Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

10 mar 2007, 08:45

cześć Natashka, ranny ptaszku :-D moje dziecię usnęło o 21:30, a obudziło się o 7:30! No i jak jej tu nie kochać ? :ico_haha_02: właśnie tatuś karmi. Miłej soboty Wam życzę z baaardzo udaną pogodą. Pozdrawiamy z (na razie) słonecznego Wrocławia

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 mar 2007, 08:50

ja to codziennie juz nie spie po 5 bo musze budzi mojego T, choc dosc czesto pozniej klade sie znowu...ot tak chocby tylko polezec...
moj dzis caly dzien po za domem bo po pracy umoiwl sie z kolezkami na piwkowanie, wiec pewnie wroci nawiany ech, no coz sama mu pozwolilam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

10 mar 2007, 09:49

Hej,
Ernest wczoraj prawie sam usnął na naszym łóżku, przytulał się do kołdry, przytulał i odjechał, trochę się rozbudził przy przekładaniu do łóżeczka, ale trochę polulałam uśmiechnął się i znowu odjechał.
Nakarmiłam rano o 6.10 i jeszcze śpi, a ja moczyłam sobie nogę bo mi paznokieć wrasta. Stopy tez jeszcze nie wróciły do normy i mam klopoty.
Jeśli chodzi o podwyższoną temp, to chyba jeszcze nie ząbki i główka mu się często poci, będę musiała porozmawiać z lekarzem. Mocz jest ok, więc to pewnie co innego, tylko co?

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 mar 2007, 09:57

kurcze gdzies czytalam o tym poceniu sie dzieci ale nie pamietam gdzie...a nie ejst to przyczyna braku wit d3??? juz sama nie wiem..bzdury pisze

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

10 mar 2007, 10:44

Witajcie
jak sie czlowiek przespi to odrazu inaczej patrzy na swiat :ico_haha_01:

Sinlac jest do d... smierdzi ,Ola pluje dalej niz widzi a drogie dziadostwo

chyba musze zrobic samowolke i dac jej mieszanke,chociaz raz dziennie, co o tym myslicie? jakie mleko kupic?
g:<
Elu trzymam kciuki za Jasia,powodzenia :ico_haha_01:
Wielka Sosno fajnie wygladasz w tych wloskach a Zuzia spojzenie ma zabojcze

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

10 mar 2007, 10:45

hejka

Ale Wy macie fajnie z tymi nockami.Ja ostatnio wziełam się na sposób i przez sen o 24 robię ostatnie karmienie i spi do 6.Ale dzisiaj cos spac nie chciał.

Lece sprzątac i robic na obiad pierogi ruskie,bo mój sym juz się za nimi stęsknił.

Akna---to jest jeszcze danie ulubione mojego Emila. :-D :-D

[ Dodano: 2007-03-10 ]
Mosob zabardzo nie pamiętam oco chodziło z twoją panną :ico_sorki:

Napisz mi to moze ci pomoge-dlaczedo to mleko musiałas podawac.

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

10 mar 2007, 10:49

apropo pocenia ,pare dni temu moraly prawilam ze brak wit d3 a na drugi dzien po spacerku Ola byla cala mokra tak ze ja przebieralam .Pogoda jest juz wiosenna i musimy uwazac zeby nie przegzewac dzieciaczkow

musze kupic kurteczke bez KAPTURA bo mnie denerwuja

Anetko gdzie jestes potrzebuje ten przepis na zapiekanke ziemniaczana z mlekiem a nie moge znalesc

[ Dodano: 2007-03-10 ]
Aniu k bo za trzy tygodnie przytyla tylko 10 deko,jest na cycu i je zupki i lekarka kazala ta kaszke Sinlac ale ona jej nie chce jesc wiec pomyslalam ze dam jej mieszanka

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

10 mar 2007, 10:52

Hej.
Jak ja Wam zazdroszcze że wsze maluszki śpią w nocy.Mój się ciągle budzi przynajmniej 4 razy a dzisiaj to przeszedł samego siebie i marudził całą noc - wstawanie co godzina :ico_olaboga:
Wczoraj była u mnie pediatra i Tomek dalej chory(ciągle w tych oskrzelach coś słychac). Antybiotyk musi brac jeszcze 3 dni i do tego leki wziewne. Już wymiękam z tą jego chorobą :ico_olaboga:
Mery to Ty jeden dzień młodsza jesteś ode mnie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 mar 2007, 10:53

witaminka wytwarza sie w naszym organizmie tez pod wplywem sloneczka, wiec jak najwiecej dziecitak wystawiac na sloneczko... w koncu w wielu krajach tej witaminy sie nie daje...a jej nadmiar tez jest grozny...

wiecie co lepiej aby dziecko zmarzlo na spacerku niz sie przegrzalo, tylko trzeba chronic przed wiaterkiem i deszczem....

ja moejmu maluchowi daje zwykle Bebiko 2 czasem z kleikiem ryzowym...ale to tylko na noc bo w ciagu dnia nie potrzbuje wiecej jedzonka...i ciagnie cyca


mmmmm pychotka pierogi ruskie, ja tez juz dawno nie robilam, moze w tygodniu zrobie, ochoty mi narobilas Blondi

[ Dodano: 2007-03-10 ]
Akna moze maluch tak sie czesto teraz budzi bo jest chory...??

moj mial taki okres ze jak szedl spac to budzil sie po 10-12 godzinach,tak bylo przez ok 1,5 miesiaca potem znowu mu sie odwidzialo i wstae conajmniej raz

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

10 mar 2007, 11:09

Natasza---wieczorem bedzie uczta uszykuj talez to ci dam i winka mojego wyrobu tez poleje i bedzie :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :509:

Mosob--kup mleko z kleikiem ryzowym albo kaszke mleczno-ryzową.Jezeli mała niechce tego g..na pic to nie dawaj.Ja podaje Dominikowi bebiko 2R albo bebiko 2GR to pierwsze jest z kleikiem ryzowym a to drugie to kleik+kaszka gryczana.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości