Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 cze 2007, 18:05

Holly Dolly to przebój nr 1 mojego dziecka, jak to słyszy to skacze w łózeczku :)

[ Dodano: 2007-06-26, 19:06 ]
Halo kobietki, sama znów jestem :ico_placzek:

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

26 cze 2007, 19:32

Mery31, mnie też dzisiaj Tomek wykańcza - starszego narazie mąż zabrał (robią coś przy samochodzie). Czekam aż pójdzie spac ale ostatnio z tym też są problemy -chodzi późno a wstaje już o 6 :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

26 cze 2007, 19:42

no Jaś padł, a ja razem z nim, czuję się 10 lat starsza, Akna ja stawiam na te jeb*ne zeby :ico_zly:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 cze 2007, 19:46

Ale macie fajnie maluchy idą spać tak wcześnie, a moja pewnie koło 23 pójdzie,jeszcze trzy godzinki przede mną zabaw :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-06-26, 19:48 ]
Pamiętacie tego 5 m-cznego malucha co 17-letnia matka wrzuciła do wody, maluch się podobno przebudził :ico_haha_02: a ona jest w szpitalu psych...

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

26 cze 2007, 19:50

riterka, tylko umojego szczerbulca jakoś wcale tych zębów nie widac :ico_noniewiem: idę go wykąpac może się trochę spokojniejszy zrobi...

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 cze 2007, 19:57

Aniu będą ząbki będą, przeciez do końca zcia szczerbaty nie będzie :)

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

26 cze 2007, 22:18

Hej, hej, hej :-D

Wpadam wieczorkiem, bo w dzień czasu nie miałam. Kochane jestescie............... :ico_buziaczki_big: Człowiek ma focha a Wy od razu pocieszacie..... Rraaaaany gdzie ja znajdę lepsze psiapsiółki ;-) :ico_buziaczki_big:

Asiu, kurczę dobrze że z Wiki to fałszywy alarm :ico_olaboga: A co do "mama" to u mnie też nic :ico_noniewiem: A co do drugiego dziecka to może świetny pomysł ;-) ? Eeeee, żartowałam. Musicie obydwoje tego chcieć :ico_haha_02: My chcemy, tylko narazie nie tęsknię za ciążą i porodem. A następnym razem napewno będzie ciężej, bo przecież nie będzie tego słodkiego lenistwa co poprzednio :( Będziemy miały przecież kochanych szkrabów, przy których nie będzie odpoczynku :ico_noniewiem:

Eluś a jaka to pasta dla ząbkujących dzieci? Bo ja takiej nie widziałam, w sumie się nie interesowałam. Ale pisz gdzie to dziadostwo kupiłaś :ico_haha_01: Jakoś sobie nie wyobrażam, żeby mi Hubi pozwolił na takie przyjemności jak mycie zębów :ico_haha_01: A mój brat maruda w październiku skończy już 30 lat. Ale, mimo, że maruda to bardzo szczery i jednak kochany..... :-)

Mosob to ja koło Ciebie usiądę, tylko nie bij :-D :552:

Gosiu hehehehe :-D , oj Kasia Tobie za tego Kondzia da :-D :ico_nienie: :511: :619: Strasznie się cieszę, że z Julką ok :ico_brawa_01:

Iwciu Hubcio siebie nie gryzie. Niestety znalazł sobie inny obiekt.........MNIE!!!!!!! Już wolę żeby siebie gryzł :-D

Riterko :ico_smiechbig: poprostu poszczałam się ze zdjęcia Jasia :-D Hehehehe, faktycznie wyrodna matka przed kompem... :-D :-D :-D

Hehehehe, nadrobiłam, nadrobiłam :-D :-D :-D A teraz ide do mojego męża. Paaaaa :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

26 cze 2007, 22:31

Hej dziewczęta.

Choć MASAKRA w domu, bo Konrad łazi (czołga się) za mną i wyje jak odchodzę, nawet wysrać się nie mogę tzn. oddać stolec (przepraszam za określenie :ico_haha_01: ) to musiałam do Was dziś zajrzeć. Trolek właśnie kończy 9 miesięcy a znając Was to wiedziałam że będziecie wklejały torciki, więc przyszłam za nie gorąco podziękować :ico_buziaczki_big:

Może uda mi się poczytać o suchym zlocie, na razie tylko dziękuję za śliczne fotki. Są cudne!!! Jakie to piękne jak dzieciaczki siedzą sobie razem, miodzio :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 cze 2007, 22:34

Jolunia i Kasieńka cześć, juz się martwiłam że to forum umrze.

Kondradek dorasta, super że tak łazi, ale znam tez tego minusy, mam to samo, jak wstawiam nagle do kojca to ryk na maxa.

Joluś mam nadzieję, że humorek juz lepszy :)

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

26 cze 2007, 22:50

Hej laseczki.


Elu ja niechcę więcej dzieci.NIE I KONIEC.DOSC BASTA.

Co do cemiązka to ja prawie wcale niedawałam Dominikowi witaminy i jest ok.tzn jest juz prawie zrosnięte.

Witaminko--Dominiczek jak skonczy roczek to bedzie miał zabieg na jajeczko bo tez mu ugrzezło.

U nas tez MASAKRA.Dominik niedaje nawet podejsc do kompa bo on w chodziku jest pierwszy.Nic niemoge napisac bo stoi z boku i enterem wysyła po dwie literki co zdązę napisac.

W kojcu nauczył się siedziec,próbuje podniesc nonono ale ma jeszcze za cięzką.Pokazuje strasznie nerwy i drze pape na cały dom.Mówi slicznie mama i baba be a tata za chiny.A czort ze szok.On a Emil to niego a ziemia.

Mnie od paru dni napierdziela zołądek,ze szok. A do tego latamy po bankach.Ale nic nie piszę. :-) :ico_nienie:

KOnradku sto lat :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i inne nasze szkraby co miały wczesniej swoje swięta.

Riterka twój Jas dla mnie poprostu bomba a nie dziecko.On jest nonono .

Dobra niesmucę o sobie bo mnie zaraz wywalicie z tąd :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-06-26 ]
A jeszcze chciałam Wam napisac jak nasza mała Julka się drze.dzien i noc drze pape,ze szok.Ja jeszcze niewidziałam takiego dziecka jak ona a dopiero ma 2 tygodnie a juz sie tak drze.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość