Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

24 sty 2009, 23:48

hej laski! ale mnie znowu długo nie było :ico_wstydzioch: poczytałam znów tylko piąte przez dziesiąte i oczywiście za wiele się nie dowiedziałam.
Zirafka, Kubuś w wersji elektryk, jak zwykle skradł moje serce bez reszty.. Kubuś 4ever! :ico_brawa_01:
Czytając opis porodu Asi, aż mi się łzy puściły, to takie smutne, ale wszystko dobrze się skończyło :ico_brawa_01:
Kurcze, ja ostatnio też często myślę o moim cholernie długim porodzie, ale warto było :ico_haha_01: powiem więcej, nawet nie pamiętam tego bólu i tego wszystkiego co się ze mną działo.. mam tylko nadzieję że jak kiedyś przyjdzie mi rodzić drugi raz to zacznie się normalnie, od skurczów, wtedy będę siedzieć w domu tak długo jak się da. Bo mój poród zaczął się od końca, czyli pierwsze pęknięcie pęcherza płodowego i brak akcji porodowej, po podaniu oksy, skurcze tak, rozwarcie dłuuugo nie. Wody odeszły o 4,45 rano a Zuzia urodziła się o 23.45.
basia24 pisze:zuza zaczyna lapac sie mnie i zaczyna sie podnosic do stania
:ico_brawa_01: Zuziu!!
Co do łóżeczka, my mamy jedno z tańszych za chyba 150 zł, materac 90 kosztował.
Jutro na pewno zajrzę, będę u mamy mojej na zaległym dniu babci.. a w dzień dziadka mój tata miał operację serca :ico_olaboga: wszystko poszło dobrze :ico_sorki:
Dobrych nocek dla wszystkich dzieciaczków i mamuś

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

24 sty 2009, 23:49

mika85, czy ja mam cie na naszej klasie :ico_wstydzioch:

masz :ico_haha_01: pewna marika ci komentarz dodala :ico_oczko:
a Zuza jest DEBESCIARA :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-01-24, 22:51 ]
AniaZaba pisze:4,45 rano a Zuzia urodziła się o 23.45.

o ile o tej porze obliczylam to tyle co u mnie :-)

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

25 sty 2009, 09:12

dzien dobry dziewczyny! :-)

jak się spało? ja nawet nawet :-)

Zdjęcie Zuzi mnie rozbroilo!!! :-D :-D :-D :ico_brawa_01: zobaczysz, jak wstanie raz to pewnie juz nie przestanie tego robic, tak jej sie spodoba :-) :ico_brawa_01:

AniaZaba, zagladaj czesciej do nas!!!

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

25 sty 2009, 10:02

Czesc laski

Ja dzis zajrze dopiero wieczorkiem idziemy na obiad do tesciów .

A co do zasniecia wczorajszego Franka w łózeczku : zawsze po kąpieli leze koło Franulka on sobie je cycusia ja go głaszcze i przewaznie usypia , albo jak zje to dalej sobie lezymy on sie turla az zaśnie, ale wczoraj jakoś nie mógł zasnąć to wsadziłam go do łózeczka sam sobie pozytywkę włańczał i szalał. Jak już zobaczyłam że jest padniety położyłam przykryłam kołderka i śpiewałam , troche wstawał ale nie buntował sie i nie płakał, po jakimś czasie zasnął. Tylko szkoda że długo w łózeczku nie spał po godzinie musiałam wziąć go do siebie :-) :ico_wstydzioch: .

tak Franek czesciej usypia na naszym łózku
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a tak zasnął wczoraj w łózeczku
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

25 sty 2009, 10:05

słodziutko spi... :-)

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

25 sty 2009, 10:10

takie śpiące dzieciaki sa tak słodkie ajajaj :-D

a moja dziś się obudziła o 4:30 i gadała, śpiewała , siadała, zaczepiała mnie, jednym słowem, wyspała sie :/ ale nie zwracałam uwagi na nią i troche się wymęczyła i zasnęła dalej a juz miałam stracha że nie zaśnie :ico_haha_01:

laski której mąż jeździ busem do Francji?

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

25 sty 2009, 10:58

Anuszka pisze:Zdjęcie Zuzi mnie rozbroilo!
haha luzeczko nawet nie przygotowane zeby dziecko w nim spalo(spi na poscieli) ale musze ja pochwalic spala w nim do 4:39,
ja sie wyspapal w miare dzis :ico_noniewiem: bede dopiero wieczorem bo idziemy na urodzinki do sasiada 2
lalunia pisze:a moja dziś się obudziła o 4:30 i gadała, śpiewała , siadała, zaczepiała mnie
zuza tak tez czasmi robi i wlasnie najlepiej nie zwracac uwago bo koniec :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

25 sty 2009, 10:59

MOj akurat nie jezdzi, ale wlasnie mowi mi, że jego kierowcy stoja we Francji i Hiszpanii, bo te wiatry ktore tam wieja nawet ciezarowki moga przewrcoic... :ico_olaboga:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

25 sty 2009, 11:00

asiab, ... a Franek...calowac i przytulac, nie miala bym sumienia go przeniesc do luzeczka :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-01-25, 10:02 ]
AniaZaba, czescciej nas odwiedzaj , nie dosyc ze jest nas tak malo to jeszcze Ty nas zostawiasz :ico_placzek: buziaczki dla Zuzanki :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-01-25, 10:04 ]
Anuszka, jak ogladalam odtatnio twoje zdiecia na garnku to widzialam ze Olinek tez tak sie po twoim mezu wspinal :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

25 sty 2009, 11:09

basia24, tzn do wstawania??

tak, wlasnie po nim pierwszy raz wstał :-)

nie wiem, czy klaszczesz Zuzi o byle co i ją chwalisz? u nas to swietnie dziala :-)

w ten sposob ucze go pokazywania czegos i rozpoznawania rzeczy. Umie juz pokazac zabkę i wiatraczek ( zabawka ), lampę, telewizor, Lorkę, naszego psa :-) i nauczyl sie tego bardzo szybko. Pracujemy teraz nad nowymi rzeczami. :-) a za kazdym razem bijemy mu jak debile glosno brawo :-D ja mowie mu entuzjastycznie, ze "slicznie" lub glaszcze go po glowce, albo po prosatu z radosci go sciskam i podrzucam do gory :-D w kazdym razie uczy sie poprzez takie chwalenie zauwazylam i sam sie tym tez cieszy bardzo :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość