buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

04 kwie 2012, 20:36

Ja przepraszam, że sie wtrące, czasem jak wiecei Was podczytuję :ico_wstydzioch: ...sentyment :ico_sorki:

Jadzie nie mogę tak spokojnie czytać o kupkach ze śluzem :ico_sorki: . Mój Adrian mial je od trzeciego tyg życia :ico_olaboga: , tylko on miał z domieszką krwi, i wylądowaliśmy w szpitalu :ico_sorki: , i tam mnie uświadomili, że to alergia :ico_sorki:
Potem jeszcze do skończenia pół roczku małego miał jakieś 15 razy te biegunki :ico_olaboga: , raz krew była, a raz nie, ale zawsze był śluz i charakterystyczny zapach :ico_noniewiem: .

Jedyne do mogę Ci doradziś to karm małą jak najczęściej, i nie jadaj rzeczy, które uczulają :ico_sorki: i przez dłuższy okres podawaj małej dicoflor30 rano i wieczorkiem kapsułkę otwórz i wysyp do picia lub pokarmu :ico_sorki: . Jak biegunka jest silna, to możesz przez jakieś trzy dni podawać 3x dziennie :ico_sorki:

Sorki, że się wtrącam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

04 kwie 2012, 23:13

kaja to brawa dla ciebie :ico_brawa_01: i wielki szacun
musisz miec mega dobre mleczko
z checia bym ci Hanie dostawila :ico_sorki:

buzok14 jak najbardziej zerkaj do nas i sie udzielaj :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

05 kwie 2012, 07:11

Witam z :ico_kawa:

eSKa, witamin nie biorę bo wiecznie zapominam iść sobie kupić ale musze w końcu bo mi strasznie zaczęły włosy lecieć :ico_noniewiem: a mleczko to zawsze miałam wysokokaloryczne bo dziewczyny też nadganiały wagę bardzo szybko i długo wystarczało im tylko moje mleko nie chciały jeść innych rzeczy, jedynie piję herbatkę na laktację

Beatka78, jakbyś była bliżej to z chęcią bym Ci Haniulę podkarmiła :ico_haha_02:

o i Kuba wyczuł że wstałąm i on też się zaczyna budzić a dziś sami urzędujemy bo córy poszły nocować do babci :ico_haha_01: bo w nocy miał dziadziu przyjechać z wujkiem i koniecznie chciały ich szybko przywitać :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

05 kwie 2012, 08:46

Witajcie :-)

Wózek naprawiony to pogoda się popsuła - pada :(
Martyna miała dziś pobudkę o 3,dostała cycusia, a potem nie chciała zasnąć tylko się przytulać. Nie chciałam ale nie dałam rady i wzięłam ją do siebie do łóżka.
Teraz próbuje usnąć w łóżeczku ale widać że pogoda na nią wplywa bo jest zmierzła.

Kaja a słyszałaś o banku mleka ? Otwarli kilka dni temu pierwszy w PL :-)
Gabi humorzaste te nasze dziewczyny hehe

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

05 kwie 2012, 08:51

Mad., słyszałam właśnie że mieli jakoś otwierać

Kuba się coś złości jeszcze nie wiem o co ale cos mu nie pasuje :ico_noniewiem:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

05 kwie 2012, 09:33

Wasz wątek dostarczył dużo wrażeń gdy rodziłyście, a teraz wiosenki przejęły pałeczkę.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

05 kwie 2012, 09:49

moni26, taka kolej rzeczy :-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

05 kwie 2012, 10:01

Witajcie

Moni podczytuje watek wiosenny i rzeczywiscie maja duzy ruch

[ Dodano: 05-04-2012, 11:41 ]
dziewczyny a czy wasze dzieci jak je macie na rekach to patrza na was?
bo Hania jak ja mam na rekach to mimo ze ja wolam to ona sie wszedzie rozglada tylko nie na mnie, jedynie jak lezy w koszyku to patrzy jak sie ja zawola :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

05 kwie 2012, 12:56

Siemanko :-)

Ale paskudna pogoda u nas brrrr... Boryś już półtorej godziny śpi przy otwartym balkonie a ja poowijana w koc mam chwile dla siebie :ico_oczko:

Beatka78, Borys będąc na rękach też się na mnie nie patrzy. Myślę że to może za blisko i mu się obraz rozmywa :ico_oczko: natomiast jak jest w leżaczku to wodzi wzrokiem za wszystkimi :-)
mad fajnie że wózek macie już naprawiony, szkoda tylko że pogoda się skiepściła :ico_noniewiem:
kaja piękna waga Kubusia :ico_brawa_01:
jadzia a może to skaza białkowa??

Mąż zabrał Emilię na działkę więc mam dzisiaj większy luz :-)

Czy Wasze dzieciaczki też się tak ślinią ?? Bo Borysowi muszę śliniak zakładać bo non stop mu ślina leci a dodatkowo wszystko wkłada do buzi :ico_noniewiem: zastanawiam się czy to taka kolej rzeczy czy może zaczyna ząbkować :ico_szoking:

Aaa no i ważyłam młodego i waży 7500 :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

05 kwie 2012, 13:05

waży 7500
O matko :-D wow hehe
Ja dzisiaj ważyłam Martynę po mojemu i wyszlo 5500g :-)

Beatka78, jak Martyne mam na rekach to patrzy na mnie. Jak sie pochylam nad nia nawet bardzo blisko tez patrzy. Ostatnio lubi jak ja nosze przodem do swiata i podziwia m.in lampy i sufity :ico_haha_01:

Aga26, Martyna od kilku dni zauwazyla ze ma rece... a od 2 dni wpycha raczki do buzi co nie jest oznaka glodu tylko widac taka ma ochote. A slinic sie zaczyna i mieszac jezorkiem ze banieczki sie robia hehe

My dzisiaj po jakies zakupy swiateczne jedziemy.
W ogole to ja nie mam co na siebie wlozyc.
Wstyd sie przyznac ze jeszcze spodnie ciazowe zakladam.
Gdyby D. wrocil szybciej skoczylabym kupic jakies galoty chociaz :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość