Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 mar 2008, 09:24

madziorka hihi pisze:pamietam o Ignasiu bo nam tez po glowie chodzi hehe

czy to znaczy ze???? kiedy???

madziorka hihi pisze:myslalam ze z literowki bedziesz sie nabijac hehe
mialo byc bryce a nie brydze hehe

eeee, nie kazda mnie literowka bawi :ico_oczko: ta zrozumialam od razu, wiec spoks :ico_oczko: Wogole to ja tyle literowek strzelam, ze glowa mala, a z innych sie nabijam :ico_oczko:

Moje dziecie dzis w srodku nocy sie obudzilo, a ze ja razem z nia sie nie obudzilam to mi "wyplacila z miska" prosto w nos i mam troche spuchnietą kichawe i boli :ico_noniewiem: mam nadzieje, ze przejdzie, bo tak dziwnie boli, jakby sie cos tam zlamalo :ico_noniewiem: No normalnie spie z Golota :-D :-D
Ale w przyrodzie musi byc zachowana rownowaga, wiec rano jak wstalysmy wlozylam ja do lozeczka, zeby troche chate ogarnac, a ona zaczela przy sczebelkach podskakiwac i sie sama tez w nochalka walnela :-D :-D sprawiedliwosc musi byc :-D :-D troche poplakalo, ale chrupek kukurydziany zalatwil sprawe :-D teraz siedziw nowym wozku i tym chrupiekm z zapamietaniem tacke smaruje :-D Wozek przechodzi test bojowy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

02 mar 2008, 12:05

hej dziewczyny!!!
u nas nocka jak zwykle pobudka o 4 i do teraz wariuje :ico_olaboga: :ico_puknij: :ico_oczko:
a ja juz wykapana i obiadek zaszykowany, pewne polece w teren bo juz mnie nosi, słonko świeci, ale jest zimno

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 mar 2008, 14:41

Jasnie Pani :) pisze:
madziorka hihi pisze:pamietam o Ignasiu bo nam tez po glowie chodzi hehe

czy to znaczy ze???? kiedy???:

to znaczy tyle ze jak bedziemy miec synka to moze te ignas go nazwiemy. pisze 'moze" bo oczywiscie mi sie wszystko zmienia z dnia na dzien...
chcielibysmy zeby miedzy naszymi dziecmi byla roznica ok 3 lat
wiec staranka mozna rozpoczac w przyszlym roku wiosna/lato
ale znajac zycie sprawa moze sie opoznic
bo napewno sie nie przyspieszy hehe

a jesli dobrze pamietam to wy planowaliscie szybciej? czy tak?
ale pewnie ze wzgledu na wyjazd rowniez moglo cos ulec zmianie hehe

dominika coRKA cie bije????? :ico_olaboga: :-D a luska to musi miec mocny lewy sierpowy hehe
to wy razem spicie??

martus podziwiam.. co temu franiowi sie odmienilo??? i jak on funkcjonuje w ciagu dnia??? bez spania?
moze on jakis wielki uczony bedzie? oni ponoc tez nie potrzebuja duzo snu hehe

ja tez juz gotowa, do wyjscia
czekam tylko na rosolek i jedziemy.. to toys'r us i mothercare, oblookac wozki, kupic nocniczek i ksiazke z przepisami dla maluchow hehe
a potem do centrum do kosciola..
piekny dzionek
slonecznko i cieplo
tyle ze wieje
ale da sie przezyc hehe

buzioooole

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

02 mar 2008, 15:53

witam

u nas niedziela plynie leniwie,konrad byl z babcia w kosciele ale wrocili za pol godz :ico_oczko: bo konradowi kupke sie zachcialo :ico_oczko:
wiecie w kosciele powinna byc toaleta.u nas w londynie,w ang katolickim kosciele ,dzieci maja swoja salke itam sie bawia a rodzice moga byc na mszy w tym czasie.wiadomo dla takiego malca to nudy tyle czasu wysiedziec w jednym miejscu,wiec mysle ze to super pomysl.

ale chyba zaraz trzeba skonczyc to lenistwo i sie wybrac gdzies :ico_oczko: do rodzinki na niedzielna kawke z ciachem :ico_haha_02:


laski a co do planowania malucha to tez ostatnio chodzi mi to po glowie,tylko bardziej tak zeby konrad mial rodzenstwo niz z mojej checi.bo jak narazie jescze nie odpoczelam i zabardzo znowu w pieluchy nie chce mi sie pchac :ico_oczko: i chcialabym popracowac troche,tzn wrocic do ludzi :ico_oczko:
tez nie chce zbyt duzej roznicy wieku pomiedzy dziecmi,wiec tak wychodzi ze trzeba by dzialac jakos niedlugo,ale to tylko takie moje ukryte mysli,przed pawlem,bo on to chetny od zaraz.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

02 mar 2008, 17:13

hej dziewczyny!!!
no i naruszyłam nasze oszczędnośi i kupilismy nowe autko :ico_brawa_01: duzo nie dopłacaliśmy do starego bo juz stary sprzedaliśmy :ico_brawa_01: ale mamy renoult megane scienic :ico_brawa_01: duzy rodzinny samochód :ico_brawa_01:
Madziu w ciągu dnia Fran oki śpi co dwie godziny po 40 min :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 mar 2008, 18:08

madziorka hihi pisze:a jesli dobrze pamietam to wy planowaliscie szybciej? czy tak?

no juz bylo pewne podejrzenie, ale sie spalilo :ico_noniewiem:
madziorka hihi pisze:dominika coRKA cie bije????? :ico_olaboga: :-D a luska to musi miec mocny lewy sierpowy hehe
to wy razem spicie??
\hehe przemoc w rodzinie mloda uprawia :-D :-D a spie z nia, bo ona od pewnego czasu bardzo "intensywnie" sypia i jak walila raczkami i nozkami o szczeble w lozeczku to sie z placzem co pol godziny budzila, a mi sie nie chcialo wstawac tylko po to, zeby ja z boku na bok przerzucic i wzielam ja do lozka. Teraz sie z braku taty same grzejemy w lozeczku :ico_oczko:
fela pisze:bo on to chetny od zaraz.

hehe, przynajmniej problem z terminem masz z glowy i sama wybierasz bez konsultacji :-D
martuchafrost pisze:kupilismy nowe autko
]
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No i humorek od razu lepszy. Gratki nowego autka, oby sie nie psul i jezdzil jak rakieta
martuchafrost pisze:Madziu w ciągu dnia Fran oki śpi co dwie godziny po 40 min

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Jak mam szczesie to Luska dwa razy dzinnie po godzinie spi, ale zykle te dzrzemki ok 15-20 min maja i jej starcza, wyglada na wyspana, ale za to juz o 19.30 mam spokoj do ok 7 rano, zwykle bez pobudek (no chyba, ze ma ochote mnie w srodku nocy w leb strzelic to sie budzi :-D )

Ale dzis sie wyspalam :-D :-D zabralam Malego Dziada do moich rodzicow i dzadek sie z nia bawil, a ja komara w brata lozku sw ucielam :-D :-D Troche sie zdziwil jak skacowany po nocce od dziewczyny wrocil i chcial sie przespac, a tam jego lozko spasozytowane, bo Luska do mnie dolaczyla :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 mar 2008, 21:14

fela no to dzialaj. pawel sie ucieszy hehe
moze pojdziesz w moje slady i wrocisz z szalenstw w egipcie :ico_ciezarowka:
tyle ze ja zaciazylam tuz przed wyjazdem hehe a tam dalam sobie mocno popalic hehe ostatnie takie szalenstwa na maxa i duuzo % hehe

marta gratuluje nowej furki :ico_brawa_01:

jasnie pani ty to zawsze rozbawisz mnie swoimi tekstami hehe

my niedawno wrocilismy
szukalismy furki dla lelka.. hmmm ciezko..
za maly wybor jak dla mnie
chcemy (tzn Ja hehe) zielony, do tego nieduzy, 4 kolowy, duzy koszyk, a raczki to juz sama nie wiem czy dwie czy jedna hehe
ale nie znam sie na firmach
akurat chicco ani gracco nic mi nie wpadlo
natomiast jeden w mothercare jakis swoop nam spasowal
ale firma jakas niepewna
i tani nawet 60f chyba
i mamy metlik
moze jeszcze zobacze w mamas and papas

[ Dodano: 2008-03-02, 20:16 ]
wklejam wspomniane wczorajsze fotki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 mar 2008, 21:22

madziorka hihi, no z kolorkiem to mozecie miec problem w UK, bo pamietam jak sama sie w wozkach tam orietowalam to nawet czerwony to ostra ekstrawagancja byla. Jak ci sie podobal ten za 60 F to nie masz co patrzec, ze firma no name, bo cena tez taka, ze jak sie rozkaczy to nowy sobie sprawisz :ico_oczko:

A zdjecia pojechane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajna maska Lelkowa :ico_brawa_01: kogo to ma przedstawiac? A ta druga to pajak czy Meduza? :-D :-D
madziorka hihi pisze:tyle ze ja zaciazylam tuz przed wyjazdem hehe a tam dalam sobie mocno popalic hehe ostatnie takie szalenstwa na maxa i duuzo % hehe

ja przed ciaza to mialam taka jazde, bo Luska to planowe dziecko bylo i staralism sie o nia pol roku, wiec jak mialam @, czyli wiedzialam, ze nici z ciazy to lecialam z kolezanka na impreze, a potem po pierwszych pookresowych szalenstwach z Danem siedzialam w abstynencji w domu i tak 6 miechow :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 mar 2008, 21:26

jasnie u nas tez lelek planowany ale jak dwa cyckle nie wyszlo to potem stwierdzilam ze szaleje pije pale i luz, bo sie okazalo ze starania zwykle trwaja wlasnie 6 miechow..
a tu sie okazalo ze za 3 razem poszlo hehe

a z tym wozkiem adam mowi to samo
ze jak cena taka to nie ma co potem plakac jak sie rozwali hehe
a zielona ma buda i cos tam jeszcze hehe
wiesz ja najpierw patrze na kolor a potem sprawdzam czy solidny hehe

tutaj glowniwe czarne, szare, granatowe chyba...

zal mi troche ze nie bede juz oryginalnym kolorowym wozkiem smigac
tylko jak wiekszosc mam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 mar 2008, 21:30

madziorka hihi pisze:zal mi troche ze nie bede juz oryginalnym kolorowym wozkiem smigac
tylko jak wiekszosc mam

to czemu sobie z Pl nie sprowadzisz? na allegro duzo kolorow jest i wysylaja za granice niektorzy sprzedawcy

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość