malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

16 sie 2008, 13:51

...
Ostatnio zmieniony 27 lut 2009, 22:48 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

16 sie 2008, 21:49

My u teściów od dwóch dni jesteśmy ale jutro juz wracamy.
Sporo napisałyście od mojej ostaniej wizyty - miałam co czytać - fajnie :-)
asika przykro mi że nadal kiepsko między Tobą a Markiem ale nie przestaję trzymac kciuków za pomyslnośc w Waszym związku :-)

U moich dziewczyn nic nowego w sumie. Kinga nadal non stop na brzuchu by leżała-ciagle się przekreca, gada do siebie (a może do nas) jak najęta, wszystko pcha do buzi, ale nóg swoich jeszcze nie odkryła. Ewa rozrabia, spiewa mi piosenki, tańczy i ciagl się przytula - slodziak mój mały. Właśnie przed chwilą ogladałm zdjęcia z pierwszych miesięcy zycia Ewy i Kingi. Jejku, jak ten czas leci ...

Myszka ale Ty posta walnęłaś, prawie jak maturalne wypracowanie :-)

[ Dodano: 2008-08-16, 21:51 ]
A u nas na szczęście nie bylo burzy wcale. Straszne są te kataklizmy, tyle cierpienia ...

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

17 sie 2008, 16:29

Witam, ja tylko na chwilę wrzucic obiecane fotki :ico_oczko:
Myszka ale Ty posta walnęłaś, prawie jak maturalne wypracowanie :-)
no rozpisałam się trochę, no... przepraszam to się więcej nie powtórzy :-P :-P :-P

na początek parę zdjęć z wesela, na którym byliśmy na początku miesiąca:
Obrazek
Obrazek
moja siostra ze swoim chrześniakiem ;)
Obrazek
tany tany :ico_haha_01:
Obrazek
Dadek z tatą
Obrazek
Daduś hula
Obrazek
POPRAWINY - fota rodzinna
Obrazek
od lewej, moja siostra ze swoim chłopakiem, mój brat ze swoją dziewczyną (moją przyszłą bratową) i my :-D
Znów rodzinnie ale zamiast brata - mama moja
Obrazek
z przyszłą bratówką
Obrazek

Damian i jego nóżki
Obrazek
Obrazek
Damian bawi się z tatą - a potem wspólna drzemka
Obrazek
Damian
Obrazek
fotka z wesołego miasteczka
Obrazek

no to tyle :-D
buziaki i miłego popołudnia życzę

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

17 sie 2008, 16:37

Nożki Damiana rewelka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Ładnie wyglądaliście na weselu, wszyscy troje.
Fajnie jest sledzic jak dzieciaki rosną :-)

Awatar użytkownika
mama_Tosi
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 25 lip 2008, 08:09

17 sie 2008, 21:43

...
Ostatnio zmieniony 24 lut 2009, 19:13 przez mama_Tosi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

18 sie 2008, 12:49

mama_Tosi, ja też bym nie wytrzymała na Twoim miejscu, ale ja z tych kłótliwych jestem, nie daj sobie w kaszę dmuchać, pogadaj z mężem i zróbcie tak jak Wam pasuje. Moja mama też by mi pewnie kazała żyć w zgodzie z tymi babsztylami, bo jak jej czasami coś mówię na teściową to mi zawsze mówi "pokorne cielę dwie matki ssie" (zawsze jest ten tekst) i że mam przemilczeć, jednym uchem wysłuchać, drugim wypuścić i zapomnieć. Ale to jest naprawdę trudne! Współczuję Ci :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2008-08-18, 12:51 ]
Chyba już kiedyś o tym było, ale zapytam jeszcze raz: czy Wam też tak strasznie wypadają włosy? U mnie masakra, boję się czesać!
I mnie jeszcze wypryszczyło na twarzy, chyba od tych Cerazette :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

18 sie 2008, 13:36

Witam mamusie i ich maluszki,
Małgośka masz rację nie daj się a mężowi powiedz co o tym myślisz i rodzicom też, że to Ty/Wy robicie dziecku chrzciny i nie po to im o tym mówiłaś aby usłyszec, że to fajnie to my Wam zrobimy chrzciny...
nam się nikt do chrzcin nie wtrąca, choc wczoraj teściowa wyskoczyła z wątami że wszyscy wiedzą a Edytce nie powiedzieliśmy wkurzyłam się, bo Beata też dowiedziała się niedawno a że jesteśmy w kontakcie na bierząco to wie wcześniej niż Edyta, która poza końcem własnego nosa nie widzi nic, na pewno byśmy ją poinformowali co i jak ehhh też zawsze problemy mają. Co prawda czekałam tylko kiedy teściowa zacznie się krzywic, że wymyślamy z wynajmem sali itd. itp, ale na szczęście się nie odezwała - jak narazie...
Moja mama tylko powiedziała, że ona się nam dołoży do chrzcin, na co jej odpowiedziałam, że dziękuję ale mamy na to pieniążki odłożone i jeśli chce to niech da wnukowi a nie nam bo mamy.
czy Wam też tak strasznie wypadają włosy?
strasznie, wyłażą mi garściami normalnie... aż mi się płakac nieraz chce jak to widzę - najgorzej jest przy myciu :ico_placzek:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

18 sie 2008, 13:48

...
Ostatnio zmieniony 27 lut 2009, 22:49 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

18 sie 2008, 14:06

malgoska, to niezły masz plan co do chrztu swojej Tosi. Tylko, że jak tak zrobisz to chyba nie będzie dla ciebie przyjemny dzień, co? A nie lepiej jednak zrobić tak jak Ty chciałaś (ustalić z mężem wcześniej oczywiście) i żeby było w miarę miło? To yjatkowy dzień jest i warto żeby był fajny.
Dostałyście już decyzję o rodzinnym?
chodzi o zasiłek rodzinny w kwocie ok 50 zł? Ja dopiero będę się starać jak na wychowawczy pójdę, znaczy od października, bo teraz jak są moje i Adama dochody, to się nie łapiemy (bo to trzeba chyba mniej niż 504 zł na łebka mieć, tak?)
A ja jestem zacofaną wieśniarą, która krzywdę dziecku imieniem zrobiła, która wogóle nie myśli i jest głupsza niż ziemia w doniczce i wszystkim się chwali.
Phi, każda się chwali, jedna mniej, druga bardziej, ale chyba to normalne że jesteśmy dumne jak nasze dzieci coraz więcej umieją. A imię Tosia ma piękne, ale nawet gdybym ja tak nie uważała to co mi do tego, podobnie Twojej koleżance, ważne że Wam się podobało. Moja koleżanka np. dała swojemu urodzonemu tydzień temu synkowi na imię Ignacy. Moim zdaniem imię koszmarne, ale skoro im się podoba ... Tata do niego mówi pełnym imieniem, bez zdrobnienia, ale ja tak chyba nie będę umiała, a jego mama pozwoliła nazywać go Ignaś :-)

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

18 sie 2008, 14:21

...
Ostatnio zmieniony 27 lut 2009, 22:49 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość