Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

29 lis 2012, 20:54

donatka ja tez smarowalam sie zwykla oliwka I nie mialam zadnych rozstepow.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

29 lis 2012, 21:01

fotkę wstawię jutro, bo teraz szczerze powiem, że mi się nie chce.

ja w pierwszej ciąży smarowałam się Ziajką ale ona jest od 4mca ciąży do użytku.
no niestety ja muszę toxo i te Ige robić sama.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

29 lis 2012, 21:27

noo tibby :ico_brawa_01: dla serduszka :ico_brawa_01: wiedziałam,ze będzie juz biło baaa ono biło juz wczesniej na pewno :ico_haha_02: ale fajnie i jeszcze L4 dostałaś,odpocznij sobie w koncu kochana :ico_sorki:
robiłyście badanie na toxo? ile ta przyjemność kosztuje?
ja z racji tego,ze do gina chodze do przychodni a oni mają również labolatorium to ja za toxo,hiv,WR,HBS,RÓŻYCZKE,IgM,IgG,grupa krwi itd czy chodzi o mocz czy tez zwykłe badanie krwi mam wszystko darmowe plus opieka połoznej...
TAK misia81 ja mam juz jutro wizyte o 11 :-) jade z mezulkiem :-D troszke stresik maly jest ale co ma byc to bedzie mam nadzieje ze wszystko jest dobrze.
ale bomba :-D nie stresuj się niczym kochana zobaczysz,ze bedzie wszyściutko dobrze,trzymam bardzo mocno swoje kciukaski :ico_oczko:
Dziewczyny od kiedy smarujecie brzuszk
ja juz zaczełam a używam zwykłego olejku bambino dla dzieci i zauwazyłam,ze mi z piersi już cos wycieka a potem zostają takie żółte strupki na sutkach :ico_noniewiem:

wybaczcie,ze tak późno dzis odpisuje,ale cały dzien była kolezanka z 19miesięcznym Mateuszkiem i musiałam z nią porozmawiać o porodzie itd..ta to miała fajny poród zazdroszcze :) Potem R mnie zabrał do Mc Donalda na fryty ojj nie ma pyszniejszych frytek od tej restauracji a teraz najlepiej smakują z lodami :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: wiosna-lato 2013

29 lis 2012, 21:51

pora zaczac Juz cwiczyc
Ćwiczyć ?Ale co to za ćwiczenia ?
cały dzień pada deszcz :ico_spanko:
To gdzie wy mieszkacie że ciągle piszecie o deszczu .U nas od kilku dni pięknie słonecznie.
przytyłam tylko 11kg
No to bardzo malutko.A byłaś na jakiejś diecie ?Trzymałaś się jakiś zasad ?
zauwazyłam,ze mi z piersi już cos wycieka a potem zostają takie żółte strupki na sutkach :ico_noniewiem:
Mnie cały czas wycieka ale ja niedawno przestałam mała karmić więc to dlatego.
Ale u mnie siara jakoś przed 20 tyg się pojawiła i było jej bardzo dużo do samego porodu bo czasem musiałam wkładki nosić.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

29 lis 2012, 22:52

To gdzie wy mieszkacie że ciągle piszecie o deszczu ..
województwo wielkopolskie

No to bardzo malutko.A byłaś na jakiejś diecie ?Trzymałaś się jakiś zasad ?.
nie byłam na żadnej diecie, jadłam tak tak zawsze,często a mało, no i w ogóle nie miałam apetytu na słodycze :ico_oczko:,
a po porodzie wszystkie kg zgubiłam, byłam płaska jak deska, żadnego śladu po brzuszku :)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

29 lis 2012, 22:56

ja również polecam stosowanie oliwki, do tego miałam jeszcze kosmetyki z Rossmanna z serii

Obrazek

zero rozstępów a przytyłam 18 kg

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

29 lis 2012, 23:48

no i w ogóle nie miałam apetytu na słodycze
o raju ja to nie umiem teraz zyć bez słodkiego to jest straszne :ico_sorki: ja nawet jak dziś jem frytki z lodami i co zrobić :ico_noniewiem:
To gdzie wy mieszkacie że ciągle piszecie o deszczu
u nas też deszczowo a ja mieszkam na Dolnym Sląsku

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

30 lis 2012, 09:23

Hej mamusie :-)

ja sie zaczelam smarowac kremem Perfecta Mama w sumie od niedawna jak zaczelam 4 miesiac bo jego sie stosuje dopiero od 4 mies. kupilam go w Rossmannie :-)

za 3 godziny wizyta u gin. nie wiem czego ale jakos mam obawy ... ostatnio nie mialam takich obaw jak teraz :-(

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

30 lis 2012, 10:09

Hej dziewczynki, u nas spokojnie. Wczoraj mnie dziwnie brzuch bolał, nie jak na okres, nie jak rozciąganie tych mięśni, ale nieco wyżej i tak kuł :( mam nadzieję, że to jelita, bo ostatnio jakoś tak dużo jadłam. Choć jak bolą jelita to też czuję inaczej...
I wczoraj dopadła mnie okropna zgaga. Nigdy w życiu tak nie miałam, aż chciało się płakać bo nie mogłam śliny przełknąć...
Postanowiłam zmienić tez witaminy na Pharmaton Matruelle, do tej pory biorę femibion natal 2, ale w tych pierwszych nie ma takich składników jak żelazo, magnez itp

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: wiosna-lato 2013

30 lis 2012, 10:21

Anade ja biore matruelle i biore ja 2 razy w tyg bo ona ma tyle sobie skladnikow ze lekarz mowil ze wystarczy 2 razy w tyg je brac bo rowniez powoduja zatwardzenia..... wybralam je bo tez bralam femibion ale nie chcialo mi sie codziennie lykac bo ja nie mam pamieci do lekow

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość