
matko dlaczego za wszystko trzeba zawsze grubo placic zeby sie czegokolwiek dowiedziec....
wlasnie ku..a nie wiem :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: juz dzis to jestem rozwscieczona do czerwonosci, bo z kasa u nas ciezko a bez przerwy po lekarzach latam prywatnie.
Ale chociaz wiem, ze jestem wtedy dobrze potraktowana ja i moje dziecko i teraz zebym miala sie zapozyczac to juz tylko prywatnie badania robic bede. Bo dzidzia najwazniejsza.

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

15 lip 2010, 07:01

to nasz pierwszy samodzielny remont więc przeżywamy strasznie, ale narazie jest dobrze
Na pewno wszystko wyjdzie super-zawsze kiedys musi byc ten pierwszy raz.
AgaSza chętnie odwiedze Twoje dziewczynki jak tylko bee w tamtych okolicach? A ty kiedy przyjedziesz? W przyszły weekend?
wiedzialam, ze cos ze mna nie tak cisnienie mam za wysokie
Moze to tak jednorazowo przez stres przed wizytą lub upalny dzień? Ja też jak zawitam do gabinetu to mam ciśnienie wyższe a jak mierzę sobie w domu rano i wieczorem to wychodzi mi prawidłowe.
bo pepowina gdyby okazala sie dwunaczyniowa moze, ale nie musi oznaczac wade serduszka No i jak tu sie nie denerwowac i nie miec cisnienia wysokiego
Tak jak napisałas może ale nie musi oznaczać wady serca. Wiem że łatwo doradzać, ale spróbuj sie nie denerwowac i zajac głowe przyjemnymi myślami po co się niepotrzebnie nakrecac. Zaczekaj na usg a wszytko sie wyjasni. Monia głowa do góry zobaczysz, że bedzie dobrze.

angelaxxx
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 14 lip 2010, 18:38

15 lip 2010, 07:19

juz dzis to jestem rozwscieczona do czerwonosci, bo z kasa u nas ciezko a bez przerwy po lekarzach latam prywatnie.
ja tez chodze prywatnie bo niestety panstwowo sie nie da. jak bylam w ciazy i chcialam zrobic usg w przychodni to musialam dwa miesiace czekac wiec chodzilam prywatnie i lekarke tez prywatna mialam bo lekarze ktorzy lecza w przychodni trkatuja kobiete i ciaze obojetnie byle szbciej do konca pracy i jak najwiecej pacjentow zaliczyc. wogole sie nie interesuja kobieta przynajmniej tak jest w moim odczuciu

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

15 lip 2010, 08:35

sylwiab0000, poki nie wiem do konca jaka ta pepowinka jest staram sie nie denerwowac, nie latwe to, no, ale jakos daje rade.
Mam jednak nadzieje, ze bedzie wszystko ok i po usg tym bardziej nie bede musiala sie zamartwiac.
angelaxxx, aaa szkoda gadac...cala pierwsza ciaze prowadzilam prywatnie, teraz z kolei usg zawsze prywatnie, no prawie zawsze bo na te ostatnie dostalam skierowanie do ponoc najlepszego szpitala polozniczego w Warszawie... ale jak widac ziarnko niepewnosci we mnie zasiano, a moze gdybym sobie darowala i od razu zrobila prywatnie teraz stresu by nie bylo....
No zobaczymy jutro...trzymajcie kciuki.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

15 lip 2010, 09:41

Monia M ja tez trzymam kciuki, nie martw sie kochana napewno bedzie dobrze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

15 lip 2010, 09:43

sylwiab0000, na najbliższy weekend na pewno nie przyjadę bo remont w toku, ale na następny to już na pewno, może uda się w połowie przyszłego tygodnia - zobaczymy, dam znać :-)

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

15 lip 2010, 10:38

witam po przerwie , nie ylo nas o w ostatniej chwili podjeliśmy decyzje zey jechac ze znajomymi nad morze, super ylo szkoda ze trzeba ylo wrócić, wiko zachwycony, doslownie w 7 niebie, dosc grzeczny, procz tego ze mamy od kilku tygodni problem z wyrazaniem jego emocji - strasznie szczypie - jesli mu czegos sie zaranie podchodzi i z calej sily szczypie, jak mu lapie reke i mówie nie wolno on 2 reką szczypie 2 razy mocniej, rece opadaję - nad morzem bil inne dzieci , sil mi juz brak caly czas jestesmy stanowczy wobec tego a on doslownie nic sobei z tego nie robi - dzis zrobil histerie godzinna az bezdechu dostal siedzialam i patrzylam a ten mnie szczypal bo nie chcialam ulec - i nie uleglam az tak sie zmeczyl ze usnąl

monia na pewno wszystko ok, mi ostatnio tez dlugo pepowine ogladal, cos mu nei gralo ( prywatnie) kiwal glowa ale nic nie powiedzial wiec nie pytalam - stwierdzilam ze jak by bylo zle to by powiedzial

u mnie 6 kg na plusie po wakacjach :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

15 lip 2010, 11:00

dzieki dziewczyny za słowa otuchy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ejustysia, witaj po przerwie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u mnie 6 kg na plusie
no to ladnie nadgonilas :ico_oczko: , ale ty bardzo schudlas na poczatku, wiec jak bys wcale nie przytyla :-)

Ja dzisiaj wreszcie spotkam sie z Ania, juz nie moge sie doczekac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co do zachowania dzieci to z kim nie rozmawiam, to narzeka.... kurde czy tym dzieciakom odbija przez ten skwar???? :ico_noniewiem:
Moj tez nie do zniesienia ostatnio, uparty, nieposluszny i strasznie absorbujacy...a takie grzeczne dziecko mialam :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość