Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

15 lip 2010, 11:34

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

15 lip 2010, 12:21

ejustysia alez ty zdjec nawkejalas :-D
fotki rewelacja widac od razu ze maly mial jak w raju :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kiedy czlowiek jezdzil nad morze by odpoczac teraz jak juz sa dzieci to przynajmniej my jezdzimy dla Sarki jak widac ile radosci ma z tego to njalepsze co moze byc...
:-D

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

15 lip 2010, 12:45

ejustysia, super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widac, ze synu miał super ubaw :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to prawda kiedys jezdzilo sie dla siebie a teraz zdecydowanie dla dziecka :-)

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 lip 2010, 09:55

no tak ale powiem Wam , że w ciąży z dzieckiem na wyjeździe to nie lada wyczyn, jeszcze przy moim lobuzie , oj sie nameczylam.

wczoraj urodziny babci K. podniosly mi ciśnienie, wszyscy toast szampanem wznosili a ja wzielamm sok w szklance a jej siostra na mnie naskoczyla ze to 90-te urodziny i sie szacunek nalezy/ K. jej tlumaczy ze ja w ciazy i nawet najmnejsza ilosc moze zaszkodzic dziecku a ona swoje ze 90-tke ma sie raz i jestem eszczelna :ico_szoking: wiecie co ja zaniemówilam, w koncu jej powiedzialam ze nie wiele ma szacunek do alkoholu i ja nawet jakbym w iazy nie byla to bym nie wypila bo szacunek sie na wiele sposobow oddAJE a alkohol jest ostatnim takim sposobem :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

16 lip 2010, 10:37

witam
ejustysia no to niepowazna jakas ta kobieta jest...co ma szacunek do alkoholu.... :ico_szoking:

ale ja wam powiem ze jak teraz tak goraco jest to czasem piwko sobie wypije bo lubie i lekarz mi sam mowil ze jedno mozna wypic , ze wsyztsko jest dla ludzi ale w umiarkowanych ilosciach....
my dszis w domku taki skwar na dworzu ze szok, na 18 na usg lecimy w koncu!!!!!!

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 lip 2010, 13:24

le ja wam powiem ze jak teraz tak goraco jest to czasem piwko sobie wypije bo lubie i lekarz mi sam mowil ze jedno mozna wypic , ze wsyztsko jest dla ludzi ale w umiarkowanych ilosciach....
a ja sie z tym nie zgodze choc kazdy ma prawo miec swoje poglady, fakt kiedys lekarze radzili nawet zeby winko do obiadu pic bo to przeciw anemii potem jednak zdanie zmienili. Ja mam w ten upal strasznaa ochote na piwko z sokiem ale nigdy bym nie zaryzykowala

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

16 lip 2010, 13:45

Cześć

Przedstawiam Wam moja córeńkę Maję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Tak więc córcia potwierdzona juz podobno na 100 % :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Strasznie sie ciesze, maz wariuje z radosci :-D

To z dobrych wiesci,,,,
a z gorszych to to, ze rzeczywiscie pepowinka jest dwunaczyniowa :ico_placzek:
Z malutka wszystko dobrze, serduszko wyglada na zdrowe, wszystko rozwija sie prawidlowo...no tylko ta pepowinka :ico_placzek:
Pan doktor nas uspakaja, powiedzial, ze mamy sie nie denerwowac, ze w jego karierze wieloletniej spotykal sie z tym juz nie raz i, ze nigdy nie skonczylo sie to wada serca dziecka. Pisza w ksiazkach medycznych, ze taka pepowina wiaze sie w niektorych przypadkach z wada serduszka, ale to rzadkosc, no i, ze dzieci z taka pepowinka rodza sie mniejsze i, ze trzeba je baczniej obserwowac w 3 trymestrze.
No wiec mamy zalecenie wykonania echa serca plodu, zeby upewnic sie, ze na pewno serduszko zdrowe no i czestsze usg i to tyle.
Mam sie nie denerwowac, nie czytac glupot w necie :ico_oczko: tak nakazal pan doktor :ico_oczko: staram sie nie denerwowac, ale latwe to to nie jest, ale postaram sie obiecuje.

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

16 lip 2010, 14:08

Monia gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale fajnie ze bedzie dziewczyneczka:)jak u mnie okaze sie ze dziewczynka tez bedzie Maja:)
no widzisz lekarz stwierdzil ze wsyzstko gra to glowa do gory :ico_brawa_01:
zdjecie mi sie nie otwiera Twojej Maji :ico_placzek:

Ejustysia no widzisz ja tam z Sarka jak chhodzilam nieraz wypilam piwko sobie i nie zaszkodzilam jej wiadomo ze jakby nawalic sie to co innego ale jedno piwko wydaje mi sie ze nie jest grozne....ale kazdy ma swoje zdanie i tzreba je szanowac :-D

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

16 lip 2010, 14:49

Monia gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dziekuje bardzo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ale fajnie ze bedzie dziewczyneczka
niom tak do pary hehe :ico_oczko:
zdjecie mi sie nie otwiera Twojej Maji
nie wiem czemu :ico_noniewiem:

co do picia w ciazy..hmmm ja tez jestem przeciwniczka, jaks kurde na wszystko strasznie wyczulona jestem... z synem w ciazy nawet apetytu nie mialam na alkohol, wiec spoko :ico_oczko: na poczatku tylko jak nie wiedzialam o istnieniu synka pod moim serduchem, to rzeczywiscie wypilam kilka piw, bo to lato bylo, sezon pubowy wiadomo, ale od 5 tc juz nic zupelnie, nawet na naszym weselu zamaist szampana mialam sok jablkowy w kiliszku, a zamiast wina sok porzeczkowy :-D

Teraz tez nic nie pije, aczkolwiek w te upaly na widok oszronionej szklanki pelnej piwa z sokiem malinowym jezyk mi do nonono ucieka i jakbym sie dorwala to cale pol litra bym jednym duszkiem machnela :ico_haha_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

16 lip 2010, 19:44

no ja usg :) bedzie druga dziewczynka jednak :ico_haha_02:
takze druga forumowa Maja :-D

zdrowiutka wazy 0,5 kg :) wszystko oki:)
jednak moja intuicja zawiodla tym razem :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość