DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

24 lut 2008, 02:05

My na szczescie z tym spankiem zawsze mialysmy super, bo Maya potrafi i do 10 pospac, tak jak ja jest spiochem.
A co do pobudek na mleczko to skonczyly sie jak przestalam ja piersia karmic, teraz sama zasypia i przesypia cala noc. A jak byla na piersi to po 8 mieisacu budzila sie nawet po 7 razy na cyca, ale przez sen jej dawalam bo spala z nami, teraz juz jest duza i od momentu gdy odstawila sie od piersi spi u siebie bez problemow, ale rano przychodzi jak Kuba do pracy idzie :ico_haha_01:

Ale tego modyfikowanego bym tak pozno nie dawale!!! Jest zbyt ciezko strawne o tej godz, najlepiej podac zwykla wode.
Bo jesli chodzi o dzieci na piersi to w nocy wcale nie chca jesc tylko zaspokoic poczucie bliskosci, wystarczy ze wezma brodawke do ust i juz ok, a jesli nawet pociagna to na poczatku leci prawie woda, nie tluste mleko!!!

Martucha a gdzie zdjecia nowej fryzurki?????

Madziorka zaskoczylas mnie sprawa z Fitney!!! W ciazy???

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 lut 2008, 11:29

a Ty jako matka mozesz miec torbe z jedzeniem itp dla dziecka

marta czy ja dobrze zrozumialam???? Moge miec jedna podreczna dla dziecka i jedna podreczna dla siebie??? To ze jeden glowny bagaz to wiem, tylko nie mam pojecia jak do jednej podrecznej spakowac wszystkie luskowe rzeczy potzrzebne na podroz, moje i jeszcze laptopa? :ico_noniewiem:

Poakz sie w nowej fryzce. jak blad pasemka? Na ta farbe co mialas pasemka ci zrobila, czy teraz masz zupelnie inny kolor???

martuchafrost pisze:ino znów mam krótkie włosy

no tak, faktycznie przedwczoraj na skype mialas po kolana :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:

DELFINA pisze:bo Maya potrafi i do 10 pospac,

to ja sie moge na nocke na dzieci wymienic z Toba Kasiu :ico_oczko: Luska wprawdzie sie w nocy na papu nie budzi, ale koniec spania jest rowno o 7 rano, niezaleznie o ktorej poszla spac.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 lut 2008, 11:41

Jasnie jak ja leciałam to mogłam mieć jedną podreczną ( w niej miałam zabawki dla Frania, leki - bo był chory i ciuszki na przebranie), a w drugiej miałąm mleko, wode, deserek, itp czyli laptopa musisz w jedną z tych toreb wcisnąć, przynajmniej my tak mieliśmy, młody dobrze ze miał dużą torbę to wcisnął laptopa do niej, ale ja leciałam easy jetem, a jak bylam w ryanie to pamietam jeden czas mieliśmy laptopa ( osobno) dekoder polsatu ( w torbie) mojej podrecznej i jacol miała swoją czyli wychodziło na to ze laptopa mogłąm miec osobno
Jasnie Pani :) pisze:no tak, faktycznie przedwczoraj na skype mialas po kolana

no moze po kolan nie, ale wchodziły mi do oczu :ico_oczko:
Jasnie Pani :) pisze: Na ta farbe co mialas pasemka ci zrobila, czy teraz masz zupelnie inny kolor???

na ta farbę co miałam mi pasemka zrobiła ( bo ta farba była świeża, dopiero niedawno sie farbowałam) ale delikatnie, bo powiedziała, ze dużo mi nie zrobi zebym szoku nie doznała zresztą ja chciałam nie za duzo bo bałam sie jak na tej ciemnej farbie wyjdą blond pasemka
a zdjęcia wkleję jak zrobię :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 lut 2008, 11:50

ja bede musiala leciec wizz airem z katowic to pewnie emilka albo sandrusia by wiedzialy... kurde, chamowa troche :ico_noniewiem: ja juz bym wolala troche zaplacic wiecej za bilet dla dziecka i normalnie moc dla niego rzeczy wziasc. Bo jak ja mam sie spakowac w podreczny majac takie same mozliwosci jak ktos bez dziecka??? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 lut 2008, 13:06

Jasnie a kiedy prylatujesz????? masz juz bilet???? ja nic nie wiem
:ico_olaboga:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

24 lut 2008, 13:36

jasnie pani ja latam wizzairem i nie nazekam niby powinien byc jeden podreczny,ale jak mialam plecak i torebke to tez nic nie mowili i widzialam tez ludzi z podrecznym i jeszcze laptopem,takze mysle ze powinno byc oki,ale to tez duzo zalezy od tego na kogo trafisz na odprawie,moj brat mial ostatnio 5kg nadbagazu i go puscili bez niczego,a mi ostatnio kazali sie przepakowac do podrecznego.ale dopytaj jeszcze mamusiek,ale wydaje mi sie ze mozesz miec jeden podreczny dla siebie i jeden dla dziecka.
madziorka mam nadzieje ze bedziecie z lelkiem zdowoleni ze szkoly,a co do darmowych szkol, to ja mam dobre doswiadczenia,chodzilam do dwoch platnych i do jednej darmowej i powiem ci ze bylam z niej bardzo zadowolona,byla lepsza niz te platne nie dos ze dawali wszystkie materialy kserowki to nawet zeszyty kalendaze i co najwazniejsze nauczyciele bardzo fajni i dobrze uczyli,tylko musiala przerwac nauke bo mialam klopoty ze zdrowiem
emilka duzo zdrowka dla waszej rodzinki szczegolnie dla nathanka
kasik dla vikulki rowniez zdrowka zycze
dziewczyny ja poczytalam o tych pobudkach nocnych to az sie troche boje :ico_oczko: :ico_olaboga: mam nadzieje ze moja corenka bedzie grzecznie przesypiala nocki :-D bo ja przyzwyczajona pospac sobie :-D

[ Dodano: 2008-02-24, 12:37 ]
nam zostaly jeszcze 2 tygodnie :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 lut 2008, 14:48

http://www.ryanair.com/site/PL/?culture=PL
dziewczyny gdzie tu sie bukuje bilety bo przez te reklamy nie wiem gdzie patrzec :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

24 lut 2008, 15:18

martuchafrost, znalzałam na ich stronie cos takiego:

"W związku z wprowadzeniem nowego systemu rezerwacji, w dniach od 22 lutego od godz. 01:00 aż do godz. 23:00, 25 lutego 2008 włącznie

W związku z wprowadzeniem nowego systemu rezerwacji, w dniach od 22 lutego od godz. 01:00 aż do godz. 23:00 , 25 lutego 2008 włącznie NIE BĘDZIE MOŻLIWE dokonanie rezerwacji przez Interenet ani za pośrednictwem Biura Rezerwacji.

Wszystkie loty w dniach od 22 lutego, od godz. 22:00 (GMT) az do godz. 23:00 (GMT) 25 lutego 2008 włącznie, odbędą się zgodnie z rozkładem.

Dokonanie rezerwacji przez Interenet lub za pośrednictwem Biura Rezerwacji NIE BĘDZIE MOŻLIWE w dniach od 22 lutego, od godz. 22:00 (GMT) aż do godz. 23:00 (GMT), 25 lutego 2008 włącznie.

Zmiany lotu (daty, czasu, kierunku) przez Interenet lub za pośrednictwem Biura Rezerwacji NIE BĘDZIE MOŻLIWE w dniach od 22 lutego, od godz. 22:00 (GMT) aż do godz. 23:00 (GMT), 25 lutego 2008 włącznie.

Aktualizacja rezerwacji NIE BĘDZIE MOŻLIWA w dniach od 22 lutego, od godz. 22:00 (GMT) aż do godz. 23:00 (GMT), 25 lutego 2008 włącznie.

Odprawa On-line NIE BĘDZIE MOŻLIWA dla pasażerów podróżujących w dniach od 22 lutego, od godz. 01:00 (GMT) aż do godz. 23:00 (GMT), 25 lutego 2008 włącznie. Pasażerowie chcący dokonać odprawy on-line w dniach 22, 23, 24,25,26 oraz 27 lutego, beda proszeni odprawienie się lotnisku. Opłata za skorzystanie z odprawy na lotnisku NIE zostanie naliczona.

Uwaga:

Informacje na stronie internetowej Ryanair.com, dotyczące kierunków, informacji dla podrożujących, dotyczacych rezerwacji hoteli, aut, ubezpieczenia BĘDĄ dostępne w czasie reorganizacji systemu rezerwacji.
"


[ Dodano: 2008-02-24, 15:03 ]
my juz po spacerku :-D pogoda normalnie jak marzenie, 12st :ico_szoking: a w sloncu to pewnie ponad 20 :-) bylam na obiadku z Szymciem u moich rodzicow a teraz juz jestesmy w domku i probuje uspic tego mojego syna, ale on caly czas cos spiewa i piszczy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 lut 2008, 19:45

lucy23 pisze:Madziorka nie wiedzialam,ze to tak smiesznie wyszlo :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
haha i tym samym nadal utrzymujesz sie w pozycji mocno zakreconej mamuski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

eve macietrzynskie trwa tutaj 9 miesiecy , plus 3 miechy bezpl
zapomnialam jak to sie ma w tygodniach.. cos ok 39 tyg,

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

24 lut 2008, 20:42

Hej dziewczyny
wrocilam do zywych :ico_brawa_01: Natki juz troche lepiej juz dzis w miare jadl i juz biegunka ustaje :ico_sorki: jestem cala w skowronkach :ico_haha_01:
Wczorajszy lot nawet w miare byl o czasie obsluga w samolocie super Nati je oczarowal skakaly kolo niego chociaz duzo dzieci lecialo :ico_haha_02: z tym ze niestety w samolocie 3 razy mi sie spaskudzil w tym 2 razy tak ze musialam go od stop do glow przebrac :ico_olaboga: ale sie udalo :ico_oczko:
jasnie pani ogolnie zawsze latam z katowic i maja w tej chwili dosc rygorystyczne podejscie tzn laptop w podrecznym z rzeczami dziecka :ico_olaboga: chociaz wlasnie wczoraj widzialam cwana bestie ktora wozek zdawala kolo samolotu i tam miala torbe druga podreczna do ktorej sie nie uczepili wiec jak bierzesz wozek moze tak sprobuj, z reszta tak jak juz ktoras pisala zalezy jacy sa celnicy jedni sie czepiaja inni nie :ico_haha_01: a a jesli chodzi o glowny bagaz to sa strasznie zasadniczy juz 2 razy lecialam i za 1 kg nawet kaza doplacac :ico_puknij:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość