basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

02 kwie 2007, 15:23

Może to niezła myśl - decyzje drogą eliminacji?
U mnie zdecydowanie odpadają trójkołowce i wózki na niepompowanych kołach.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

02 kwie 2007, 15:27

ja też wykluczyłam trójkołowce, małe kółeczka, niepompowane kółka, ale teraz ostatnio biorę też pod uwagę duże amortyzowane piankowe, bo podobno wózeczki są lżejsze, no ale ostateczną decyzję podejmę po wizycie w sklepie z Wiki, wsadzę ją do wszystkich spacerówek i pojeżdżę i zobaczymy który będzie najlepszy, bo o gondolę się nie martwię (jak jest skorupa to ma przeważnie rozmiar dobry, a nie 60cm długości wkładzik)

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

02 kwie 2007, 15:53

Masz rację, zwłaszcza z tym pomysłem z córcią na próbę.

Wzięłam się za obiadek - dziś serwuję warzywa i pierś indyk na parze, do tego ryż brązowy i sos słodko-kwaśny. Myślę, że dietetykowi by się podobało.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

02 kwie 2007, 16:08

Witam lipcowe mamusie :-D
Przepraszam, że tak sobie wchodze na wasz wątek :ico_sorki: ale ja z wazną misją...

Widze, że już spokojnie możecie sie wpisywac na Odliczanko OD 120 dni. Kilka z was juz wpisanych, a na pozostałe czekam... Odliczanko jest naprawde fajna zabawa i warto zajrzec bo lista sie zmienia codziennie. Niektore :ico_ciezarowka: odchodza bo rodza a inne nadchodza i fajnie tak popatrzec na liste :-D Serdecznie zapraszam....

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

02 kwie 2007, 16:21

Kasik jak miło, ze wpadłaś :ico_brawa_01: Mogę dodać że na odliczanku jest bardzo fajna atmosfera :ico_brawa_01:
Co do wózeczków to u mnie też odpadają trójkołowce, na małych kółeczkach i bez pompowanych kół. Basiu to może ja sobie uzycze Twojej księżniczki jak będę kupować wózeczek :ico_smiechbig:
Ja już dziś po jazdach, bardzo przyjemnie bo pogoda piękna. Chyba nawet troszkę się opaliłam :ico_oczko: tak słoneczko daje

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

02 kwie 2007, 17:26

Cześć dziewczynki :ico_buziaczki_big: Dawno mnie tu nie było, ale widzę, że nikt nie tęskni, więc jest ok :-)
Piszę, bo wróciłam z wizyty u gina. Zdziwiony był, że Jakuś taki duży (waży sobie 750g :-D ). Zresztą nie tylko on przybiera na wadze, bo od ostatniej wizyty, która była miesiąc temu, mi też przybyło. 3 kg :ico_wstydzioch:
Termin znów się przesunął, na 19.07. Ale to dobrze! Przynajmniej wcześniej będę tulić mojego Maluszka :ico_brawa_01:
No i jeszcze w tym tygodniu będę szła do szkoły rodzenia, dowiedzieć się, w jakich godzinach odbywają się zajęcia, no i oczywiście zapisać! :-D
Buziaczki dla Was, w ten piękny, słoneczny dzień! :ico_buziaczki_big:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

02 kwie 2007, 18:42

Czesc dziewczyny nie bylo mnie tu tylko kilka godzin a tu tyle czytania :ico_brawa_01:
Ula super wygladacie z mezem :ico_ciezarowka: Ja mam taki sam brzuszek jak Ty.
No malolata poczekaj jeszcze troche a urodzisz wczesniej jak my :ico_ciezarowka:
A co sie tyczy wozkow to ja chodze po miescie jak glupia i ogladam sie za kazdym :ico_haha_02: A tym bardziej jest cieplo to kazdy wychodzi ze swoja pociecha :ico_haha_02: Mozna przynajmniej poprzebierac :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-04-02 ]
I widze ze nadal nikogo nie ma :ico_placzek: Jakos nie mozemy sie wszystkie zejsc razem :ico_placzek:

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

02 kwie 2007, 19:25

Asiu, no nigdy nic nie wiadomo :-D
Uciekam poleżakować troszkę i książkę poczytać :-D
Miłego wieczorku Kochane! :ico_buziaczki_big:

PS. Ula, bym zapomniała. Śliczny brzuchalek! :ico_brawa_01:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

02 kwie 2007, 20:25

Wpadam do Was z małym ziewnięciem :ico_spanko: bo coś zmęczeni się czujemy. Ale mam ochotę na loda kawowego albo jakieś ciacho z kawowym kremem. już nie pamiętam jak coś takiego smakuje, i, jak waga będzie tak szaleć, to prędko sobie nie przypomnę :ico_placzek:

Już mam dosyć oszukiwania swej ochoty jabłkami i pieczywem chrupkim. Uwielbiam słodycze!!!!!

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

02 kwie 2007, 20:48

Hej brzuchatki :ico_ciezarowka:

Kinga cudne maleńkie brzunio :ico_brawa_01:

Ula twoje brzunio też jest cudne :-D
Gratuluje obu :ico_ciezarowka:
buziaczki i do jutra

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość