Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

02 sty 2009, 01:03

Kochane, życzę, aby ten roczek był dla nas wszystkich dużo lepszy od tego, który uleciał do historii.

Przepraszam za nieobecność na forum, ale jakoś czasu mi zabrakło.
Dzieci miały w domu Mikołaja, Pyza nawet za bardzo się nie bała (tylko trochę, na samym początku), ale przeszło jej szybko. Nawet dawała później Mikołajowi buziaki. Prezentów dostały szkraby tyle, że przydał by się jeszcze jeden pokój :ico_haha_01: .Kinga stale gotuje nam kawy, herbaty, zupy, piecze kurczaki i ciasta na swojej kuchence. Dostała też miksery, blendery, pralki, mopy, szczotki, wiadra i inne przyrządy. Klusek też dostał masę zabawek. Prawie wszystkie grają i migają światełkami. Istna dyskoteka :ico_haha_01: .

Kristi, u nas też minęło właśnie 5 latek znajomości. 28 grudnia poznałam swego męża i ojca naszych maluszków :-D .
Sylwestra spędziliśmy u Grześka siostry. Zebrała się cała rodzinka z dziećmi. Pyzunia niestety nie doczekała petard. Zasnęła o 23 i nie było możliwości, by ją zbudzić na pokaz. Klusek spał już od 22. Ani jedno, ani drugie moje dziecię nawet nie przewróciło się na 2 bok w czasie wystrzałów.
Madziu, oj dobrze, że świat jest cywilizowany i nie miałaś problemów większych z zakupem środków higienicznych.
U nas w 2 dzień świąt zabrakło Patrykowi mleka i G. jeździł do apteki kupić, to go jeszcze pańcia opierniczyła, że dziecku mleka zabrakło. A w dodatku przepłacił 6 zł :ico_zly: . W markecie jest dużo tańsze.
Dzisiaj siedzieliśmy w domu, tylko ja wyszłam z dziećmi na spacer, ale Kingę po pół godziny przyprowadziłam ryczącą do domu do G. Chyba nie była wyspana i w takim humorku... Wcale mnie nie słuchała, zaczęła zwiewać na ulicę. :ico_olaboga:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 sty 2009, 11:53

Dzieńdoberek kobietki.
U nas w 2 dzień świąt zabrakło Patrykowi mleka i G. jeździł do apteki kupić, to go jeszcze pańcia opierniczyła, że dziecku mleka zabrakło. A w dodatku przepłacił 6 zł
rety Aniu, co za miła pani :ico_olaboga:

Jak byłam w tym hotelu to w pokoju była taka tabliczka że jak sie czegoś zapomni z domu to można zwrócić do recepcji i wtedy Ci daja potrzebną rzecz....niestety to czego potrzebowałam nie mieli, ale pani z reepcji powiedziała mi że zaraz konczy dużur i może mi przynieść z domu... :-)
To się nazywa uprzejmość....co.... :ico_haha_02:

[ Dodano: 2009-01-02, 10:54 ]
My pod koniec stycznia bedziemy miec 7 rocznice :ico_oczko:
ale poznania się....czy ślubu?

My w sierpniu mamy 7 rocznicę poznania się, a w lipcu czwartą rocznicę ślubu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

02 sty 2009, 12:06

Dzien dobry w Nowym Roku :-)
U nas Nowy Rok minal ok,bylismy sobie na obiadku w restauracjii i tam byl taki piekny widoczek na gory a jak oni tam w tej restauracjii swietnie gotuja.. I dzieci byly grzeczne Marcusek zachwycony i Nicolka nawet tak nie psocila..
A Sylwester udal sie nam bardzoo :)
Posiedzielismy poogladalismy telewizor i potanczylismy i wypilismy co nie co.. i tak fajnie przywitalismy Nowy Roczek i o 2 00 poszlismy spac,dzieci tak ladnie sobie spaly spokojnie i nie przeszkadzaly im fajerwerki :ico_oczko:
A moj mezulek ma jeszcze urlopik wiec jest milo i fajnie :-)
Bylismy tez u tesciow na kawie wczoraj i bylo w miare Ok,nie lubie tylko takiego czegos ze ja powiem Nicolce ze nie moze tego czy tamtego a tesciowa mnie normlanie ignoruje i daje jej ta rzecz co ja jej nie pozwolilam dac.. i tak wczoraj zrobila tesciowka dwa razy.. :ico_zly:
A my z mezem znamy sie 5 lat a 4 lata jestesmy malzenstwem :-)

Gabi fajnie ze mnie nie poznalas na tej fotce w avatorku.. moze bede jeszcze bogata.. :-D

Ciesze sie ze tak fajnie spedzilyscie Sylwestra i Nowy Rok :-)

Milego dnia i do uslyszenia pa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

02 sty 2009, 13:06

Widzę,że w tym roku 4 będzie królować :ico_brawa_01: , u nas też będzie 4 rocznica ślubu tyle,że w sierpniu :-)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

02 sty 2009, 14:13

u mnie 24 lutego minie 8 lat od ślubu - ale w moim przypdku nie ma się czym chwali ....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

03 sty 2009, 00:18

Mi dzien minal Ok,bylismy na malych zakupach.. i tak to nic nowego.
Macusek tak szybko raczkuje a juz sobie zasuwa na czworaczkach po calym domu i tak najbardziej to lubi chodzic za mna.. jestem w kuchni a malutki juz czlapie za mna,tak samo jak w lazience jestem.. juz slysze ze Marcusek sobie raczkuje do lazienki :-)
No a Nicolinka sobie ladnie maluje i dzisiaj sobie pomalowala noge :ico_oczko: a pozniej mowi be be i bierze chusteczki i chce zeby to zmylo sie a to nie tak latwo schodzi..
No a u mniew domku juz wszyscy spia,i mnie spanie tez bierze :-) a wiec zycze wam dobrej nocki i dobranoc.. Do juterka papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 sty 2009, 00:38

hihi no 4-rka króluje....2005 rocze był pełen slubów i slubików :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 sty 2009, 20:26

No Kristi foteczki dzieciaczków pocieszne....
robia się coraz berdziej do siebie podobni :ico_haha_02:
Gabi jak tam męczycielka koteczka ? :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_02:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 sty 2009, 00:31

Dzisiaj go ściska i mówi "mama zobacz jaka miłość"
no moj Antolek tez ostatnio oszalal na punkcie "milosci"
ostatnio zobaczyl gdzies serduszko, i powiedzial "to znacy cie kocham mamuniu" CUDNIE :-D

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

04 sty 2009, 13:53

"mama zobacz jaka miłość"
"to znacy cie kocham mamuniu"
No cudne te Wasze maluchy :ico_brawa_01: .
Ja mam trochę biedy- Klusek w nocy dostał stanu podgorączkowego. Dałam mu paracetamol, Pyzę przeniosłam do G., a sama spałam z Patrykiem u Niuni w pokoju. Długo nie mógł zasnąć i marudził. Teraz znowu temperaturka trochę mu skoczyła. :ico_olaboga: . Dobrze, że śpi... Mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje, bo trzeba będzie wzywać lekarkę...
Kinga poszła z małżowatym na sanki. Pogoda cudna- 10 stopni mrozu i świeci pięknie słońce.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość