Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 lut 2008, 22:52

jasnie hehe hurrraaa!!!!1
i dzieki za pomoc jeszzce raz
jestes niezastapiona chustomaniaczka hehe
jak juz przyjdzie to sie wam pochwale jakie mi jasnie cudenko doradzila hehe

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 lut 2008, 22:54

no dziewczyny moze nie uwierzycie ale nie mam czasu bo misiek zaczyna raczkować :ico_brawa_01:
Emilka to nie problem obrać ziemniaki a mieso robie w 5 min i popołudniu tylko smaże :ico_brawa_01: co do fotelika to nie mam pojęcia :ico_olaboga:
Madziorka ja tez słyszałąm o tych syropkach ze nie są dobre ale nie chciałam juz nic pisac

[ Dodano: 2008-02-27, 21:56 ]
Jasnie co do tych mieszkań to sama widzisz ze nie jest łatwo :ico_olaboga: no oby sie udało :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 lut 2008, 23:05

marta brawa dla franka hihi a juz sie premieszcza?
bo lelek na razie pozycje przyjmuje ale cos tam tylko do tylu lekko sie sunie hihi ale i tak dojdzie gdzie chce hhi maly cwaniak hihi

[ Dodano: 2008-02-27, 22:22 ]
marta a apropos syrokpow tyle dziewczyn je poleca a one takie szkodliwe
i wez tu sluchaj innych mam hehe
ja sie nie znam i wierze w slepo hehe
mama kupila ten syrop ale mowila ze sobie zostawi i smiala sie ze sama se lyknie jak jeje sie bedzie nudzilo hehe

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

28 lut 2008, 01:37

witam
podrawiamy z zimnej polski :ico_oczko:
troche was poczytalam,ale nie jestem w stanie nadrobic zaleglosci....
fotki super :ico_brawa_01:
u nas jakos pomalutku leci,konrad rozpieszczany przez dziadkow i kuzynostwo....zostawiam go czesto samego,zeby zobaczyl ze mama nie znika na zawsze...ze wroci do niego i mu tlumacze.i chyba kuma o co chodzi wiec mam nadzieje ze bede mogla odpoczac sobie w tym egipcie i sie wyluzowac :ico_oczko: :ico_haha_01:

pozdrawiamy was serdecznie i mam nadzieje ze bede zagladac czesciej :ico_oczko:
ok spadam spac bo juz prwie 1 :ico_szoking: ale sie zasiedzialam :ico_szoking:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

28 lut 2008, 02:10

MADZIORKA ja Ci nic o tych syropkach nie pisalam!!!! W zyciu bym czegos takiego nie polecila, nawet nie znajac skladu!!!
Jedyne co polecalam to VIBURKOL lek homeopatyczny dla niemowlat, np w okresie zabkowania, ale tez nie polecalam ciaglego stosowania, ja zuzylam moze 4 czopki, gdy Maya byla niespokojna i plakala.
A co do tych super syropkow na sen to dzieki Bogu dopytalas lekarza, bo to jakies swinstwo. Pewnie zaczyna sie od syropkow na sen a konczy na psychotropach.
Och szkoda gadac!!!
Ale mnie wystraszylas!!!

[ Dodano: 2008-02-28, 01:18 ]
MADZIORKA ile czekalas na kurs? Ja pol roku zanim zrobilo sie miejsce na ten sam kurs esol, ale niestety bylo po kursie bo zaszlam w ciaze i pierwsze trzy miesiace spedzilam w toalecie a nie na kursie i miejsce przepadlo.
Na kurs mozna chodzic z dzieckiem??? Ale mnie to zaciekawilo, napisz cos wiecej!!!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

28 lut 2008, 06:15

zakochalam sie w baiylisie hehe z mlekiem i lodem .. mniam mniem
ja nie lubie alkocholu,ale bayleysa kocham :ico_brawa_01: mniam mniam
Madziorka ja tez sie zdziwilam,ze dziewczyny podaja hydroksyzyne,wiem,ze 5 mg jest dozwolone dla dzieci,ale moja ,,siostra,, brala i na nia dzialalo,wiec nie moze byc takie slabe :ico_noniewiem: ja wzielam pare razy dla doroslych 25 mg,ale to zwala z nog....i tak tylko kilka razy jak spac nie moglam.......nie wiem jak inne,bo nigdy sie nie interesowalam,Oli spi ladnie....za to mnie noga lewa boli,tak rwie dziwnie i nie moge spac,mam to od dziecka i nie wiem dlaczego :ico_noniewiem: kiedys mowili,ze rosna,ale to bez sensu,bo teraz to juz napewno nie.....wydaje mi sie,ze to od pogody,bo jak to inaczej wytlumaczyc :ico_noniewiem: wzielam 2 apapy i powoli przechodzi ...bede rano nieprzytomna ,a mialam isc do przychodni,chyba,ze juz spac nie pojde,bo i tak mi sie nie chce.Poczekam,az Tomek wstanie za chwile,ale sie zdziwi :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-02-28, 13:26 ]
ja mam ostatnie dni neta,a tu takie puchy_ :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 lut 2008, 14:48

dobrze ze sie o tym syropku w pore dowiedzialam. tyle dziewczyn na tt zachwalalo :ico_olaboga:

matka niedoswiadczona jak ja i glupia nie???

delfinka
ja poszlam zapytac w srode o ten kurs, w piatek kazali mi przyjsc na spotkanie a w srode zaczelam
nie wiem czemu u mnie tak to szybko zadzialalo
a w szkole maja tzw Creche- cos niby przedszkole, darmowe jak szkola.. calkiem fajnie
szkola nazywa sie Education Adult Centre

fela no wreszcie wpadlas hehe
to wakacje juz tuz tuz co?? super

[ Dodano: 2008-02-28, 13:48 ]
hej jestem dzis wczesnie bo
1. musze siedziec w domu i czekac az przyjda fachowcy i zaloza nam linie telefoniczna a to oznacza ze za kilka dni powinnismy juz miec swoj legalny calodobowy internet hehe
najgorsze ze maja byc miedzy 13-18 i jak glupek musze na nonono siedziec a tak mialam ochote do miasta pojechac... a buuuu
ale jak sie pojawia szybciej to choc do parku z lelkiem na chustawke sie przejde hihi bo
polubil
poki co maly spi na ogrodzie, piekna cieplutka pogoda hehe

2. sasiad od ktorego czerpiemy sygnal najwidoczniej ma dzien wolny bo rzadko o tej porze jestesmy w sieci hehe


hihi
lepiej dla mnie byloby raczej zajac sie obowiazkami domowymi ale wiadomo: nalog :-D

[ Dodano: 2008-02-28, 13:48 ]
lelek ma juz 3 dzien katarek, mialam nadzieje ze do dzis mu przejdzie...
rano biedny sie meczyl, normalnie nie wiedzial sam czego chce
cycek nie, smnoczek nie.. bo wiadomo ciezko oddychac, a spac sie chcialo. wiec zaczelam mu spiewac i glaskac go i o dziwo zasnal. ale po dwoch minutach znow mu nos zaswiszczal i na nowo maruda.. normalnie wsciekalam sie wrrrrr
az po godzine odpadlismy razem
dalam mu herb na przeziebienie i troszke pomogla
poza tym woda morska, i masc majerankowa
powiesilam czosnek na lozeczku i mokre pieluszki hehe ale co z tego jak od polowy nocy juz znami spi zazwyczaj bo te jeki, kweki itd sa nie do opanowania w lozeczku hehe

[ Dodano: 2008-02-28, 13:52 ]
urraaaa juz linia prawie zalozona.. takze jak tylko skonczy to pedziemy na busa i shopping hehe
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

28 lut 2008, 15:16

Obrazek
Obrazek
[URL=www.fotosik.pl]Obrazek[/URL

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 lut 2008, 21:14

lucy oli swietny hehe
ja dopiero wrocilam z miasta
nie chce mi sie pisac, musze cos zzjesc i troche dom ogarnac, adama jeszcze nie ma bo pojechali auto ogladac...

lelek kaszke brzydko, mam nadzieje ze przejdzie mu na dniach
papa

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

28 lut 2008, 23:51

DZIEWCZYNY JAK ZNIKNE BEZ SLADU TO ZNACZY ZE NA DOBRE MI KOMP PADL!!!
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
jeszcze to do kompletu :ico_placzek:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość