Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 lut 2008, 20:43

Jasnie Pani :) pisze:Nikt sie tu o mnie nie martwil, a ja prawie dobe netu nie mialam
hehe a ja dobe i 1 godzine rowno hehe i nie placze hehe
ale wczoraj szwedalam sie po domu bezwiednie hehe czegos mi brakowalo hehe akurat w dzien kiedy po pierwsze adam pracowal a po drugie zaplanowalam pobyt w domu hehe
i dluuzylo mi sie :ico_szoking:
pierwszy raz od niepamietnycch czasow hehe

jasnie ja latam ryanairem, mialam jedna podreczna, i tylko taka od wozka z rzeczami lelka typu peluchy, herbatke i wlasciwie nic konkretnego
hehe

w glownym mialam 7 kg nadbagazu i o dziwo gosc-polak mnie puscil hehe to samo bylo z powrotem hehe tylko musialam 2 kg upchnac w podrecznej hehe
po prostu sie udalo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

bo zwykle pod tym wzgledem sa dokladni . widac matka z dzieckiem chwyta za serce coniektoryyh hehe

nie wiem czy cos sie zmienilo ale w ub roku, na swieta lecielismy i mielismy osobno lapotopa, aparat i jeszcze ja torebke i byla jazda, kazali nam to wszzystko upchac w ppodrecznej co bylo niemozliwwoscia
iudalo sie ze odprawilismy bagaz podreczny razem z glownym za free

natomiast z polski moge leciec z bag podrecznym torebka i laptopem osobno i jest ok

w polsce tez herb nie musze kosztowac a w uk tak

hmm nie wiem co ci jeszcze napisac
ja bym tam zadzwonila

tylko pamietaj ze inne prawa maja na lotnisku w pol i uk
my zadzwonilismy do pol do ryanaira i powiedzieli ze nie ma prpblemu a tutaj na lotnisku okazalo sie zupelnie odwrotnie i nas nie uprzedzili

sa takie linie bmibaby ktore lataja z uk. nie wiem z jakich lotnisk poza birmingham
tutaj dopiero weszly
i wlasnie oni dopuszczaja dodatkowe 5 kg dla dziecka do 2 lat, mozna dolaczyc do swojego glownego bagazu
a bag podreczny nie ma limitu wagowego
i tak powinno byc nie??

[ Dodano: 2008-02-24, 19:44 ]
Emilka_M pisze:wrocilam do zywych :ico_brawa_01: Natki juz troche lepiej juz dzis w miare jadl i juz biegunka ustaje :ico_sorki: jestem cala w skowronkach :ico_haha_01:

super czyli nie bylo tak zle jak sie spodziewalas

ciesze sie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 lut 2008, 22:19

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi :ico_sorki: :ico_sorki:

Emilka_M pisze:chociaz wlasnie wczoraj widzialam cwana bestie ktora wozek zdawala kolo samolotu i tam miala torbe druga podreczna do ktorej sie nie uczepili wiec jak bierzesz wozek moze tak sprobuj,

Emilka wlasnie dzis wpadlam na taki chytry plan :-D :-D Bedzie tylko problem jak sie mi tej wozkowej doczepia :ico_oczko: ale juz bym moze na litosc ich wziela, bo sie bede z chusta jeszcze mordowac ( w zamierzeniu mialam ja wziasc, zeby z samolotu Luski na rekac nie targac, ale juz do odprawy ja chustne, zeby litosciwie na nas popatrzyli :ico_oczko: )

madziorka hihi pisze:sa takie linie bmibaby ktore lataja z uk. nie wiem z jakich lotnisk poza birmingham
tutaj dopiero weszly

wlasnie gdzies juz o nich pisalas i sprawdzilam, ale one do belfastu nie lataja :ico_placzek:

TRZYMAJCIE KCIUKI, W TYM TYG MOZE DAN JUZ WYNAJMIE MIESZKANKO :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Emilka_M pisze:Natki juz troche lepiej juz dzis w miare jadl i juz biegunka ustaje jestem cala w skowronkach

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super!!! Musial sie chlopaczyna namordowac :ico_olaboga:

Marta to kiedy ty musisz leciec?

A u nas piekna pogoda dzis byla :ico_szoking: ok 20 stopni, to wam moj nowy wozek w akcji pokaze :ico_oczko:

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 lut 2008, 22:36

jasnie cudne sliwkowe fotki hehe i kciuki trzymam caly czas :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 lut 2008, 23:03

hej dziewczyny!!!!
Eve dzięki kochana za pomoc :ico_buziaczki_big: a juz myślałam, ze ja taka zakręcona jak Lucy :ico_oczko: :ico_brawa_01: bo juz nerwicy dostawałąm jak nie mogłam nic tam znaleźć :ico_zly:
Jasnie nie wiem jeszcze kiedy lece do Polski, ale napewno musze i juz :ico_olaboga: chociaż na tydzień

a ja dzis w mieście z Jacym byłam, zeby mi pomógł okulary dobrać bo musze nosić ale jakie ten mi okulary wybierał :ico_puknij: ja pierdziele :ico_olaboga: skąd On ma taki styl????? to nic , ze mi wychodziły za głowę i wogóle za duże :ico_puknij: ważne ze stylowe :ico_puknij: :ico_puknij: o matko!!!! i jestem bez okularów, bo te co ja mu pokazałam to mówił, ze ok :ico_puknij: zawsze tak jest jak ide z nim na zakupy i kupię to co jemu sie podoba to w chacie żałuję bo mi sie nie podoba :ico_olaboga: my mamy inny styl
jak kupowałam buty to mi sie podobały pumy nonono a On mi adidasy wybrał i tak mnnie nakręcił, ze kupiłam te adidasy :ico_puknij: matko jak ja ryczałam w chacie, ze je kupiłam, dlatego juz go nie słucham

no juz położyłam miska, ale co chwilę kwękał wiec latałam do góry go uciszać i tak leżałam z Nim, a On biedak sie tak kręci i płacze :ico_placzek: chyba zęby :ico_olaboga:
dziś zero mleka :ico_szoking: zero!!!! nawet na spanie nic nie tknął :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-02-24, 22:05 ]
Jasnie fotki boskie :ico_brawa_01: a na tym zdjęciu ze spineczką to Luśka i TY jak lustro :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: takie podobne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 lut 2008, 23:08

marta tez mysle ze zebole trapia franczeske hehe
poczekaj na jasnie z wyborem okularow hehe

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 lut 2008, 23:15

martuchafrost, sprobuj mu mleko w temperwturze pokojowej podac, moze cos ruszy :ico_noniewiem:

martuchafrost pisze: a na tym zdjęciu ze spineczką to Luśka i TY jak lustro

I chwala bogu, ze nie do tatusia podobna, nie? :-D :-D

madziorka hihi pisze:poczekaj na jasnie z wyborem okularow hehe

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: wtedy szybko do Jacka poleci , zeby jej pomogl wybrac, bo jasnie totalne bezguscie :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 lut 2008, 23:25

mam fotki weekendowe hehe

tak sobie siedze
Obrazek

a tak stoje hehe
Obrazek

a taki spiworek zakupilam lelkowi do spania kilka miechow wstecz hehe ale sluzy jako kolderka albo w ogole bo lelek lubi rozkopany spac hehe
no wiec pamiatkowe fotki trzasnelam , choc tyle hehe
Obrazek

mama ale smiesznie wygladam hihi
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


a tutaj wczorajsza imprezka urodzinowa hehe

lelek sie gosci
Obrazek

nie ma to jak mleczko z malibu mmmm
Obrazek
hola to moj drin

Obrazek

tulipanek dla cioci?
Obrazek

ble
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-24, 22:35 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

24 lut 2008, 23:45

Hej :-D

Ja tylko na chwilkę dać znać że żyję (na wypadek gdybyście zaczęły się martwić co ze mną :ico_oczko: :-D )...
Viki mi się rozchorowała na całego :ico_placzek: Katar non stop i czyszczenie noska co kilkanaście minut, kaszel i gorączka :ico_placzek: Chociaż dzielna jest bardzo moja bidulka to w dzień musze byc przy niej prawie cały czas i "przytulkać" a nocki od tygodnia mamy totalnie zarwane...
Nie mam więc czasu na TT i nie wiem kiedy z powrotem się tu pojawię :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Buziaczki dla Was i Waszych pociech :ico_buziaczki_big:

I slicznie dziekujemy z Viki za zyczenka zdrowia :ico_sorki:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

25 lut 2008, 02:17

Hej Kochane a gdzie nasza Ilonka sie podziewa???? I dlugo Sandrusi nie widac!!!

No nie moge klikac bo Maycie budze, takie moje marne zycie z tipsami stukaczami he he

pa pa

[ Dodano: 2008-02-25, 01:20 ]
Leos super fotogeniczny po Mamusi, Madziorka uwielbiam Wasze zdjecia, juz Ci kiedys pisalam zebyscie sie do gazety zglosili i siup na okladke!!!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

25 lut 2008, 15:12

Madziorka fotki rewelka,ale sie usmialam z Leosia driniarza :ico_haha_01: super hi hi :ico_brawa_01: widac,ze imprezka sie udala,a to rozowe w szklaneczkach ze slomkami,to co to? tak smakowicie wyglada mniam mniam :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość