Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

01 mar 2008, 18:17

HEJ DZIEWCZYNKI
troche mnie nie bylo i to wszystko z braku czasu :ico_olaboga:

madziorka a wracasz po macierzynskim do pracy/?/
7kg nadbagazu mowisz??? o kurde to duzo, ja mialam 2 kg i sie schizowalam czy mnie puszcza ale chyba jak zobaczyli ze z dzieckiem to sie juz nie czepiali :ico_sorki:
chyba nie musze pisac ze Twoje fotki cudne jak zwykle, nasz syna modela i tyle :-D
brawa dla Leosia za raczkowanie :ico_brawa_01: aaa i nie wazne w ktora strone..heh
koniecznie pochwal sie swoja MT :ico_sorki:

emilka dobrze ze biegunka minela i Natki juz w pelni sil :ico_brawa_01:

jasnie pani fajny ten wozeczek, kupilas go na allegro??
trzymam mocno zebyscie z Lusia mogly jak najszybciej dolaczyc do mezulka :ico_sorki:
ja tez jestem zwolenniczka "normalnego" ubierania dziecka i zawsze jak wychodze gdzies z Szymonem to sie zastanawam co mu ubrac zeby mu za cieplo nie bylo :ico_nienie:
jak juz bedziesz w UK to napewno nikogo tam nie zdziwi lekkie ubranie Lusi :-)

maruchafrost no to niezlego mialas doradce na zakupach :-D ja jednak czesciej wierze w swoj gust i mojego M rzadko pytam o zdanie :ico_oczko:
fotki Frania super :ico_brawa_01: a jak tam u niego mleczko?? dalej bleee?

lucy ale Oli przystojniacha i jaki duzy :ico_brawa_01:
a wizyty u tego lekarza w turbanie szczerze wspolczuje, to chyba jakis idiota tak potraktowac kobiete :ico_olaboga:

monika juz niewiele zostalo :ico_brawa_01:

kasi.k, wszystkiego naj dla Viki :ico_tort:

[ Dodano: 2008-03-01, 17:21 ]
zakupilam dzis wozek dla Szymona na nasz wyjazd do UK, musze miec lekki bo tam pewnie bede sie autobusami przemieszczac jak madziorka :-)
aaa i u nas dzis taka wichura mnie zlapala jak jechalam samochodem ze polamalo galezie drzew i nie dalo sie przez ulice przejechac, trzeba bylo po chodniku jechac :ico_olaboga:
normalnie jakas masakra myslalam ze mi boczne szyby w aucie wywali ten wiatr, na szczescie szybko przeszlo :ico_sorki:

a tu foty:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 mar 2008, 21:01

SPOZNIONE ZYCZENIA DLA VIKI :ico_oczko: :ico_tort: :ico_tort:
Kasi.k ty terrorysto :-D :-D Myslalam, ze nasz pobijesz, ze zapomnialysmy :ico_sorki: :ico_sorki: Na przyszly miesiac se przypomnienie w komorze ustawie :ico_oczko: :-D :-D :ico_sorki: :ico_sorki:

eve81 pisze:jasnie pani fajny ten wozeczek, kupilas go na allegro??

hehe juz spowrotem na allegro wisi , bo normalnie mialam straszna okazje i rakiete odrzutowa dla Luski kupilam za 300 zl a po 900 takie chodza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za chwile foty zgram to wam pokaze :ico_oczko:

fela pisze:a jak tam przezylyscie emme

ja nawet nie wiedzialam :-D :-D (jakbym w tzrzecim swiecie bez tivika i radia zyla :-D ) , ze huragan jest i polazlam z Luska po ten wozek nowy, ale w chuscie ja mialam, to jak zawialo i zaczelo padac to ja zawinelam elegancko i nic nie czula :ico_oczko:

eve81, fajny kolorek wozka :ico_oczko: Madziorce sie spodoba :ico_oczko: A Szymusiowi widze , ze juz spasowal :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

eve81 pisze: trzeba bylo po chodniku jechac

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: ostatnio mnie strasznie ciesza przejezyczenia i literowki :-D :-D :-D w sumie ja normalnie jak huraganu ne ma to tez srodkiem ulicy wale z Luska :-D :-D :-D

lucy23 pisze:ja mialam porod wywolywany,tzn przyspieszany i

no wlasnie, bo jak wywoluja to na pszyspieszenie jest, wiec nie wiem, czemu Monia pisala, ze taki dluzej trwa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

01 mar 2008, 21:07

Jasnie Pani :) pisze::ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: ostatnio mnie strasznie ciesza przejezyczenia i literowki :-D :-D :-D w sumie ja normalnie jak huraganu ne ma to tez srodkiem ulicy wale z Luska


Jasnie, ale ja samochodem jechałam!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 mar 2008, 21:09

Taki :-D teaz Graco

jako spacerowka
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

jako spacerowka z pokrowcem na nogi

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

i jak bede miala nowa dzidzie to sie tam do srodka gondolke wyciagana wklada i ma sie gleboki wozeczek, dobrze przed wiatrem zabezpieczony

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

I w cenie jeszcze dostalam fotelik samochodowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Niby ta sama firma, a roznice na kolach strasznie mozna wyczuc, bo ta moja spacerowka troche telepie, a tu grubsze kola i plynnie jedzie

[ Dodano: 2008-03-01, 20:10 ]
eve81 pisze:
Jasnie Pani :) pisze::ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: ostatnio mnie strasznie ciesza przejezyczenia i literowki :-D :-D :-D w sumie ja normalnie jak huraganu ne ma to tez srodkiem ulicy wale z Luska


Jasnie, ale ja samochodem jechałam!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D


buhahahaahhahahahah no to jeszcze lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-01, 20:11 ]
AAAAAAA, a na ostatnim zdjeciu na sofie widzicie nowa fascynacje mojej corki :-D :-D Jak jej kuzyni karabiny i pistolety pokazali to juz nie chce sie grzechotkami bawic :-D :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

01 mar 2008, 21:12

Jasnie Pani :) pisze:kupilam za 300 zl a po 900 takie chodza


a jaki to jest model graco??
bo w tym sklepie co kupowalam byly tez takie tylko rozne modele :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 mar 2008, 21:19

eve81, widzisz, nawet sie pomylilam, bo za 950 chca je sprzedac, bo to taki wozek jest http://www.allegro.pl/item317992233_woz ... wys_o.html

[ Dodano: 2008-03-01, 21:31 ]
[size=150]I jeszcze zeby Kasia nie bila to spiesze pierwsza
pogratulowac Vikuni ze juz sama chodzi!!!!
[/size]

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 mar 2008, 22:39

VIKI dla Ciebie moc :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: i użo , dużo uśmiechu na codzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jasnie wózek fajny, bardzo tutaj popularny, a jak bedziesz miała drugą dzidzie to Ci sie odwidzi i kupisz sobie nowy :ico_oczko: zobaczysz :ico_oczko:
Eve tez mi sie podoba Twój wózek :ico_brawa_01:

dobranoc dziewczyny

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 mar 2008, 23:55

czesc mamuski

eve wozeczek ladniutki hehe jaka firma i model/ ja obecnie szukam czegos lzejszego ale tym razem zielonego hehe
a ja na razie nie wracam do pracy, tzn w moim wydpadku bede szukala nowej bo przeciez sie wyprowadzilismy z naszego miasta hehe
w okolicach jesieni bede szuakala a moze i pozniej. chce ta szkole kontynuuowac a zajecia sa tylko przed poludniem hehe
poki co mi niespieszno hehe

jasnie nowy wozeczek niezly jest hehe ty to jestes niezla.. hehe dobra okazje wyptarzylas hehe
i juz o brydze dla ignasia pomyslalas hehe :ico_brawa_01:

kasik o wikuni tu pamietamy hehe a ze nic nie stawiasz z racji miesiecznicy to sie wyhylac zadna nie chciala hehe
teraz juz legalnie mozna :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
i zdroweczka dla malej!!!

delfinka dasz rade... maja to juz duza dziewczynka hehe

fela ja tez nic o tych huraganach nie slyszalam hehe ale trzymajcie sie tam i nie dajcie emmie hehe czy jak ja tam nazywacie hihi

u nas miniona byla pelna pobudek , nawet adam zastrajkowal i musiala pare razy sama ruszyc tylek hehe
a leon darl sie w lozeczku z piskiem jak opetany, dopiero u nas w lozku i przy cycu bylo ok


a my wlasnie powrocilismy od znajomych hehe tych co maja dwoch blizniakow lobuzow hehe ale w swoim domu sa znosni hehe

lelek smial do nich jak durny hehe
obzarlismy sie,, na maxa

teraz zapodamy film Jestem legenda z will smithem widzial ktos?

aha slyszlaam ze LEJDIS jest nonono ale nie mam skad sciagnac hehe musze go zdobyc hihi

robilismy tam pare smiesznych zamaskowanych fotek
to zalacze pozniej

dobranoc papa

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 mar 2008, 23:59

madziorka hihi pisze:i juz o brydze dla ignasia pomyslalas hehe

:ico_szoking: :ico_szoking: wow, pamietasz???? :ico_szoking: :ico_szoking: hehe, ale ja tez o Toli pamietam :-D :-D
madziorka hihi pisze:teraz zapodamy film Jestem legenda z will smithem widzial ktos?

ja widzialam, spoko, ale mnie nie powalil
madziorka hihi pisze:aha slyszlaam ze LEJDIS jest nonono

NO nonono !!!! Na poczatku jest kilka migawek laski co w chuscie dziecko nosi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 mar 2008, 00:05

madziorka hihi napisał/a:
aha slyszlaam ze LEJDIS jest nonono

NO nonono !!!! Na poczatku jest kilka migawek laski co w chucie dziecko nosi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
_________________


heheheh no to musze go zobaczyc :-D

pamietam o Ignasiu bo nam tez po glowie chodzi hehe

[ Dodano: 2008-03-01, 23:06 ]
Jasnie Pani :) pisze:madziorka hihi napisał/a:
i juz o brydze dla ignasia pomyslalas hehe


myslalam ze z literowki bedziesz sie nabijac hehe
mialo byc bryce a nie brydze hehe

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość